Смячиком• 06 сентября в 09:50

Опять уничтожение людей посредством вакцинации! Уже с осени!

Ну что, забыли как население уничтожали этим ширянием? А я помню! И видела лично, что те кто не ширнулись живы и здоровы, а те кто ширнулись или в могиле уже или приобрели огромные проблемы со здоровьем. Именно когда людей стали массово колоть по всему миру, пошла избыточная смертность, что потом списывали на Ковид. При том что до вакцинации смертности такой и близко не было. И теперь снова, обязательная вакцинация. Считаю, что ВОЗ таким образом сокращает население планеты! Я в этом убеждена!
Результат:
вже голосів: 239
176 (73.64%) Согласна
63 (26.36%) Я ширнутая на всю голову
-Ань-• 06 сентября в 12:22
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви ж все знаєте, нащо вам лікар? Це небезпечно
Ви праві. Ссилка на офіційний сайт ВОЗ:
https://www.who.int/ru/news/item/13-09-2019-who-ca...
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи.
-Ань-• 06 сентября в 12:24
Ответ дляСонечко
Так , хочуть згоду бо працюють правовому полі і не хочуть лікарні платити тисячі бо ви раптом після процедури «передумали « її робити щоб побороти бідність одним махом
В правовому полі держава гарантує доступну і безоплатну медичну допомогу.
Не гоню• 06 сентября в 12:26
А эти все никак не успокоятся

Да вы каждый день себя травите мусором, который покупаете вместо еды и сидячим образом жизни, НО НЕТ ЖЕ!!! Жрут колбасу с картошкой и боятся вакцин...Дуууууурдом
БезникаЯ• 06 сентября в 12:26
Ответ дляСмячиком
Не вакцинированные как раз живы и здоровы, а вакцинированные или в могилах или с болячками хроническими. Поэтому медики и не кололи себе эту дрянь, а населению кололи. Так как знали к чему это приведёт. У меня много примеров, когда люди кололись вакциной этой и умирали за месяц или до полугода.
А че вы так за других переживаете? Ну уколятся и сдохнут (по вашей логике). Так вам же хорошо должно быть от этого - меньше народу больше кислороду. Меньше конкуренции во всем и везде. Че вы за других так распереживались?
-Ань-• 06 сентября в 12:27
Ответ дляНеГолосую
Незгодні підуть та куплять довідку, щоб від них відчепилися адепти шмурдяку.
І створять статистику для адептів шмурдяку.
А потім статистику (що майже всі згодні і коляться добровільно) можуть використати, щоб протягнути закон про примусову вакцинацію.

Зрозумійте: якщо вам дають можливість купити довідку - значить комусь треба зробити правильну статистику. При бажанні, лавочка легко прикривається. Наприклад, публічно розіп´яти кількох продавців, щоб інші боялись продавати. Це можна зробити навіть на підставі нині діючих законів. А можна нових ’покращених’ законів понаписувати і прийняти.
Сонечко• 06 сентября в 12:27
Ответ для-Ань-
А у комісії ВЛК взагалі всі здорові і придатні. Мабуть туди беруть тільки відмінників медичної освіти - моментально всіх зцілюють.
Тобто ситуація чому багато придатних вам не не ясна ?
Сонечко• 06 сентября в 12:28
Ответ для-Ань-
Ви праві. Ссилка на офіційний сайт ВОЗ:
Ви уникнете всіх шкод
Самі себе реанімуйте
-Ань-• 06 сентября в 12:29
Ответ дляСонечко
Мені ясна продажність і непорядність медиків.
-Ань-• 06 сентября в 12:36
Ответ дляСонечко
Ви уникнете всіх шкод
Самі себе реанімуйте
Ви маєте медичну освіту і хочете прям сьогодні мене реанімувати?
Можливо, мені ніколи не знадобляться такі послуги (ви ж медичну допомогу не хочете надавати, тільки медичні послуги).
Курочка• 06 сентября в 12:43
Серед моїх знайомих є не одна людина, яка померла від ковіду ще до введення вакцинації.
Хвець-тець• 06 сентября в 12:43
Ответ дляГаля-краля
Папа нашого друга помер у віці трішки за 40, тромб обірвався. Здоровий, ні на що не скаржився, працював керівником, гарний достаток. 20 років тому. Впав, кома і через 2 дні смерть.
Тут у людини після примусової вакцинації піднялася температура під 40, визивали швидку, забрали у лікарню, там температура знизилася, потримали декілька днів і виписали додому. Через декілька днів після виписки на лікарняному дома ситуація з температурою повторилася. Чоловік не дожив до приїзду скорої. Так що це не тромб явно.
-Ань-• 06 сентября в 12:45
Ответ дляОбнимашкина
Я та людина, що отримала значну шкоду по здоров’ю від вакцини Короновак, маю навіть довідку на заборону від 2ої дози цієї вакцини. Проблеми почалися на 2й день після вакинації, наслідки по теперешній час. на жаль. Ніякої компенсації від держави не отрималала, звісно, коштовне лікування та аналізи за свій кошт. Терапевт моя каже, що треба було перед вакцінацією робити імунограму, але то теж дороге задоволення та ніхто не попереджав про це. Чоловік мій робив перший цю вакцину, у нього все норм., бо то індивідуальне та не можна було всіх ширяти експерементальними препаратами.
Медики постійно не надають інформацію, не попереджають про наслідки, часто брешуть і залякують.
Ще й висміюють тих, хто намагається самостійно розібратись, задає незручні питання.
Курочка• 06 сентября в 12:46
Ответ дляНе гоню
А эти все никак не успокоятся

