Хтось встановлював кондиціонери. Скільки ви заплатили за підготовчі роботи зі встановлення кондиціонерів? Отвір із вулиці та стік вже підготували забудовники. А от щодо прокласти магістраль для кондиціонера з трубками, скільки може коштувати? Відстань невелика. Чотири кондиціонери.
Fresh_coconut• 03 сентября 2025
Позвоните мастеру по установке кондиционеров и спросите у них, у каждого города может отличатся цена . Поэтому вам тут напишут только очень приблизительно.