Джавеліна• Изменено 06 сентября в 00:25
Скоро 18 років ні вчитися, ні працювати не хоче... що робити?
Я в розпачі... за пару місяців сину 18 років. Не хотів вчитися в школі, запропонувала колеж, сам обрав спеціальність, вступив. Але там теж нічого не робив, на заняття з скандалами ( все дистанційно, просо комп увімкнути і слухати). Ледве домучилася з ним до закінчення 2 курсу і атестату.
Тепер кажу ну ок, є атестат, вчитися не хочеш - твоє право. Тоді треба відрахуватися з коледжу і йти працювати.
Не хочу! Ще 2 місяці до 18-річчя маю право не працювати.
А потім??? А потім я не знаю, не хочу про це говорити.
І все в мене тупик. Що робити не знаю. Я ж не можу у день 18-річчя поміняти замки і виперти його речі у під´їзд. Але як є - теж не варіант паразитувати на мені (мені вже під 50, і тягнути і себе і дорослого сина не вистачить сил).
батько самоусунувся ще з дитячого садочку, в нього давно своя родина, аліменти мінімальні, після 18 років 99,99% що взагалі нічого платити не буде.
Обнемашечка• 06 сентября в 00:46
Ответ дляДжавеліна
Які саме умови? на їжу мінімально пару тисяч гривень на хліб він підробляє в комп іграх. Решта йому не треба, ні одягу, ні гаджетів, нічого. Звісно нічого не робить вдома також. Навіть , вибачте, унітаз не змиває... Допомоги 1% максимум, іноді можу вмовити щось важке принести з магазину. На тому все.
Он у вас ничего не употребляет?
Очень напоминает историю нескольких знакомых, которые раздуплились только тогда, когда сыновья плотно подсели.
забиякина• 06 сентября в 00:46
Ответ дляШотуткоїться?
Сколько зарабатывает? Отбивает свое содержание?
Читайте выше
Моему не 18
И мой не такой лентяй, и не будет он с моим воспитанием таким
Моему не 18
Джавеліна
• 06 сентября в 00:46
Ответ дляКнопкотиць
Удалено администрацией...
В нього є вибір вчитися або працювати. І я забезпечення на щастя не потребую.
Кнопкотиць• 06 сентября в 00:46
Ответ дляДжавеліна
я ще не вирішила, але мій стан близький до того. Бо я не можу ні про що домовитися/достукатися з ним...
Вы ничего ему не даёте а требуете многого.
Перекус беру завжди• 06 сентября в 00:47
Ответ дляШотуткоїться?
Чем закончилось?
Ну ему тогда уже под 40 лет было, а до этого работал, ничем особо, пошёл воевать, оторвало ступню, получает хорошую пенсию, живет с мамой и треплет нервы.
Бесконечность-не предел• 06 сентября в 00:47
Ответ дляБабульція
Ну что вы, пусть мать устроится еще на 2 работы
Моей 20, я вообще не работаю, мне пофиг.
Кто хочет тот работает
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:47
Ответ длязабиякина
Читайте выше
Моему не 18
Так сколько вашему? Вы не писали выше.
Кнопкотиць• 06 сентября в 00:47
Ответ длязабиякина
Читайте выше
Моему не 18
Так и тому тоже не 18
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:48
Ответ дляПерекус беру завжди
Мда.
Шотуткоїться?• 06 сентября в 00:48
Ответ дляБесконечность-не предел
Кто хочет тот работает
Ну так у вас муж, наверное, работает)
Бесконечность-не предел• 06 сентября в 00:49
Ответ дляШотуткоїться?
Ну так у вас муж, наверное, работает)
Не муж , да работает но хватает только на еду
забиякина• 06 сентября в 00:49
Ответ дляКнопкотиць
Так и тому тоже не 18
Так автор и спрашивает что ей делать через 2 месяца, в 18
Он же ничего не хочет у нее
Либо учиться либо работать. Другого варианта нет.
Он же ничего не хочет у нее
Ответ длязабиякина
Он же ничего не хочет у нее
Ну мать покормит и всё, суп нальет.
Всё остальное сам
забиякина• 06 сентября в 00:51
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну мать покормит и всё, суп нальет.
Всё остальное сам
Трутня растить?
Ну это выбор автора, я непротив
Я свое мнение написала.
Лежебок и нехочух нужно стрессовыми ситуациями с места сдвигать, а не кормить
Ну это выбор автора, я непротив
Я свое мнение написала.
