Ms. Любмая жена• 09 сентября 2025
Хтось відчував реальний ефект від В12?
Чи просто реклама для вегетаріанців?
Снегопадка• 09 сентября 2025
Коли була неврологія, то я на в12 була постійно. Але на такому як мільгамма та інших
Глубоководная селедка• 09 сентября 2025
Я зараз лікую анемію, і по аналізам маю нестачу велику B12, тому паралельно з крапельницею заліза, колю укол b12
Снегопадка• 09 сентября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Є такі чарівні, які його приймають без аналізу?
Ооо мені лікар виписував без аналізу. Він чарівний?
НашлаПерепискуМужа• 09 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Звичайно.
ПолБатона• 09 сентября 2025
у моєї сестри підозрювали онко бо дуже сильно схудла, ледве ходила, була весь час на грані втрати свідомості. виявилась В12-дефіцитна анемія.
прокололи курс, зараз періодично коле в уколах його і ще додатково приймає в таблетках - стала нормально почуватись.
Напланетянка• 09 сентября 2025
У моєї мами була запущена В12 дефіцитна анемія, а їй помилково лікували залізодефіцитну.
Після переливання крові призначили пожиттєво уколи В12 раз в місяць, зараз анемії немає. А наслідком анемії і дефіциту В12 була навіть часткова атрофія слизової шлунку.
Тобто якщо є дефіцит - В12 допомагає, п просто усім для профілактики не варто.
Пушкининиана• 09 сентября 2025
в12 + магний = мне для спины прописали капельницы и уколы
стало легче