Все знаю від і до• 08 сентября 2025
Вы заступаетесь за ребенка если ему незаслуженно занизили оценку?
Все знаю від і до
• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Наприклад. Тест про тараса шевченка, а питали про івана франка?
Условно да.
Все знаю від і до
• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Попередні оцінки з цеї теми які?
Была одна оценка, нормальная, но ниже оценки за тест.
При этом тест весь класс плохо написал.
Кидстаффовна• 08 сентября 2025
Я вчу, щоб сама підходила до вчителів і розбиралася з оцінками, додатковими заняттями, перездачами, якщо треба, і тд.
Підказую, навіть кажу якими б словами я казала б то то і то то. Але йде сама. Треба вчити дитину себе обстоювати, ви все його життя за ним ти бігати не будете, учіть, щоб міг сам оспорити свою оцінку, якщо вважає, що він знає краще
Все знаю від і до
• 08 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовна
В данном случае попытка себя отстоять приводит к попытки учителя завалить
Блакитне небо• 08 сентября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ребенку неприятно, что он потратил время и это НЕ имело никакого смысла.
В данном случае проблема в учительнице.
Ну может иногда неплохо если что-то неприятно ребенку
Это тоже опыт
Что может быть предвзятое отношение к тебе у человека
А вообще самооценка не должна зависеть от оценки окружающих
Мне удалось с ребёнком этого достичь
Опираться на себя
А не на оценки окружающих
Мы с таким сталкивались и я объясняла почему так может быть
Это тоже опыт
Мне удалось с ребёнком этого достичь
Опираться на себя
А не на оценки окружающих
Кидстаффовна• 08 сентября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну дивлячись як це казати. Якщо він заявить, що Марь Іванна ви дура, а я краще знаю, то воно і не дивно, що оцінка стане ще нижче. Треба проситися, але і не нагліти. Покірне телятко дві матки ссе.
Все знаю від і до
• 08 сентября 2025
Ответ дляБлакитне небо
Это тоже опыт
Мне удалось с ребёнком этого достичь
Опираться на себя
А не на оценки окружающих
Это тоже опыт
Мне удалось с ребёнком этого достичь
Опираться на себя
А не на оценки окружающих
Так и не про самооценку речь, ребенок просто решил игнорировать этот предмет, из-за подобного отношения
Кидстаффовна• 08 сентября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
А що за предмет? Може і не варто перейматися?
Майор Медуза• 08 сентября 2025
Ми в Штатах, тут тести пишуть на компі і перевіряє комп. Тобто не може бути «незаслуженно». Тільки ти і твої відповіді.
Балаболка• 08 сентября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Тогда можно было бы задавать вопросы исключительно по теме теста.
Об этом и речь
Скажите честно, зазубрили с ребенком правильные варианты ответа на тест?
Кидстаффовна• 08 сентября 2025
Ответ дляБалаболка
Якщо зубрили, то уже готувалися значить
Пусин Кукин• 08 сентября 2025
Да, всегда. На олимпиадах тоже приходилось отстаивать , где были спорные вопросы
Все знаю від і до
• 08 сентября 2025
Ответ дляБалаболка
Нет, просто ребенку это очень интересная тема и перекликается с его хобби, так что он ее прекрасно знает.
Радикальная• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Я задавала доп питання якщо сумнівалися чи дитина не списала ураховуючи попередні відповіді - усні і письмові, оцінки. Бо якшо у тебе сплошне три а ти пишеш тест на 5 і тобі обідно... треба попитати дитину
Ну то робіть усне опитування для всіх.
Бо когось окремо усно допитати і знизити оцінку це дуже не педагогічно.
Бесконечность-не предел• 08 сентября 2025
У моих детей часто проводят опросы после тестов. Особенно если тест делали дома. Многие списывают и тему не знают, а за тесты оценки 10-12.
Кидстаффовна• 08 сентября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Сенс цього тесту, якщо потім всіх опитати? Чи опитують вибірково?
НаБалКоніХодять• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
И шо ?
Я одну дві теми вивчила на 12 балів .
Іншу на 3 знаю .
Якщо зараз мене оцінюють по темі де я добре знаю то нехай і оцінюють справедливо.
Бо тій темі де я погано знала, в мене вже стоїть троян
Я одну дві теми вивчила на 12 балів .
Іншу на 3 знаю .
На_оба_рот• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
так слідкуйте під час тесту, чи давайте тест, де тре знати, а не вгадувати. А може просто пощастило? Може дитина вивчила? питайте тоді всіх, а не одну дитину, вона може і розгубитись, навіть як знає.
На_оба_рот• 08 сентября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
автор я підходила до вчительки, коли вона за завдання поставила 2, інші діти теж це завдання не зробили і їм нічого не поставили. Більше того, вчителька зробила це, бо перед тим дитина отримала дві 12. Чіплялась через дрібниці на кожному уроці, після розмови стало набагато краще
Ответ дляНа_оба_рот
Ситуація взагалі дивна і оцінювати її по словам спорченого телефона нема смислу
На_оба_рот• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
ви хочете сказати, що нема вчителів які несправедливо оцінюють? повно, просто тому що дитина не подобається, чи займається з репетитором, чи ще чомусь
Ответ дляНаБалКоніХодять
И шо ?
Я одну дві теми вивчила на 12 балів .
Іншу на 3 знаю .
Я одну дві теми вивчила на 12 балів .
Іншу на 3 знаю .
Це як ви прийшли на роботу, один день прошаройобились, а в інший зробили гарні продажі і вимагаєте премію