Шопингмонстр• 07 сентября в 18:37
З чим ходять до школи ваші старшокласниці?
Сумка чи рюкзак?
Результат:
вже голосів:
43 (58.9%)
Рюкзак
15 (20.55%)
Тиц
8 (10.96%)
Сумка
4 (5.48%)
Є і те і те, частіше рюкзак
3 (4.11%)
Є і те і те, частіше сумка
КликОЛЬКА• 07 сентября в 18:40
Згадала себе в молоді роки...мама привезла з Румунії рюкзак. Тоді у нас ще так не ходили. Я прийшла до школи, всі з мене сміялись, бо на ті роки рюкзак був тільки для походів. А зараз певно нема жодної людини без рюкзака 😁
Шопингмонстр
• 07 сентября в 18:42
Ответ дляКликОЛЬКА
Моя в 10 класі, каже що всі однокласниці з сумками і відмовляється носити рюкзак. Мені не дуже це подобається, книжки-зошити мають вагу, я прям візуально вже бачу в неї перекос одного плеча. Сваримося :(
Роздратована шкіра• 07 сентября в 18:43
Ответ дляКликОЛЬКА
В мене немає
КликОЛЬКА• 07 сентября в 18:44
Ответ дляШопингмонстр
Старші бачу якщо з рюкзаком то на одному плечі...то це те саме що і сумка...
КликОЛЬКА• 07 сентября в 18:44
Ответ дляРоздратована шкіра
В мене немає
Чесно кажучи в мене теж. В дитини є. 😁
Столічна штучка• 07 сентября в 18:44
Эх, не ходила моя дочка в старшие классы. Ковид, война - все дистанционно
Сейчас 3ий курс музколледжа - ходит с большой сумкой, чтоб ноты на А4 влазили. Но ходит туда от силы раз в неделю на один предмет (фортепиано), все остальное дистанционно- сумка почти пустая, без тяжестей
Столічна штучка• 07 сентября в 18:46
Ответ дляШопингмонстр
Тю. Я с сумкой ходила с 7 по 11 класс. Ниче не перекосило. А ребёнок, думаете, прям на оба плеча рюкзак наденет?
Дочка когда в школу еще очно ходила, всегда на одном плече таскала
Намакушка• 07 сентября в 18:47
Ответ дляШопингмонстр
Так рюкзаки они тоже все на одно плечо сейчас носят
Верочка 100%• 07 сентября в 18:50
Ответ дляСтолічна штучка
А хор?
Столічна штучка• 07 сентября в 18:51
Ответ дляВерочка 100%
А хор?
Где? В музучилище? Нет его и не было
Верочка 100%• 07 сентября в 18:51
Ответ дляСтолічна штучка
Где? В музучилище? Нет его и не было
Хм, странно...
Столічна штучка• 07 сентября в 18:53
Ответ дляВерочка 100%
Хм, странно...
Что странного? В музыкалке - да, был, но до войны. В войну она вообще закрытая на сигнализации стояла, учителя либо гастролировали по ученикам, либо, если предмет позволял, - дистанционно занимались. Хора не было последние годы обучения, видимо, нереализуемо в зуме
Тишком_нишком• 07 сентября в 18:55
Ответ дляШопингмонстр
Скажіть що в сумці ручки порвуться від книжок. Буде як з бомжа зняла. Сумка тільки для зошитів.
маска Ілона• 07 сентября в 19:05
Моя в 9,рюкзак скечерс.Ортопедична спинка,книжки важкі.Я рано кидаю все машину,то ледь волочу.Минулий рік ще термос носила,зараз поки воду.
Будьте так ласкаві• 07 сентября в 19:33
Моя пока с рюкзаком 9 класс, но просит сумку, книжки не носит, учебники все в планшете
Шопингмонстр
• 07 сентября в 20:08
Ответ дляБудьте так ласкаві
Моя теж з планшетом, але планшет+зошити+пенал+англ чи атласи + обід + пляшка води чи чаю + зарядки для планшета та телефона - теж виходить непогана вага і плече йде вверх.
Мені треба були результати опитування, бо донька запевнює, що з рюкзаками НІХТО не ходить. А виходить що дуже навіть ходять.
КошкинДом• 07 сентября в 20:37
Ответ дляШопингмонстр
Доньці 14, ходе з сумкою, всі подружки з сумками чи шоперами. Я також пропонувала рюкзак, але донька не схотіла.
Покращена• 07 сентября в 21:57
Ответ дляШопингмонстр
10 клас - рюкзак. І в класі багато у кого рюкзаки.