Цикавенная• 03 сентября 2025
Бегом в Аврору , там сейчас очень красивые чашки
В цветочек. В интернете такие 300 грн стоят а то и больше
Смайликівна• 04 сентября 2025
Ответ дляДа будет так
Звичайно, щодо естетичних вподобань, але перевиробництво і надмірне потреблядство - це бич сучасного суспільства, тому не прив´язуючись до конкретної чашки, треба старатися купувати обдумано та те, чим дійсно будете активно користуватися
Слухайте, в мене половина одягу з секонда. Я купую овочі і фрукти в свої полотняні торбинки.
Мій гардероб+капсульного типу, там немає зайвих речей
От можна я кави з задоволенням зранку випью?