Показушница• 03 сентября в 23:35
Чи може школа відмовити у дистанційному навчанні?
Якщо менше 5 дітей виберуть таку форму навчання?
ЯспАкойнаЯ• 04 сентября в 00:22
Кременчуг. Лицей 13 . Сайт и расписание у них есть. Читайте,если интересно
Голубая фишка• 04 сентября в 00:27
Ответ дляПоказушница
Ну от хай і ходять, це їх вибір, я маю право не відправляти дитину в школу, і маю право на дистанційну освіту теж.
Маєте, але не в будь-якій школі. Відчуваєте різницю?
Мудрецыха мира• 04 сентября в 00:40
Ответ дляПоказушница
В державних школах відмінили дистанційне навчання, окрім прифронтових міст, всі інші ходять до школи. Або ви можете обрати ще екстернат, сімейна форма навчання. Якщо вас не влаштовує, є купа приватних шкіл онлайн за гроші.
Трейдер кріпти• 04 сентября в 02:48
Ответ дляПоказушница
Это образование, на которое вы ’имеете право’ называется семейное обучение. Школа не обязана параллельно вести уроки онлайн и содержать такие классы. Все на усмотрения школ и местного департамента образования. Ваш вариант оптима или поиск дистанционной школы.
ЗавЛабСнаб• 04 сентября в 07:48
Ответ дляУгги в горошек
Не поняла ? 🤔
Вас спросили, почему у дочери не красный диплом)). Хотя их уже и нет, у моего сына в этом году место него был с надписью, З відзнакою.
Герцогиня• 04 сентября в 07:59
Ответ дляПоказушница
Ви мені її оплатите?
Є купа державних дистанційних шкіл. Які регулярно проводять уроки та нормально навчає.
Дистанційну школу ви можете обрати в вашому місті. В можете поступили в любу з дистанційних шкіл в інших містах України.
Герцогиня• 04 сентября в 08:02
Ответ дляПоказушница
Я чому не всі, які не можуть?
Ви самі відповіли на своє запитання. У вас всього 5 дітей претендують на дистанційку.
і для п´яти учнів не раціонально оплачувати години праці викладачів.
Герцогиня• 04 сентября в 08:04
Ответ дляПоказушница
Чому новий? в минулому році чудово проводили уроки для класу онлайн і офлайн одночасно😉
Це фігня, а не навчання.
Вже є розроблені норми навчання дистанційно.
ЧорноброваЯ• 04 сентября в 08:11
Ответ дляАнонім Секретар
У нашій школі вже немає дистанційного. Є сімейне.
І в нашій школі нема дистанційного. Або офлайн або сімейне
ЧорноброваЯ• 04 сентября в 08:12
Ответ дляПоказушница
Ви мені її оплатите?
Так це ваше бажання не ходити а школу)
Герцогиня• 04 сентября в 08:13
Ответ дляМудрецыха мира
Ні, не так. Автор в Києві.
В кожному районі Києва є декілька шкіл (мінімум - одна), в якіх є дистанційна освіта. І вчителі проводять повноцінні уроки кожного дня.
Просто автору треба спитати у директора своєї школи куди краще перейти. Чи звернутися в відділ освіти района.
ЧорноброваЯ• 04 сентября в 08:15
Ответ дляПоказушница
Ви маєте право перейти в школу, де вам будуть проводити дистанційно уроки.
Ваша школа має право не організовувати дистанційне навчання
Карамбулкул• 04 сентября в 08:33
Наша школа в цьому році теж сказала, що тепер тільки сімейне або екстернат( ті, хто закордоном). Знайшли дистанційну школу. Державна. Там змішане навчання. Подивимось, як воно буде. Бо сидіти в підвалі по пів дня або вночі у сховищі, а потім на навчання- не підходить. Київ.
сладкий_ноябрь• 04 сентября в 09:21
Ответ дляУгги в горошек
Не поняла ? 🤔
Вчитися в оптимі і не мати червоного диплому, то це потрібно ну дуже постаратися
Показушница
• 04 сентября в 11:39
Роблю висновок: більшість, які тут сидять, по-перше, абсолютно не компетентні у тих порадах, що дають, по- друге, істерички або невдоволені життям жінки.
Насправді, дистанційне у нас є, і ніхто не рахує скільки там учнів! І скоро ваші діти всі там будуть, бо почався спалах ковіду.
Показушница
• 04 сентября в 11:42
Ответ дляГерцогиня
Ні, не так. Автор в Києві.
Ні, я не в Києві, звідки такі припущення?
Показушница
• 04 сентября в 11:44
Ответ дляБлакитна устриця
Яжематьмневседолжны школу не цікавлять, там до таких чарівних звикли за роки роботи. Але хай пробує)
Ви злобна і невдоволена життям жінка! так, спробувала, буде дистанційне навіть якщо менше 5 дітей.