Лгин• 03 сентября 2025
Дєвчулі, так паскудно на душі, вийшла пройтись у парк
А тут дядько грає перед рестораном на мансарді, так що можна сісти на лавочці послухати. Гарно грає. Я б додала відео, якби було можна. Вогники, осінь, сумна музика, але якось стає легше на душі)
Флюорография гуся• 03 сентября 2025
Ответ дляЛгин
Оця от швидкоплинність життя тисне більше за все інше. Думаю, от на що я витрачаю своє життя? Чи воно реально того варте? Чи потім не жалкуватиму?…
Будете себя ценить и оправдывать свои поступки -значит жалеть не будете!многое зависит именно от вас)
Тётушка Лошадь• 03 сентября 2025
А ви моя сусідка) Люблю наш парк і цей ресторан подобається.
На чому грає музикант?
Сапай вазони• 03 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Капець, яка краса 🥰
Спершу подумала, що то намальовано, нереально все красиво
Да, загородный дом.)
Настасья Пицун• 03 сентября 2025
У меня примерно такое же настроение. Но у нас ливень, не погуляешь. С мужем всё хуже и хуже. Радует что уезжаю в командировку надолго. Там хорошо подумаю оставаться ли в этих отношениях