Я тертий жук• 04 сентября в 14:39

Чи можна пити чай з лаванди

Дуже люблю запах лаванди, маю трохи сушених квітів. Пробувала додавати в чай - на смак непогано, але всі кому я це розказую дуже дивуються, мовляв нею ж тільки міль лякати.
Гугл каже, що шкідливого в такому чаї нічого немає. А ви як думаєте?
долой_лама• 04 сентября в 14:40
Колись пробувала він мені не смачний.
Асоціації з одягом в шафі
Басноплетка• 04 сентября в 14:40
Да, можно, мама всю жизнь пьёт, ей сейчас 80. Но у нее везде лаванда - и в вазочках, и прям в шкафу постель веточками перекладывает, фанат короче)
автор Я тертий жук • 04 сентября в 14:41
Ответ дляБасноплетка
О, це мабуть я така буду в старості ) прям не можу нею надихатись
Басноплетка• 04 сентября в 14:44
Ответ дляЯ тертий жук
У нас в парке засадили лавандой центральную аллею, вечером идёшь, прямо маслянистый, густой лавандовый запах, мне тяжёлый. Постоянно гуляя уговариваю себя, что это полезно))
Знаю только успокаивающий эффект, но, наверняка еще какой-то есть