сказочное_Бали• 08 сентября 2025
Треш контент СЗ
Спілкувалися з людиною, аватарка кіт. Спілкування нормальне, приязне. Попросила реальне фото. Каже я трохи незвичний, не хочу тебе лякати. Кажу нічого. Присилає таке фото. Я не розумію, це він прикол тягне чи це дійсно він? Бо спілкується серйозно
Силиконочка• 08 сентября 2025
Спросите, какие у него интересы. Ну там в парке гулять, в кафе посидеть. Чтоб понимать куда он так ходит
Невгамовна сила• 08 сентября 2025
Ответ дляНа паровозе
Не кіт, кішка)
Я б сказала, що дика пантера
р-р-р
Завжди мало• 08 сентября 2025
я как то подрабатывала на кумите в студенчестве , поняла что мужчины реально ебнуьые .. таконо там навидалась
Вареничніца• 08 сентября 2025
Ответ дляЗавжди мало
что такое кумит?
Галябалована• 08 сентября 2025
Дайте йому зрозуміти що розцінили це як прикол, напишіть типу ахах, так а реальне фото буде? Бо якщо це ти тоді ось я: і скиньте теж якийсь трешак. Якщо це реально він - ви зрозумієте по спілкуванню і тоді звісно тікайте)))
Поміркована думка• 08 сентября 2025
Кончита Вурст нервно курит в сторонке
Кажется, уже есть новый участник Евровиденья 🤩
Масяня Я• 08 сентября 2025
спросите какие варианты корсетов еще у него в наличии, пусть покажет)))
Боневтікла• 09 сентября 2025
Ответ дляВареничніца
что такое кумит?
Чат рулетка,где платят просто за общение
Вареничніца• 09 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла
А, спасибо.
Козачка• 09 сентября 2025
Ответ дляМасяня Я
Тоді можна буде зрозуміти, чи це реально прикол, чи він тогось