Тут надолго• 03 сентября в 20:08
Скандал в УКУ, через ЛГБТ френдли
Уже читали?
Дочка Наталии Ворожбит подавала документы и прошла на программу культурологии, ей обещали поселение в общежитии (коллегиуме), но когда в инсте увидели у нее флажок ЛГБТ отказали в поселении. Знаменитая мама написала пост в фейсбуке, где уже более двух тысяч комментариев и перепостов. На странице УКУ разгромились разгневанные люди
И в тоже время начались споры, конфликт и агрессия друг на друга в комментах. Кто отстаивает христианство, кто права людей.
Такая себе ситуация
Еще стоит отметить что УКУ существует за деньги европейских меценатов и куда это все дойдет, не понятно
Такая себе ситуация
А я кумедна• 04 сентября в 01:41
Виявляється, так все просто - достатньо підчистити свої соцмережі і ти вже достойний колегіуму, а був чесним, не лицемірив, не приховував нічого - тобі немає місця у спільноті. Ситуацію знаю зсередини, моїй дитині також відмовили, вона одна з тих 15-ти недостойних) Зараз дає мені почитати їх студентські чатики, велика частина дітей писали і говорили при відборі не те, що думали і відчували, а те, що від них чекали. Подвійні стандарти святих отців у всій красі, захейтити дівчину за прапорець річної давнини, яка навіть не є лесбійкою, не пропагує нічого подібного, скоріш за все і забула давно про нього - то ж не потрібно скільки зусиль, щоб навернути дитину до віри, до Бога, краще просто відштовхнути.
Я тут Живу• 04 сентября в 02:05
Бісить їхнє (УКУ) лицемірство і бажання всидіти на двох стільцях - прямим текстом публічно сказаного «так, ми категорично проти ЛГБТ» від них ніде не чути, це ж проти Європейських демократичних цінностей, які вони ніби-то пропагують
Ну, думаю, довго на такій розтяжці вони не втримаються
Не заздріть тьоті• 04 сентября в 02:12
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну для неї трагедія, як написала її мама. Вона розірвала контракт. В 16 це трагедія вона мріяла поступити
Це не трагедія а незрозуміла принциповість, ій запропонували інше житло, а не всім воно взагалі дістається і відома режисериня мабуть може дозволити собі і оренду житла у Львові. Але дівчині принципи підтримки ЛГБТ бул значно важливіші аніж навчання,вона відмовилася прибрати значок зі свого інстаграм, компроміси були, та вибір став не на користь університету. Обираючи факультет християнська етика, мабуть варто враховувати правила універу, стосовно цього факультету.
Не заздріть тьоті• 04 сентября в 02:13
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А хто б залишився після такого? Вам не трагедія, їй трагедія.
Трагедію вони на пару з мамою розвернули, не було там трагедії.
Не заздріть тьоті• 04 сентября в 02:14
Ответ дляЯ тут Живу
А хто вам сказав, що вони пропагують цінності ЛГБТ, не потрібно валити все в одну купу.
Инстагра_мерша• 04 сентября в 02:15
Ответ дляМеня не звали
Речь о дискуссии в соцсетях и на форуме, с конкретными выдержками. Да, клеймили. ребенка уже назначили самым греховным существом за всю историю уку, и ревностным католичкам для этого достаточно разноцветного флажка, какие еще доказательства?
Вообще то дискуссия в соц сетях начата ее мамой. Которая сама сообщила, что о причинах отказа поселения в Колегиуме она узнала даже не от администрации, а по личным каналам. Поэтому про какое то клеймение говорить странно. Вынести эту историю было инициативой семьи и девочка приняла решение уйти в другой вуз совершенно не из за клеймения, которого не было. А именно потому что она поняла что это не ее ВУЗ.
В этой истории нет правых и в виноватых. Есть вуз со своим видением и студентка со своим. Они просто друг другу не подошли.
Бабуся Бетман• 04 сентября в 04:44
Ответ дляА я кумедна
это 2-йные стандарты не святых отцрв, они честно спрашивали и не врали в вопросах, а 2-йные стандарты детей. Дети обманывали.
Бабуся Бетман• 04 сентября в 04:46
Ответ дляЯ тут Живу
почему не сказано.? сказано: и православная и католическая церковь считают это грехом. Это не меняется.
Ответ дляЧервона калина
Рот закрыл, нож приставил, по лицу ударил, продолжать?
Охренеть просто, жертва сама виновата.
Правильно сказал Кечур, важная личность в УКУ: люди, які вважають себе добрими, роблять найбільше зло
Охренеть просто, жертва сама виновата.
Старий закон - це не християнство. В старому законі - правила були іншими. Ми ж обговорювали правила старого закону.
Бабуся Бетман• 04 сентября в 04:52
Ответ дляВот Она Я
Католицька церква не має нічого проти геїв і одностатевих хлюбів, їх папа це озвучив минулого року. Чи у Львові своє особливе католицтво і папа їм не указ?
