Обстановщица• 03 сентября в 15:37
Ви чули, що Кулеба гей?
А отією типу дружиною з великими бідонами просто прикривається, щоб ніхто не здогадався. Був помічений у сексуальному звʼязку з Ектором у 2022 році
Файно Замало• 03 сентября в 15:40
Яка кому різниця хто з ким спить? Йдіть свою білізну в пралку закиньте краще.
Хомо_сапиенс• 03 сентября в 15:40
Ответ дляПотринділиця
Спасибо за важную информацию. А шо он? А шо она? А вы шо?
А они шо?
Тишком_нишком• 03 сентября в 15:40
Про нього ще років 5 тому писали, мені пофік на орієнтацію його, але коли це приховують, розумієш що людина звикла брехати і бреше як дихає у всьому
Рожева юбка• 03 сентября в 15:40
Ответ дляКастрюлька
Ты гляди какой ебака этот эктор
Ага, недаром он пристроился так нехило в Украине, понятно чем заработал, оно мне противное какое-то (
ДА да да• 03 сентября в 15:42
Похоже,что в Украине население геи,нас 34 года дрюкают как хотят.
Апофиозная• 03 сентября в 15:42
Ответ дляПростецкая
Фамилия знакомая. А кто это?
тот кто предлагал советчицам воевать лопатами с танками
На пів ставки• 03 сентября в 15:43
Ну и что?
То, что он гей - это херня, хуже, что он редкий пид@р@с
Простецкая• 03 сентября в 15:43
Ответ дляАпофиозная
Понятно. Значит правильно обзывают. Пи....с
Чупокабра• 03 сентября в 15:44
А чому це повинно мене цікавити? Дві дорослі людини займаються сексом за взаємною згодою. Я тут до чого? Кому взагалі до них має бути якесь собаче діло?
Ковбой Хагис• 03 сентября в 15:46
Ответ дляАпофиозная
Тищенко и Кошевой трансгендеры.
они геи 100 процентов,кошевой только при чем здесь?
Апофиозная• 03 сентября в 15:52
Ответ дляКовбой Хагис
Просто у него сиськи как у женщины
явно транс.
Анонім Завгосп• 03 сентября в 15:54
комаров теж на гея схож.
на ТБ мабуть лише геї і працюють
Кубик Рубика• 03 сентября в 15:57
Це заразно. Всі хто рпобачили Ектора, всі геї. І жінки також геї.
Анонім Завгосп• 03 сентября в 16:00
Ответ дляКубик Рубика
про ектора не дуже смішно, враховуючи його секс з неповнолітніми хлопцями. він огидний педофіл та розбещувач неповнолітніх.
А нашій поліції все одно, це ж не ’ухтилянтів’ відловлювати.
Надежда-8877• 03 сентября в 16:00
Ответ дляКубик Рубика
Я навіть не знаю, хто такй Гектор. Але не кажіть, бо то є страшно.
Кубик Рубика• 03 сентября в 16:00
Ответ дляАнонім Завгосп
А чого неповнолітні досі не подали заяву?