Джавеліна
• 06 сентября в 00:51
Ответ дляОбнемашечка
Он у вас ничего не употребляет?
Начебто ні, ми про це постійно розмовляли. З середньої школи. Я нічого такого не помічала. Компаній де б він хоч колись ’зависав’ в нього немає, взагалі рідко гуляє, так в магазин хіба що вийде і все. в 90% часу він вдома. Коледж дистанційно. Єдине що з такого неприємного це часто енергетики, ну намагаюся розмовляти говорити що це шкідливо... ефект такий собі. В принципі ми можемо з ними поговорити про життя, і він начебто поважає мою думку. Але от коли заходить мова про те що треба щось робити окрім приємного і того що хочеться, отут одразу проблема.
Ну і на речовини треба гроші мати ж, а я бачу що всі гроші з картки витрачаютсья в продуктових магазинах. ІНших грошей в нього немає.
Пищалка• 06 сентября в 00:51
То може хоче воювати? На фронті не вистачає молодих сильних чоловіків. Старі геть нікуди не годні.
Джавеліна
• 06 сентября в 00:52
Ответ дляКнопкотиць
Багато вимагаю, щоб вчився або працював у майже 18 років? При тому вчився там де сам обрав?
забиякина• 06 сентября в 00:52
Автор, а друзья есть у него?
Обычно они друг перед другом наоборот хотят выглядеть хорошо
Девушки я так понимаю точно нет
Может депрессия у него?
Девушки я так понимаю точно нет
Может депрессия у него?
Домовенок Кузя• 06 сентября в 00:53
Автор, может, он в депрессии? Это лечат таблетками из аптеки, а не беседами с дорогими психологами. Я так, на всякий случай упомянула, вдруг оно. Отчасти похоже.
Бесконечность-не предел• 06 сентября в 00:53
Ответ длязабиякина
Трутня растить?
Ну это выбор автора, я непротив
Я свое мнение написала.
Ну это выбор автора, я непротив
Я свое мнение написала.
Ну незнаю, я трутень, дочь нет.
Она не хочет быть как мать
Обнемашечка• 06 сентября в 00:53
Ответ дляДжавеліна
А девушками он интересуется?
Неужели такой патологический лентяй, что ни один рычаг не действует?
Домовенок Кузя• 06 сентября в 00:55
Ответ дляДжавеліна
Так нехай це спрробує зробити професією. Запитайте, що йому допоможе заробляти більше. Може якісь курси і освіта в цьому напрямку аме ж таки існують?
Джавеліна
• 06 сентября в 00:57
Ответ длязабиякина
Автор, а друзья есть у него?
Девушки я так понимаю точно нет
Может депрессия у него?
Девушки я так понимаю точно нет
Может депрессия у него?
Друзі в інтернеті. Він з дитячого садочку був сам в собі, не дуже компанійський, хоча я намагалася його на різні гуртки водити, пропонувала різне, але нічого його не цікавило... Танці, шахи, баскетбол, англійська, малювання, тренажерний зал - це те на що змогла вмовити, і то зі скандалом. Не цікаво, щоб не пропонувала іншого.
Джавеліна
• 06 сентября в 01:00
Ответ дляОбнемашечка
А девушками он интересуется?
Ні не цікаво... Дівчини ніколи не було толком. Якась шкільна подруга, але то таке, просто подруга, бачаться ран на декілька місцяв.. Хоча він дуууже симпатичний, я навіть пропонувала йому - в тебе такий зріст, лице, фігура офігенні- мрія багатьох, може спробувати модельний бізнес? і вчитися не треба, і робота не на заводі. теж не цікаво....
Шотуткоїться?• 06 сентября в 01:02
Ответ дляДжавеліна
И вас эта проблема начала волновать только сейчас... нуну.
Джавеліна
• 06 сентября в 01:03
Ответ дляДомовенок Кузя
Я тільки за! але в нього є інтерес, але тільки щось складно чи не виходить, він тут же кидає. Там де треба хоч трохи напружитися одразу інтерес зникає... Хоча розумом і руками з правильного місця не обділений. Ну от реально з його розумовими даними він би міг дуууже гарно заробляти.
Кнопкотиць• 06 сентября в 01:03
Ответ дляДжавеліна
Удалено администрацией...
Пищалка• 06 сентября в 01:04
Ответ дляДжавеліна
То він мабуть гей? Нехай іде на Бонгакамс, може, яку копійчну і заробить.
Поросенка• 06 сентября в 01:05
Ответ дляКнопкотиць
Удалено администрацией...
Так он и учиться не хочет.