Педиатор_я• 08 сентября в 11:04
Дитячий дерматолог (Київ, Черкаси, Біла Церква)
Дівчатка привіт!
Порадьте, будь ласка ,хорошого дитячого дерматолога.
У дитини (11років) дуже великі висипи по шкірі. Попередньо нам встановили атопічний дерматит.Дуже дивно, що він проявився тільки в цьому віці, раніше скарг ніяких не було.
Будь-яке лікування не дає дієвого ефекту(((
Зараз пішло загострення...
Треба перевірений лікар, який зможе надати допомогу.
Дякую.
Зараз пішло загострення...
Дякую.
Педиатор_я
• 08 сентября в 11:42
Аналізи повністю в нормі.
А висипи просто страшенні(
Вони то стухають (не такі яскраві), то знову червоніють..
Постійно зволожуємо шкіру емолентами. Також чергували через тиждень Локоїд крем на червоні ділянки.
Але зараз дуже візуально все проявляється...(
Я ще думала здати йому алергопроби, проте дерматолог нам радив спочатку завести харчовий щоденник. єдине, що ми змогли виявити , це реакцію на арахіс.
І не в сезоні також річ, бо ця вся історія розпочалася з зими...
А висипи просто страшенні(
Диверсификация• 08 сентября в 13:29
Юнікова в Педіатрії з любов´ю
Спостерігає обох моїх дітей, в тому числі ’зловила’ рідкісний шкірний прояв і відправила нас до гематолога