Тішуся неперетішуся• 05 сентября в 11:40
Сутулость подростка, кому-то удалось исправить? Что вам помогло?
Плечи завалены вперёд,круглая спина.Раньше ни в какую не хотела осознавать проблему ,идти к специалисту и заниматься.Сейчас настроена на результат.Девушка 16 лет.
Подскажите,у кого были проблемы с осанкой ,какие у вас результаты?Буду благодарна за советы.
Чеширская кошечка• 05 сентября в 11:49
Начните с курса массажа. Все зажатое нужно сначала расслабить, а потом уже упражнения на осанку делать
Дякую_аж_підскакую• 05 сентября в 11:51
Треба консультуватись з лікарем, дивитись, що там за зміни. В мене в сина була проблема, але в 9 (в нього генетичне). Віддала на плавання і фехтування. Через пів року не пізнати було спину. Зараз (11) тимчасово був без спорту пів року і знов сильно видно негативні зміни. Дітям дуже важливо укріплювати мʼязи спини і забрати гаджети (видавати на обмежений час, поставити програми-контролери), бо телефон-планшет-то ппц і шиї, і спині..
Не служанка• 05 сентября в 11:51
Лучше даже не просто массаж, а к остеопату. А потом упражнения
Зубожиння• 05 сентября в 11:52
Нам врач сказала, самое лучшее бассеин, потом хоть какой то спорт. Но моей тяжело это вдолбить...
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 11:54
їди до сімейної, направлення до ортопеда. По знімку ортопед скаже наскільки процентів кістки закінчили рост і затвердіння, чи є трикутна форма у хребців. Від цього залежить чи можна виправити осанку чи ні.
У 99% осанка залежить від фізичних вправ. менше 1 % проблема з хребтом. Щоб не горбитись потрібно качати і грудні м´язи і м´язи спини.
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 11:56
Ответ дляНе служанка
Не плутайте остеопата, що не є лікарем, і ортопедом, що є лікарем по дитячій осанці.
Не служанка• 05 сентября в 11:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ага, походите по ортопедам, они очень одинаковые все, я в свое время походила, ничего вообще не исправили. Максимум, что они могут - это стельки и корсет. Больше лечений нет
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 12:02
Ответ дляНе служанка
Ви бабуся і в минолому столітті були останній раз у ортопеда? Медицина за цей час зробила багато кроків вперед. Якщо показані стельки, то це також лікування. Але масажі і курс вправ пропрацьовани лікарями разом з індивідуальним тренером, це теж робиться через ортопеда.
Не служанка• 05 сентября в 12:05
Ответ для18 мнеУЖЕ
Даже не стану с вами дискутировать, пусть автор идет куда скажете, мне вообще пофик, интересно, к каким результатам приведёт хождение по ортопедам и стельки
Пузата Хата• 05 сентября в 12:06
S-подібний сколіоз плаванням з тренером за рік нікуди не дівся, зате із шрот-терапією за рік стало майже не помітно. Сутулість пішла за кілька місяців. Зважайте, що досить часто супутніми проблемами є перекошений таз, стопи та ноги. Чим раніше почнете займатись - тим швидше та легше можна все поправити.
Пузата Хата• 05 сентября в 12:09
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Радять не припиняти заняття до завершення активного росту, особливо якщо генетичне
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 12:14
Ответ дляНе служанка
зрозуміло, ви просто рекламуєте остеопатів, що не допомогли нікому.
Засомневаю• 05 сентября в 12:18
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 12:18
Ответ дляПузата Хата
До 18 років можна виправити осанку. Іноді до 20 років. Сину зараз майже 16. І лікар сказав що у нас є ще 3 роки на виправлення. Є генетичні зміни хлебців. Працюємо. 2 тижні буде кожен день їздити в стаціонар.
Пузата Хата• 05 сентября в 12:19
Ответ для18 мнеУЖЕ
я не про те писала, а про закріплення результату
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 12:22
Ответ дляПузата Хата
Так. і ви праві. Вправи потрібні більше тоді коли активний рост. Треба щоб тіло запам´ятало положення і рухи м´язів у нормі.
Повітруля• 05 сентября в 12:25
Ответ дляПузата Хата
Де займалися шрот-терапією?
Пузата Хата• 05 сентября в 12:25
Ответ для18 мнеУЖЕ
Нарахунок стаціонару - нажаль нам не допомогла лікувальна фізкультура, але для справедливості варто сказати, що спеціаліст був нікудишній, не вмотивований та й s-подібний сколіоз - то окрема історія. Ортопед подарив тільки це та плавання, а через рік ренген показав навіть погіршання.
Хоча знаю багато історій, де це принесло користь, все залежить від конкретної ситуації.
Пузата Хата• 05 сентября в 12:28
Ответ дляПовітруля
Де займалися шрот-терапією?
тільки в сертифікованих спеціалістів, щоб гроші не на вітер або ще гірше - не нашкодили. У Львові є класні центри, збиралась саме туди, але за цей час в Луцьку теж з`явились, а це було ближче.
Там є різні системи, але ми реально працювали цілий рік і після цього робили контрольний ренген.
Повітруля• 05 сентября в 12:29
Ответ дляПузата Хата
Дякую, ми в Київській обл, шукаю куди звернутися
Пузата Хата• 05 сентября в 12:31
Ответ дляПовітруля
Вам ще простіше) Якщо буде гарний спеціаліст, то за кілька місяців навіть просто по фото одразу буде видно зміни в осанці.
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 12:55
Ответ дляПузата Хата
у нас була Методика SEAS. Вона спрямована на щоденне тримання осанки, в основному коли цілий день дитина сидить в школі, вчить уроки, просто іде. Дихання там теж присутнє, але в меншій ступені. Я помітила різницю.
Не служанка• 05 сентября в 13:16
Ответ для18 мнеУЖЕ
Да, рекламую за большие деньги, они мне все скидываются в конце месяца, сижу в дубаях наслаждаюсь своей такой лёгкой работой. Хотя работа ортопедов куда легче, посмотрел, кто мрт рентген назначил, с умным видом посмотрел результат, написал остеохондроз, сколиоз или плоскостопие, стельки плавание прописал, спорт посоветовал - и уважаемый ликар! Не абы хто. Скольким только этот ликар помог
Мати драконів• 05 сентября в 14:13
Я своему покупала бандаж для выпрямления осанки, и не один. Помогло. Одевал, когда играл за компом.
18 мнеУЖЕ• 05 сентября в 15:24
Ответ дляНе служанка
Багатьом дітям допомог . Не допомог тим кому потрібні чарівні пілюлі, а не працювати над осанкою.
Дякую_аж_підскакую• 05 сентября в 19:03
Ответ дляПузата Хата
Так, знаю. Просто склались життєві обставини, що змусили перевернути все життя з ніг на голову(( Але зараз з усіх сил намагаюсь повернути спорт в життя дитини.
Щедрик ведрик• 05 сентября в 23:10
Ответ для18 мнеУЖЕ
Мені допомогли. Доньці і чоловіку допомогли. Вас туди ніхто не жене, люди діляться досвідом.
Хтомолодець? Я!• 05 сентября в 23:43
Ортопедическая патология есть?
Сутулость без явной ортопедической патологии - это к вопросу о самооценке: неуверенность, желание спрятаться, тревожность. В такой ситуации спорт мало поможет. Тут надо прежде всего с психологом работать, с самооценкой. Может, надо окружение менять на более доброжелательное, отношения в семье пересмотреть и т.д.