католическая церковь не венчает такие браки -- это не изменилось.
Это поведение как было грехом, так и осталось.
Но при этом человек обладает свободной волей.
Яжбоматусяблін• 04 сентября в 05:12
Ответ дляРобот Вертер
Она не ЛГБТ, у нее в инсте, под каким то постом нашли флажок ЛГБТ, вроде из за этого
Странно, а что, этот вуз мониторит соцсети каждого абитуриента? Почему вообще кто-то полез в ее инсту и ещё указывает, что ей там писать?
Цветов Мне срочно• 04 сентября в 07:10
Ответ дляКолгоспниця
Уже новый скандал в Киеве, в школу в шортах дитя не пустили
І у мене в шортах пішов, зауваження зробили, але не виганяли. Думаю, можна тепер ходити в шортах, більше зауважень не буде 😁 дякую тьоті в джинсах на воротях ))
Ответ дляА я кумедна
Це не подвійні стандарти святих отців. Це подвійні стандарти вашої дитини. Яка для того щоб жити в зручному і класному колегіумі подалася на формацій ну програму ’Християнство в постмодерну добу’, не будучи віруючою воцерковленою християнкою. Якщо ви хотіли в тому колегіумі жити, то ви в ньому ж мабуть були на екскурсії. Скільки разів вам сказати що це в останню чергу про койкомісце і в першу чергу про формацію, спільноту, певний світогляд? Це місце було збудоване для євангелізації. Так, може вони не сильно про то кричать в публічному просторі, але ж якщо ви в тому колегіумі були, то сумнівів що до того, що це місце не для всіх у вас не могло лишитися
І так, коли ти йдеш до спільноти цінностей якої не поділяєш щиро, щоб отримати пелюшки, ти стаєш конформістом. Так життя влаштоване. Не хочеш підлаштовуватися - знімаєш квартиру
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мама, яка беззаперечно талановита письменниця, драматургиня і режисерка, свого часу багато сама підлаштовуватися в наступала на горло своїм переконанням заради бабок і слави. Видно тепер ситуація ця тригером стала)
Насправді люди подумали що то гуртожиток для іногородніх, в то виявився не він)
Не рахую, а вважаю• 04 сентября в 07:44
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вам не було трагедії?
Не рахую, а вважаю• 04 сентября в 07:46
Ответ дляЯ тут Живу
З 1928 року тримаються
Как нефиг делать• 04 сентября в 08:11
Ответ дляТут надолго
Да, но теперь люди конфликтуют и закидывают друг друга какашками
репутация все таки пошатнусь, какая волна хейта поднялась сильная
Наш нарИд конфликтует и срется под любой темой.
Ничего с той девочкой не будет.
Повоняют да и успокоятся со своим ЛГБТ.
Ничего с той девочкой не будет.
Повоняют да и успокоятся со своим ЛГБТ.
Небалувана Галя• 04 сентября в 08:16
Лгбт в католицькій установі...ну дивно було б, якби прийняли.
Небалувана Галя• 04 сентября в 08:20
Ответ дляТут надолго
та отож, название само за себя говорит
но они сами на двух стульях хотят усидеть, и христианство и европейские ценности и современное образование
ни туда, ни сюда
А європейські цінності вже посприяли тому, що католицькі священники вважають нормою лгбт? Не чула. Збоченців до уваги не беру. Університет називається Католицький, а не Європейський. Думаю, спонсори у нього відповідні.
Коли мовчу- приємна жінка• 04 сентября в 08:21
Ответ дляА я кумедна
Так це проблеми не Уку те про що ви пишите, а дітей, яких батьки не навчили відстоювати свої цінності. До чого священники у тому, що діти вже в такому віці лицемірять? Чи їм їх на детекторі брехні перевіряти? І брешуть навіть не у питпанні життя і смерті, а лише навчання у певному вузі.
Не згоден з політикою вузу, йдеш вчитися в інший.
Робот Вертер• 04 сентября в 08:30
Ответ дляЯжбоматусяблін
Мониторит как видите, знаю, что большие компании тоже обязательно все соцсети просматривают при приеме на работу
Небалувана Галя• 04 сентября в 08:33
Ответ дляТут надолго
Думаєте, це вплине на рейтинги університету?
Забобонний фрукт• 04 сентября в 08:42
Ответ дляТут надолго
Кто может не знает, УКУ - это частный университет во Львов. Украинский католический университет
Достаточно желаемый и дорогой для студентов, куда не так то просто и пройти
Дочка вообще отказалась там учиться, разорвав договор, обвинив УКУ в гомофобии
Ваша донька? То ви вирішили помститися і розповсюдити цього лайна ще тут. Пофіг, як і хто провокує, чи з прапорцем лгбт в універ, чи з у шортах у перший клас, і там, і там присутня провокація