Пишу, не читаю• 07 сентября 2025

Кому родители купили квартиру, вы осознаете эту ценность?

Ms. Откровенность• 07 сентября 2025
Да, всю жизнь благодарность и низкий поклон.
Пожарник• 07 сентября 2025
Я и сама купив , осознаю. Это ж недвижимость , конечно она имеет ценность
Даха-сваха• 07 сентября 2025
Я родителям купила квартиру , они осознали ( они ВПО), все потеряли
Невидимка Майя• 07 сентября 2025
Да. Но мои до сих пор считают ее своей собственностью и могут открыть своим ключом и навести порядок на свой лад
Некомильфо• 07 сентября 2025
Батькам звісно дякувала, але в цілому не бачила цінності. Вона більше прив´язувала, я за більше 10 років володіння, з моїх 18 років, прожила в ній приблизно 3 роки. Продала.
автор Пишу, не читаю • 07 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
А як вона може прив’язувати? Здати в оренду і отримувати дохід.
Два-три тижні і фсьо• 07 сентября 2025
Мне кажется, что люди вообще неблагодарные существа))

Мне досталась квартира от бабушки.
Я сама заработала еще 25 000 у.е.
Ещё 10 000 мне дала мама.
И я поменяла квартиру на большую с хорошей локаций.
Ещё 2 года оплачивала ремонт.
Потом война...

Ценят?
Не думаю.
Моей подруге родители 2 квартиры в Киеве купили, отказывая себе во всем.
Вообще она не благодарна.
Хоть в жизни полный адекват в других вопросах.
Она вообще не понимает, зачем деньги, если не тратить их на любимую и единственную дочь.
Потому просто всегда берет без любых раздумий.
Ей 38
Чай не пью, только кофе• 07 сентября 2025
Да, конечно. Надеюсь мои родители будут здоровы и проживут долгую жизнь. Я сейчас живу не в Украине, а квартиру в Киеве сдаю и все деньги отдаю родителям. И на лекарства еще отдельно помогаю. Они пенсионеры сейчас
лаМпочка• 07 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Чому ви тоді не відмовилися від подарунка та не повернули квартиру батькам, щоб вони її здавали та мали додатковий дохід до пенсії? Ви ж продали та гроші собі взяли, як дарована квартира могла прив´язувати?
Некомильфо• 07 сентября 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Мені той дохід що був б, що нема.
Дайте згадаю• 07 сентября 2025
Мне родители дали половину денег на жилье. И этим замотивировали не профукать мою половину, а все же купить квартиру) Благодарна им, конечно.
Некомильфо• 07 сентября 2025
Ответ длялаМпочка
Мої батьки були добре забезпечені. У них була і квартира, і ще приватний будинок, і проблем з грошима не було. Їм додатковий дохід від здачі в оренду не потрібен був.
лаМпочка• 07 сентября 2025
Ответ дляДайте згадаю
Вот этот подход на много ценнее, чем просто подарить квартиру. Так ребенок хоть немного знает цену и деньгам, и квартире.
лаМпочка• 07 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Здавати 2 квартири завжди краще, ніж одну. Тому логіка дивна. Тим паче, що вам вона не грала ніякої ролі, як і доход з неї.
Бабка_в_кедах• 07 сентября 2025
сходіть до психотерапевта нарешті ,немає сечі терпіти ці борошна
Некомильфо• 07 сентября 2025
Ответ длялаМпочка
Ніхто тоді не здавав. Як і зараз все воно стоїть просто зачинено.
ИзЮмрудная• 07 сентября 2025
Моїй скиті мама купила квартиру, сестра виїхала її квартира пустує. Мама тиждень назад попросилася на кілька днів пожити - сестра не пустила
Дуб береза• 07 сентября 2025
Мені мама подарувала бабусину і якраз так сталося, що бабуся померла після мого весілля
Ми зробили нормальний ремонт і заселилися, там і другу дитину рішилися народити
Всі, хто не мав житла або мав однокімнатну так і лишилися з 1 дитиною
Банка з медом• 07 сентября 2025
Мне не покупали, после их смерти осталась и не в Украине. Сейчас хоть имею свой угол, где нет войны
Швидка Настя• 07 сентября 2025
Ответ дляДуб береза
Это как - мама подарила Бабушкину, если бабушка была жива?
Бяки-козяки• 07 сентября 2025
Это какая по счету ваша тема про квартиру, купленную родителями, за сегодня? Восьмая? Вас климануло?
всемВсёИмного• 07 сентября 2025
Мені житло дісталось завдяки брату, який залишив квартиру, а сам пішов на оренду, а половину грошей за квартиру, я віддам йому аж з спадщини(продамо квартиру бабусі).
Lacrimo• 09 сентября 2025
Мені не купили і не хотіли помогти нічим, не вдячна навіть дуже! Можливість була. Підприємець в будівельній сфері з кучею звʼязків взяти з котловану , по блату і дешевше, на виплату ( без відсотків), в якості майбутнього доходу ітд... А більшості знайомих і друзів і родичів батьки таки вирішили помогти повністю чи частково - то вони звісно що дуже вдячні, і стосунки у них теж нормальні, сімейні і дружні. Квартира це колосальна база , особливо для дівчини. Вона вирішує просто 80 відсотків всіх майбутніх проблем в родині, сімʼї , карʼєрі, дітях. При чому, найчастіше ті батьки дітям допомагають, які самі не мали нормального житла - хочуть дітям кращого життя. А моїм за 90-ті житла дались досить легко ( приватизовували) , і професія була, робота , гроші, тільки бажання не було.