Кусачая Я• 05 сентября в 16:15

Не можу правильно підібрати догляд

Дівчата вітаю! Я вже дама не молода, але і не бабця. Раніше все було добре, креми купувала рандрмно і вони підходили. Останнім часом все не те...
Якась реакція як висипи, запалення на обличчі.
Жирна шкіра, комбінована
Від висипів спробувала біодерму, взагалі не підійшла, потім крем гель купила авене а він як плівка, відразу хочеться змити його.
Купа банок, а толку немає.
Я так розумію що мого інтелекту не вистачає і потрібен спеціаліст.
автор Кусачая Я • 05 сентября в 18:22
Ответ дляМорожена_курка
Так ви ж кажете, що саме на ньому прищі полізли?
Ні ні, шанель був все літо. Потім полізли прищі я купила і авен і біодерму, пару разів помазалась і припинила, це останній місяць. Сходила до дерматолога, мазала мазь яку вона призначила

Дістала знов шанель, я писала що вже хто знає на що реакція в мене
автор Кусачая Я • 05 сентября в 18:23
Навіть не все літо, а з травня місяця я користувалась шанель. Було все гаразд
ПлюшкамиБалуюсь• 05 сентября в 18:53
Ответ дляКусачая Я
Ви праві. Мазалась все літо шанель все було добре, а тут як пороблено, вилізли прищі, шкіра як запалена та мега чутлива.
Була у дерматолога приватного, окрім мазі вона взагалі догляд не радить.
При таком состоянии кожи я бы сосредоточилась на успокаивающих/восстанавливающих средствах, а активы добавляла позже.
Из кремов я бы брала ламеллярную эмульсию (самый легкий из мною опробованных - https://makeup.com.ua/product/978876/ ) и для восстановления/увлажнения мне очень нравится тоник Celimax Dual Barrier Creamy Toner. На высыпания возьмите точечно сыворотку с ниацинамидом и азелаиновой кислотой :
https://makeup.com.ua/product/1210454/
https://makeup.com.ua/product/1485662/
автор Кусачая Я • 05 сентября в 18:55
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
https://makeup.com.ua/product/1210454/
https://makeup.com.ua/product/1485662/
Дякую. Бачу що Корея, вони не алергічні?
ПлюшкамиБалуюсь• 05 сентября в 19:07
Ответ дляКусачая Я
Алергія - то є індивідуальна реакція шкіри, дізнатися чи буде вона у Вас на конкретний продукт можна тільки спробувавши його, саме з цією метою і випускають пробники. У мене не було жодної негативної реакції на ці продукти, але не можу гарантувати, що так буде і у Вас.
На ламеллярний крем реакції не має бути 100%, бо він саме для такого стану шкіри і призначений: подразнена, червона, з висипами та сухістю.

Взагалі я прихильниця проф/догляду, але відновлювальні, зволожуючі продукти та засоби спф набагато кращі у азійських брендів, не бачу сенсу переплачувати - кращу витрачу зʼєкономлені гроші на якусь проф/сироватку з активами.
автор Кусачая Я • 05 сентября в 19:09
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь

Дякую велике, спробую
Незламна• 13 сентября в 20:20
Скиньте составы этих кремов. Авен любит пихать минеральное масло (парафин) в кремы, он очень забивает поры и создает пленку на коже
автор Кусачая Я • 13 сентября в 20:28
Ответ дляНезламна
Ось
Незламна• 13 сентября в 20:31
Ответ дляКусачая Я
Ось
На dimethicone может сыпать, это силикон, они комедогенные
автор Кусачая Я • 13 сентября в 20:33
Ответ дляНезламна
Дякую, а що про цей скажете?
Незламна• 13 сентября в 20:37
Ответ дляКусачая Я
Дякую, а що про цей скажете?
Тут в составе тот же dimethicone и несколько масел (обозначаются oil) они также могут жирнить кожу и быть комедогенными
автор Кусачая Я • 13 сентября в 20:38
Ответ дляНезламна
Капець, де ж є нормальний склад?
Незламна• 13 сентября в 20:42
Ответ дляКусачая Я
Капець, де ж є нормальний склад?
Попробуйте этот, он некомедогенный и хорошо увлажняет
автор Кусачая Я • 13 сентября в 20:43
Ответ дляНезламна
Щиро дякую вам