Бяки-козяки• 06 сентября в 17:21
Болить ліва сторона голови, 2 місяця як вирвали зуб
Добрий день!
Два місяця як вирвали шістірку, почала боліти вся ліва сторона, болить де був зуб, болить вухо, око болить. Від болю допомагає полоскання хлогекседином або пшикалки від горла. Лікар який виривав зуб не баче що болить. Зробила сама знімок, може хтось може читати знімки де може бути запалення. Дякую
Я_и_моя_собака• 06 сентября в 17:32
Да, есть вариант, что то повредили нерв, у моей знакомой так было, ничего не смогли сделать, правда, два месяца прошло, но все же, вам нужно искать хорошего стоматолога