Джавеліна• Изменено 06 сентября в 00:25

Скоро 18 років ні вчитися, ні працювати не хоче... що робити?

Я в розпачі... за пару місяців сину 18 років. Не хотів вчитися в школі, запропонувала колеж, сам обрав спеціальність, вступив. Але там теж нічого не робив, на заняття з скандалами ( все дистанційно, просо комп увімкнути і слухати). Ледве домучилася з ним до закінчення 2 курсу і атестату.
Тепер кажу ну ок, є атестат, вчитися не хочеш - твоє право. Тоді треба відрахуватися з коледжу і йти працювати.
Не хочу! Ще 2 місяці до 18-річчя маю право не працювати.
А потім??? А потім я не знаю, не хочу про це говорити.
І все в мене тупик. Що робити не знаю. Я ж не можу у день 18-річчя поміняти замки і виперти його речі у під´їзд. Але як є - теж не варіант паразитувати на мені (мені вже під 50, і тягнути і себе і дорослого сина не вистачить сил).

батько самоусунувся ще з дитячого садочку, в нього давно своя родина, аліменти мінімальні, після 18 років 99,99% що взагалі нічого платити не буде.
Бурундучиха• 06 сентября в 00:25
Гнать его из дома ссаными тряпками, пусть в будке ночует и с собаками за объедки воюет
Бабульція• 06 сентября в 00:26
Ну не можете виперти, тоді годуйте далі.
Вам ще до пенсії далеко, підшукайте ще одну роботу собі, щоб дитятко не травмувати.
автор Джавеліна • 06 сентября в 00:29
Я взагалі то просила поради, а не сарказму...
Точу ляси• 06 сентября в 00:29
ну вот, а в развитіх странах есть уйма вариантов
забиякина• 06 сентября в 00:30
Пока ему дома будет тепло и уютно, он не сдвинется
Для такого ленивого создать невыносимые условия, чтоб сам двинулся с места и понял, что нужно становится независимым
Перекус беру завжди• 06 сентября в 00:34
Ответ дляДжавеліна
Ну денег после 18 не давать, а как он без интернета… кормить самым дешевым невкусно. Не пилить, гадостей не говорить.
автор Джавеліна • 06 сентября в 00:34
Ответ длязабиякина
Які саме умови? на їжу мінімально пару тисяч гривень на хліб він підробляє в комп іграх. Решта йому не треба, ні одягу, ні гаджетів, нічого. Звісно нічого не робить вдома також. Навіть , вибачте, унітаз не змиває... Допомоги 1% максимум, іноді можу вмовити щось важке принести з магазину. На тому все.
забиякина• 06 сентября в 00:35
Ответ дляПерекус беру завжди
Я бы не кормила вообще такого бугая
Хочешь есть? Магазин там
Интернет? А нету, нужно оплатить
И что то еще придумать по его потребностям
Дуже дуже вумна• 06 сентября в 00:37
Прикручивать гайки нужно, это факт
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:37
Ответ дляДжавеліна
Идите к психологу, одна без сына.
Ну и после вашего опуса, только сарказм писать и хочется.
Бабульція• 06 сентября в 00:38
Ответ дляДжавеліна
Якої поради?
Як заставити бубочку працювати, забезпечуючи його житлом і їжею?
Ніяк.
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:38
Ответ дляДжавеліна
У вас проблема возникла только сейчас, когда ему исполняется 18?
Банан-барабан• 06 сентября в 00:38
Ответ дляДжавеліна
А что же вы до такого довели??!

Я бы предупредила, что через 2 месяца он съезжает

Снимаете ему комнату
И отселяете
Договариваетесь что оплачиваете комнату какое-то время
Пол года или год например

Пусть устраивается на работу
автор Джавеліна • 06 сентября в 00:38
Ответ дляШотуткоїться?
Идите к психологу, одна без сына.
Ок, спробую не агресивити, Мій опус просто короткий опис ситуації. Що саме на вашу думку треба обговорити з психологом?
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:39
Ответ дляДжавеліна
То что вы описали в теме: проблема такая-то, не могу решить, помогите разобраться.
забиякина• 06 сентября в 00:40
Ответ дляДжавеліна
Ой слушайте, прочитала, я бы такого выперла без сожаления
Стукнуло 18, чемодан и досвидос. Олл инклюзив закончился, привет реальная взрослая жизнь.
Можно снять ему комнату на первое время , а потом все
автор Джавеліна • 06 сентября в 00:40
Ответ дляШотуткоїться?
До того в мене були методи впливу більші, десь натиснути, десь вмовити, десь домовитися. Зараз він просто нахабно каже ’не хочу’ все... Коли був менший такого не було, а десь з 15-16 років покотилося... Він усвідомив що я йому толком нічого не зроблю. І все.
Кнопкотиць• 06 сентября в 00:40
Ответ дляДжавеліна
Так вы уже всё решили. Вы хотите выгнать собственного сына но пока стесняетесь.
Перекус беру завжди• 06 сентября в 00:41
Ответ длязабиякина
Я бы не кормила вообще такого бугая
Хочешь есть? Магазин там
Интернет? А нету, нужно оплатить
, не уверена что мать сможет совсем не кормить.
Брат так ещё и шан ажиоовал что не дашь денег пойду грабить, ну маме страшно было - вот и давала((
Не знаю как бы я в такой ситуации себя вела.
Кнопкотиць• 06 сентября в 00:42
Ответ длязабиякина
Я бы не кормила вообще такого бугая
Хочешь есть? Магазин там
Интернет? А нету, нужно оплатить
У вас дети есть вообще?
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:42
Ответ дляДжавеліна
У вас ситуация такая, что поможет только психолог. Подчеркиваю: вам поможет, и то, если вы захотите разбираться и стараться. Она не вчера возникла, а вы ее подаете, как вдруг откуда-то свалившееся на вас несчастье. Это не форс-мажор, вы жили с этим много лет. Разбирайтесь теперь с собой, налаживайте контакт с ребенком.
автор Джавеліна • 06 сентября в 00:42
Ответ дляКнопкотиць
я ще не вирішила, але мій стан близький до того. Бо я не можу ні про що домовитися/достукатися з ним...
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:42
Ответ дляПерекус беру завжди
Чем закончилось?
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:42
Ответ дляКнопкотиць
У вас дети есть вообще?
Скорее всего нет)
автор Джавеліна • 06 сентября в 00:43
Ответ дляПерекус беру завжди
Не годувати я таки можу. На кашу і хліб він собі в іграх заробить (якісь стрими робить, щось типу такого). Але ж існування тільки їжею не обмежується...
Кнопкотиць• 06 сентября в 00:43
Ответ дляБабульція
Якої поради?
Ніяк.
Удалено администрацией...
забиякина• 06 сентября в 00:43
Ответ дляПерекус беру завжди
Хм, пойду грабить это манипуляции
Ну иди грабь- там и бесплатная комнатка будет, на нарах..
Я на манипуляции не поддаюсь
У меня сын тоже,подросток еще, я ему пересказала тему, говтрит´ выгонять такого, конечно. Пусть работает´
забиякина• 06 сентября в 00:44
Ответ дляКнопкотиць
У вас дети есть вообще?
Да, у меня сын
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:44
Ответ длязабиякина
Да, у меня сын
Сколько зарабатывает? Отбивает свое содержание?
Бабульція• 06 сентября в 00:45
Ответ дляКнопкотиць
Удалено администрацией...
Ну что вы, пусть мать устроится еще на 2 работы