Страхованная• 07 сентября в 20:43

Ось така з мене няня. Перелякала дитину.

Поппросила подруга посидіти з її сином, 3 рочки.
Їмо ягоди і він впускає парочку на підлогу і намагається звідти з´їсти і плаче, бо я не дозволяю.
Я пояснюю: на підлозі живуть мікроби. Це такі малесенькі створіння яких ми навіть не бачимо, але вони дуже небезпечні, тому що заізають на те, що впало на підлогу і потім живуть у нас в животиках, якщо з´їсти звідти ягодку.

Повертається подруга - син ридає на дивані і не йде до неї, кричить щоб вона сама підійшла, бо на підлозі живуть мікроби і вони небезпечні і хочуть до нього в животик і він більше ніколи не ходитиме по підлозі.
Допомогла блін.
Дівчина Гілмор• 07 сентября в 20:45
Правильно, хай ходить взутий
Вся в кредитах• 07 сентября в 20:45
Господи, дали б ему съесть те ягоды.
автор Страхованная • 07 сентября в 20:46
Ответ дляВся в кредитах
Господи, дали б ему съесть те ягоды.
Та якби знала що таке придумає, то звісно б дала
жижифреймут• 07 сентября в 20:47
Ще про глистів розкажіть
Контрольний так би мовити
Вся в кредитах• 07 сентября в 20:48
Ответ дляСтрахованная
Ну, будете знать на будущее с другими детьми. Если начнет упираться запрету, пусть ест с пола и делает, что хочет,главное, чтоб опасно не было. Примерно с 2х до 5 лет - это треш
Кумедний ґудзик• 07 сентября в 20:55
Це не ваша вина,а подруги,бо вона цього не пояснювала. Мій мабуть років з півтора знає що ми не їмо з підлоги,а тільки з тарілки. Все що впало на підлогу сам несе у смітник.
наКоблучках• 07 сентября в 20:59
Хорошо, что он вас про секс не спрашивал хоть. Отделался только информацией про микробов.
Гуляю босоніж• 07 сентября в 21:32
Какой-то ребенок кхммм... м-де.. малость странный. Какого обычного ребенка это напугает в 3 года, а?
Шото троллятинкой запахло..
Вероятненько• 08 сентября в 10:50
У меня сестра такая, у нее детей нетВтирала моим какую-то дичь и отчитывала/учила жизни)