Басноплетка• 05 сентября 2025
Хто колов полімолочку під очі?
Діачата, як результати? Хочу вколоти під очі забрати. Темні кола. Змморшок великих поки немає
Хочу на Балі• 05 сентября 2025
Колола перший раз місяць тому, впадини зморшки
Поки нічого не бачу, кажуть результат через 2-3 місяці і 2-3 процедури треба
Хз як нічого не побачу то і робити далі не буду
Гопница-Советчица• 05 сентября 2025
Чогось бачу багато відео, що полімолочку під очі краще не колоти. Сама не знаю, що робити)
Хочу на Балі• 05 сентября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Я вже після того як вколола теж побачила такі відео бо все ж шукала коли почне діяти
До того якось попадались тільки хвалебні відгуки і про під очі в тому числі
Негативного впливу не зʼявилось
Але ж поки і результату не бачу
Негативного впливу не зʼявилось
Але ж поки і результату не бачу
Ниф_ниф• 05 сентября 2025
Ой, я не советую ничего колоть. Все эти уколы красоты такой ужас. Вижу по подруге - вколола красивая, чуть время прошло - кожа как жвачка. Зрелище ужасное. Эффект держится не долго. Это ж постоянно колоть колоть. И неизвестно как дальше будет.
Басноплетка
• 05 сентября 2025
От блін, в мене ці чорні кола. Прямо спадково. Дуже заважають🥹
Ответ дляБасноплетка
Так а якщо це через тонку шкіру повік проступають судити? Точніше не те що проступають…вони на своєму місці і здорові, але просто їх видно? Ну бо шкіра тоненька там (анатомічно)..А ви щось колете. Я логічно просто розмірковую: для даного укола є покази: темні кола через такі-то причини. А якщо це ваша нормальна анатомія, то чого Ви там намагаєтеся виправляти? Норму?