Контрольница• 06 сентября 2025
Фото де друкувати, щоб була найвища якість? Не вигорали з часом
Готова переплатити за якість
Але мене задовбало, стоять фото на столі і вже майже без кольору, так само і з іншими фото
Через 6 років вже вибілились
А ці книги (альбоми) роздруковані
Вони вже хрустять, неначе там тей клей всередині відсох з часом
Через 6 років вже вибілились
А ці книги (альбоми) роздруковані
Без образів• 06 сентября 2025
если они на солнце стоят, особенно летом, то любая бумага выгорит. а в целом обращайте внимание на бумагу, лучше фирменная типа epson
Акукарача• 06 сентября 2025
6 років...
Я взагалі не маю на столі нічого.
На сьогоднішній день, можна зробити цифровий бекап, а потім подумати кращє))
Я взагалі не маю на столі нічого.
Контрольница
• 06 сентября 2025
Ответ дляАкукарача
6 років...
Я взагалі не маю на столі нічого.
Розкажіть детальніше
Акукарача• 06 сентября 2025
Ответ дляКонтрольница
Розкажіть детальніше
Про що?
Є трюмо і косметика.