Як добратися з аеропорта Болонья на таксі в місто? які є надійні таксі-додатки? Я так розумію, наш Убер там не працює?
Бажано додатки таксі, бо я не знаю італійськоі мови, і замовити по телефону не зможу.
Ответ дляБосоножка
Я думаю что в аэропорту есть такси. Там и возьмите. Они все равно все ездят по счетчику и цена будет одинаковая. Это не как у нас было, что такси с вокзала или аэропорта стоит как пол самого аэропорта
тоесть там все офицально и не будет накруток?
Встидаюся запитать• 03 сентября в 19:13
відкрийте в гуглмєпс, додайте куди їхати
наче є експрес, до залізничного вокзалу, наприклад, 10 хвилин
Шалена невинність• 03 сентября в 19:18
У них нет приложений для такси. Там прошлый век. Такси можно только по телефону заказать