Крайня невістка• 08 сентября 2025

Взрывы ночью. Трипольская ТЭС

Вроде как ее 2 года назад разбомбило. Сегодня ночью много врзрывов и только такая информация. Что думаете?
Bransoletka• 08 сентября 2025
Чесно, навіть не хочеться усім цим диванним воїнам, які мені тут написали, відповідати. Готуйте свічки, воду, газові балончики і не нийте, та не вздумайте взимку тут скиглити, що світла немає. Тільки вперед, до останнього
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
А що вийшло ?
як на мене, нічого доброго
Bransoletka• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
доброе утро
вопрос немного не по теме - выгнать потужного, а кто на его место, барыга?
Залізний британський генерал - тоді точно 100-літня війна гарантована
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
не хочу не генерала не баригу
кандидати скінчилися?
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
Ідіть кацапів зустрічайте з розпростертими обіймами .
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
прізвище?
має бути конкретика
Не може бути прізвища в тоталітарній та авторитарній державі,де опозиція загнана в глухий кут.А деякі у тюрми.
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
тоді який сенс в цьому?
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
ого как все сложно с утра
Ви думаєте то просто так! Зранку важливі політичні питання, як тільки одна потужно вигонить потужного, інша відправить у відставку інших, остальні вже підтягнулися і рішають- кого на трон
Я теж аж два дописи написала про відставку влади, стомилася аж , але дуже сподіваюся що мої слова таки все порішають, і завтра- післязавтра відставка, і війна закінчиться і дядя Дипломат прийде
Bransoletka• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
не хочу не генерала не баригу
кандидати скінчилися?
Мабуть так. От так треба давити опозицію і конкурентів- вже і немає нікого
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
та чекайте, те що я їх не хочу, не означає що їх нема
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляЗубачистка
У мене в Києві минулого місяця після обстрілу. Локально.

У папи недалеко від Києва місяць світла не було, перекидали лінії з Вишгорода. Населенню потім вмикали на день, а підприємцям ні - місяць на генераторах всі магазини працювали, деякі на цей місяць закрились. З водою теж проблема була. Нещодавно тільки наладили.

У свекрів в Сумській області (не біля кордону) вже три рази за цей рік світло вимикали через знищення трансформаторів. Раз три дні без світла було, потім два дні, останній півтори доби нещодавно.

Якщо ви цього не знаєте, не означає що такого немає
Ви ж самі написали,що це було локально, а не в масштабах всієї країни.
Bransoletka• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
Браво! Ваша відповідь на 100% влучна та описує нинішню ситуацію
Bransoletka• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
У вас є пропозиції?)
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
не хочу не генерала не баригу
кандидати скінчилися?
А я хочу .
І що робити будемо ?
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
У вас є пропозиції?)
немає, хотіла думку інших почути - за кого вони всі?
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
А я хочу .
І що робити будемо ?
кого хочете?
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
тоді який сенс в цьому?
В чому?У існуванні такої держави?Знаю,але боюсь тут писати
Скользкая• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
я ж не те питаю, і ви це добре розумієте
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
Всі розуміють що йде сезон і раша буде чинити терор, але ви це подали що винні операції Зсу, на проч забувши що рф завжди чинить терор, більше 3 років вже
Kidstaff Bot• 08 сентября 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Маска-0b9f• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Тут ще є ті,які потужно кричать,що кацапи хочуть нас знищити,сидячи в безпеці на незламному дивані
Ollka• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
В Києві локально.
Біля свекрів в масштабах країни. Бо гатили по енергетиці, яка важливі об´єкти живить. Просто про це не пишуть, бо не можна.
Біля тата те саме. Живили ті трансформатори важливі об´єкти, які допомогли б в масштабах країни.
Маска-0b9f• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
’Если где-то что-то происходит,то это кому-нибудь нужно’.Вот пока количество тех,кому это нужно, больше,чем тех кому это не нужно, будет происходить всё то же.
SantaMonika• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
І чим більше ланцюгів поставок запчастин до дронів обірвати, склади, компоненти ракет і дронів, , тим менше дронів і ракет буде летіти над Україною
Це ж зрозуміло.
Менше? Їх стає тільки більше з кожною атакою
Еленнн• 08 сентября 2025
Ответ дляСкользкая
да просто интересно - все пишут убрать..
ну ок, убрали, допустим, а кто дальше?
нет достойного кандидата на мой взгляд, но может не все знаю
барыга точно не кандидат
ага,тим більше ж ’коней на переправі не міняють..’ ? І жити ми будемо не скучно ,правда уже не весело, (і ,можливо, не довго. )
Маска-0b9f• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Минулого літа сезон розпочався у травні і закінчився у серпні.А зараз чому сезон восени?
Маска-0b9f• 08 сентября 2025
Удалено администрацией...
zajka12• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
Ви ж розумієте, що скиглять то інші люди. Зараз вам пишуть ті, хто і не сидів толком без світла, в кого централізоване опалення, є газ, вони терпіти відсутність світла можуть досить довго. А хто заправляє бензином свій генератор на 10-15 тис грн в місяць, хто сидидів зимою в квартирі де більше +13 не піднімалась температура, хто не мав змоги приготувати їжу бо будинок електро - ті переглянули свої понляди ще восени 2022.
SantaMonika• 08 сентября 2025
Постраждала за сьогодні не одна ТЕС, прицільно бʼють і інші енерго обʼєкти, знеструмлені м. Шостка та район.
KrupinkaSs• 08 сентября 2025
Ответ дляBransoletka
На 100 років українських людей не вистачить.
Ну в найближчі роки перефігачать всю інфраструктури, дамби,мости ,залізницю ,заводи ті шо залишились ,а тоді конкретно візьмуться за міста.Газа 2.0