НичеНипанимаю• 07 сентября в 13:34
Аерогриль Braun чи Tefal
Буду вдячна за відгуки у кого є аерогриль Braun.
Вчора дивилась в магазині в живу аерогрилі, то вибир наразі стоїть між Braun і Tefal.
Braun сподобався більше по легкості виймання
чаші, чаша на 1 л більша і є нижній і верхній тен .
Але про Tefal багато позитивних реальних відгуків в інтернеті (навіть тут), а про Braun знайшла лише рекламні ролики.
Може у когось є Braun?
НичеНипанимаю
• 07 сентября в 13:36
Ответ дляИМХОля
Тефаль. На две чаши.
А часто 2 чаші використовуєте?
Якщо готуєте в одній, то друга частина теж нагрівається чи вона ізольована?
ИМХОля• 07 сентября в 13:37
Ответ дляНичеНипанимаю
А часто 2 чаші використовуєте?
Там чаши отдельно друг от друга. Управление и мозги также. В основном в большой мясо, в маленькой овощи или выпечку сладкую разогреваю
Астановитесь• 07 сентября в 13:51
Ответ дляИМХОля
У меня не тефаль, но поддерживаю, что 2 чаши это максимально удобно
Ух яка ж Я• 07 сентября в 14:07
Ninja)) вот как не крути, а она удобней и качественней и вкусней как-то получается. Сравниваю с тефалем. У подруги браун хочет тоже на нинзю поменять.
Невидимка Майя• 07 сентября в 14:12
У сестри Тефаль, вона не задоволена. Майже не користується. +звичайний розмір виявився замалим.
У мене Philips xxl. Рекомендую від душі 🩷
Царевна в уггах• 07 сентября в 14:40
В мене філіпс ,дуже задоволена .Між брауном і тефалем вибрала би браун
Не побачила що у брауна 2 тена .Тоді браун беріть.
НичеНипанимаю
• 07 сентября в 15:02
Ответ дляУх яка ж Я
Дякую. Подивлюсь на них
НичеНипанимаю
• 07 сентября в 15:28
Подивилась огляди де в 2х чашах готують. І я так розумію, що навіть в одній можна приготувати м´ясо /рибу і овочі одночасно - треба встановити високу решітку (окремо докупити). Якщо мені готувати на двох людей (я і донька), то схиляюсь, що однією чаші достатньо.
Що готуєте у двох одночасно?
Сяду на шию, дорого!• 07 сентября в 17:08
Ответ дляНичеНипанимаю
Що готуєте у двох одночасно?
Ну может гарнир дочка хочет с чем то другим,а он уже пропах рыбой
Плюс разное время приготовления,надо заморочиться положить замороженные овощи позже курицы