Одна_на_всей_планете• 08 сентября 2025
Щоб ви зробили з машиною?
Є отаке авто, ціна 130000 грн, або продавати, або подарувати двоюрідному брату, бо в нього ще старіше, купити він не має можливості, в нього велика родина, користується кожен день, як вчинити?!
Результат:
вже голосів:
30 (65.22%)
Продати, гроші собі.
16 (34.78%)
Подарувати.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 сентября 2025
Я бы продал за полцены. Потому что с запчастями на ВАЗ сейчас несколько напряг.
Одна_на_всей_планете
• 08 сентября 2025
Ответ дляЛеди Г
У вас супер близкие и тесные отношения?
Так, відносини хороші.
Шотуткоїться?• 08 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
нет напряга с запчастями (хоть выбор уменьшился)
Бабка_в_кедах• 08 сентября 2025
Зависит от Вашего финансового положения. Если денег в притык - продать.
Если можете себе позволить такие подарки - подарить.
Одна_на_всей_планете
• 08 сентября 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
В принципі можу обійтися.
Мейк-ап форева• 08 сентября 2025
Ну це тільки ви можете оцінити, можете подарувати чи ні. Таке авто це мої три з.п., але подарувати навряд змогла б.
Ромашкинная• 08 сентября 2025
Оцінюйте , наскільки вам важлива ця сумма, мій перший старенький мерс ми просто подарували племінниці чоловіка, бо ціна на ринку на нього була досить низька
Ответ дляШотуткоїться?
Уже лучше. На классику много Европа и Китай выпускали, на Lada Riva. А тут - уже меньше выбор был.
Почемучка• 08 сентября 2025
Мы до этих пор на жигулях ездим и ничего, и ваш брат пусть ездит на том что есть.
Неправдиша• 08 сентября 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так, відносини хороші.
Отдать бедным и многодетному брату
Неправдиша• 08 сентября 2025
Ответ дляПочемучка
Так у вас нет такой сестры.
Можно ему подарить
Кудесница_с_пургеном• 08 сентября 2025
Якби у мене стояло таке питання і не було проблем з грошима, я б віддала брату. Не люблю продавати, я не торгаш
Почемучка• 08 сентября 2025
Ответ дляНеправдиша
Так у вас нет такой сестры.
Можно ему подарить
Так мы на днях купили новую, за свои деньги и никого не просили нам что то дарить.
Неправдиша• 08 сентября 2025
Ответ дляПочемучка
Просить и не надо