Або антибіотики при першому пчихі приймають. Ще кучу бадів, які теж невідомо як впливають на організм.
Продукти харчування з купою ароматизаторів та підсилювачів смаків, навіть банальний хліб вже йде з домішкою поліпшувач борошна.
Аграрна продукція вирощена з використанням добрив, пестицидів, акарацидів, гербіцидів.
Сонечко• 06 сентября в 12:54
Ответ для-Ань-
Не те що ви - мудра і в білому пальто
Сонечко• 06 сентября в 12:55
Ответ для-Ань-
Я маю на відміну від вас
І чудово що не знадобляться - бо таким надавати жодної приємності - суцільний гемор - типовий крюгер який все знає тільки не літає
-Ань-• 06 сентября в 12:57
Ответ дляСонечко
Я маю на відміну від вас
Скільки трупів на вашому особистому кладовищі?
Мама Никитки-2• 06 сентября в 12:58
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Концепция: «Шоковая доктрина» (Наоми Кляйн)

Идея: власти и корпорации используют кризисы (войны, эпидемии, теракты, природные катастрофы), чтобы продвигать непопулярные или радикальные изменения, которые в мирное время вызвали бы массовое сопротивление.

📌 Примеры из истории:

11 сентября 2001 → США вводят закон Patriot Act, усиливающий слежку за гражданами.

Финансовый кризис 2008 → массовая приватизация и сокращения госрасходов.

COVID-19 → внедрение QR-кодов, массовая передача личных данных в цифровые платформы.

Война в Украине / рост напряжённости → ускоренное развитие цифровой идентификации, платежей, мобилизационного учёта.
Ви дійсно вважаєте прийняття закону Patriot Act безпідставним?
-Ань-• 06 сентября в 13:03
Ответ дляСонечко
Ви із тих , що сантехніку не розказує як правильно інсталювати каналізацію але розказуєте лікарям як лікувати ? Є такі дилетанти яким унітаз з каналізацією більш складно влаштований ніж людський організм
А я не порівнюю своє тіло з унітазом. Моє тіло у мене одне, і воно безцінне.

Унітазів я можу нових накупити, як і послуги сантехніка.
І якщо я помилюсь з вибором сантехніка - криворукий сантехнік не нашкодить моєму здоров´ю, і я не помру через помилку сантехніка.
Якщо що - прийде інший сантехнік і все виправить.
dahashutka19• 06 сентября в 13:07
Нажаль наш знайомий помер незодг від ускладнення після корони ( Вакцину не робив.
Я вважаю, що колоти вакцину чи ні, кожна людина повинна вирішувати сама. А , не як тоді, багато людей на роботі просто змусили . Хтось купляв справку, хтось колов.
Царевна в уггах• 06 сентября в 13:08
Ответ дляКу ка ку ка ку
а заходить зачем?
Чтобы вам доставить удовольствие. Вы зашли и каждому ответили, а благодаря мне появилась возможность написать еше один комент.
-Ань-• 06 сентября в 13:10
Ответ дляСонечко
Ви не атестаційна комісія щоб оцінити знання лікаря
Але чим би дитя не тішилося аби не вагітніло
Як же ми завагітніємо без медичної освіти...
А виховувати як потім без педагогічної освіти...
Без відповідної освіти єдиний варіант - чайлдфрі.
-Ань-• 06 сентября в 13:17
Ответ дляНе гоню
А эти все никак не успокоятся

Та що ви таке пишете?! То ж професіонали і експерти визначили, що ті товари можна продавати в продуктових магазинах.
А яка у вас освіта, що ви засуджуєте осіб з відповідною освітою, які дозволили продавати ті товари в продуктових магазинах і виставляти їх на полиці з їжею?
-Ань-• 06 сентября в 13:24
Ответ дляСонечко
Не те що ви - мудра і в білому пальто
Якби всі були мудрі - лікарі залишились би без роботи. В професії залишились би лише найкращі.
Лікарі - це спеціалісти по хворобам, а не по здоров´ю.
(або недоспеціалісти, які в кращому випадку тільки симптоми можуть убрати тимчасово)
Анонім-ка• 06 сентября в 13:24
Ответ дляСмячиком
Бред пишите Вы, а я пишу правду! Поэтому и отказывались страховать тех кто пожелал уколоть в себя эту жижу сваренную на коленке! И избыточная смертность было от вакцинации! Но чтобы это понять, нужно уметь думать. Не все это могут.
Всегда так интересно посмотреть кто пишет такие комментарии)
Социальный статус, уровень образования, финансового обеспечения.
-Ань-• 06 сентября в 13:28
Ответ дляАнонім-ка
Багато досліджень проводилось, подивіться:
https://amantonio.livejournal.com/21010.html
Анонім-ка• 06 сентября в 13:30
Ответ для-Ань-
о Боже...до сих пір цього доходягу таскають)) я думала, вже всі все зрозуміли...а ні)
Анонім-ка• 06 сентября в 13:30
Ответ для-Ань-
то не звертайтесь до них, і будете захищені)
-Ань-• 06 сентября в 13:31
Ответ дляАнонім-ка
Я чула казку про захисну маску.
Анонім-ка• 06 сентября в 13:32
Ответ для-Ань-
Я чула казку про захисну маску.
не носіть маски, і не перевантажуйте собою непорядних медиків. Але в кризових ситуаціях і такі як ви викликають швидку, а не пишуть амантоніо))
Ось і все щ варто знати.
-Ань-• 06 сентября в 13:33
Ответ дляАнонім-ка
Bсі не можуть зрозуміти все. Людство накопичило так багато знань, що 1 людині неможливо все освоїти протягом життя.