Фантазерша• 03 сентября в 17:00

Кредит ощадбанк

Дівчата , таке питання. Брали з картки чоловіка кредит в ощадбанку . Погасили його повністю, але чомусь всерівно знімаються кошти. В банку кажуть що то за користування кредитом. То як , таке може бути якщо ми вже його погасили по сумі повністю? Хто з таким стикався ?
Мию чакри щоденно• 03 сентября в 17:03
Потому что это ощад
Басноплетка• 03 сентября в 17:07
Нужно ехать в отделение и выяснять
english book• 03 сентября в 17:16
Ответ дляБасноплетка
Нужно ехать в отделение и выяснять
Через чат проще. Он у них вроде адекватный. Во всяком случае у меня не было проблем с уточнениями.
vinika• 03 сентября в 17:16
В отделении берите справку о погашении и закрывайте счет