Клептоманка• 03 сентября 2025
Хто звільнився з роботи і став щасливим?
Коленная ложечка• 03 сентября 2025
Я. Поки не працюю, але вже потрібні гроші.
Думка про те, що потрібно шукати роботу, мене не радує. (
ЖенаАйтишнеГа• 03 сентября 2025
Ответ дляnutty
А какая связь?
Бо є люди яким добре вдома або зайнятість власною справою
Коленная ложечка• 03 сентября 2025
Потреба в грошах - єдина підстава для влаштування на роботу.
Якби був хтось, хто би мене утримував (я живу сама), я би не працювала взагалі або працювала неповний день там, де мені подобається (не дивлячись на розмір зарплати). А так все життя працюю, і жодна робота мені не подобалася. Працювала лише заради грошей і досвіду.
дякую аж підскакую• 03 сентября 2025
Я, уже год живу счастливо
Правда, хочу вернуться на работу, скучаю по тому, чем занималась
Бабульція• 03 сентября 2025
Я уволилась и была счастлива. На следующий день уже устраивалась на другую работу.
Я б такое не носила, но продаю• 03 сентября 2025
Я, уволилась месяц назад. Первые дни была счастлива, но сейчас мысли о том, что заканчиваются деньги и нужно искать новую работу меня не радуют