Масяня Я• 09 сентября в 11:26
Чи заявляєте ви з ноги, що у вас є багато грошей
не словами, а аксесуарами, наприклад золотими прикрасами, телефонами, різними гаджетами, машиною, квартирою і ТД, чи ви в цьому плані стримані???
Цвіпканя• 09 сентября в 11:28
Больше наблюдаю, что всем этим, кроме авто и квартиры заявляют о себе те, у кого их реально нет
Ласую колобками• 09 сентября в 11:30
Ответ дляМасяня Я
Щоб сподобатись!
рандомним людям, які не мають для мене значення?)
ні, не цікаво
Масяня Я
• 09 сентября в 11:30
Ответ дляФісташкова кава
Кому?
Оточуючим, другій половині, наприклад був у вас старенький нормальний робочий телефон, а ви собі айфон купили і ТД...
Ласую колобками• 09 сентября в 11:31
Ответ дляМасяня Я
Щоб сподобатись!
В такому випадку треба працювати над самоцінністю з психологом
Масяня Я
• 09 сентября в 11:31
Ответ дляЛасую колобками
ні, не цікаво
Та ні, вам навпаки ці люди цікаві, але ви до їх рівня недотягуєте, буває ж таке... Ну випадково, нерівня ви їм, а хочеться відповідати..
Ласую колобками• 09 сентября в 11:31
Ответ дляМасяня Я
якщо моя половинка чи оточуючі оцінюють мене по матеріальним благам, то це не моє оточення
Масяня Я
• 09 сентября в 11:31
Ответ дляЛасую колобками
Який психолог, бабло всім треба
Масяня Я
• 09 сентября в 11:32
Ответ дляЛасую колобками
То ви так тепер думаєте, але можете і передумати, всяке буває...
Фісташкова кава• 09 сентября в 11:32
Ответ дляМасяня Я
Зачем? Окружающие посторонние люди меня не волнуют, мужу своему я нравлюсь не зависимо от модели телефона.
Ласую колобками• 09 сентября в 11:32
Ответ дляМасяня Я
Який психолог, бабло всім треба
бабло до самооцінки не повинно мати відношення. Це різні речі
Масяня Я
• 09 сентября в 11:33
Ответ дляЛасую колобками
Мабуть... Але це не точно.
Ангел-предохранитель• 09 сентября в 11:33
Ответ дляМасяня Я
Даже если Вы себе и купите айфон-все равно не сможете улететь с ними на Мальдивы или поплавать на яхте
Нічна ненажера• 09 сентября в 11:33
Ответ дляМасяня Я
Зрозумійте не всім ок ходити зі старенький аби було))
Ласую колобками• 09 сентября в 11:33
Ответ дляМасяня Я
Мабуть... Але це не точно.
просто повірте) або ні. Це ваш вибір
Масяня Я
• 09 сентября в 11:34
Ответ дляАнгел-предохранитель
Зашла на 5минут• 09 сентября в 11:35
Не люблю кому-то что-то доказывать. Мне самое важное жить в гармонии с собой. Если у меня будет настроение нарядиться, значит я это делаю для себя! Так же спокойно на следующий день выйду в спорт костюме и с гулькой на голове
Ангел-предохранитель• 09 сентября в 11:36
Ответ дляМасяня Я
Ну а что тогда? Пойти потусить с ними в ресторан и выложить 10 000 за вечер?
Nathalie27• 09 сентября в 11:37
Ответ дляМасяня Я
Якщо я візьму в кредит якусь преміальну річ - я не буду на рівні з тими, для кого преміальні речі - це як за хлібом сходити. Бо у нас просто різний рівень життя.
Бабульція• 09 сентября в 11:37
Ответ дляМасяня Я
айфон уже давно не показатель того, что у вас много денег
Масяня Я
• 09 сентября в 11:38
Ответ дляНічна ненажера
Я знаю людину одну, у якої зп майже 10 000 Дол у місяць, чесно зароблені, не украдені і ця людина ходила дуже щовго з 7, а потім поміняла на 9 чи 11 айфон.... Хоче уже всі казала не здобичі, блін ну ти що, і людина відповідала мені цього вистачає, хоча вся сім´я має все по найновішому тренду моди....
Пуки-куки• 09 сентября в 11:38
Типичное поведение клиента щипача и мошенника. Они таких обожают.
А я очень бедная, нечего брать.
Nathalie27• 09 сентября в 11:39
Ответ дляМасяня Я
Шо?
Масяня Я
• 09 сентября в 11:39
Ответ дляБабульція
Я писала не тільки про айфон, машина, золоті цепочки, гаджети, телефони, планшети.....
Масяня Я
• 09 сентября в 11:40
Ответ дляПуки-куки
А я очень бедная, нечего брать.
Що це значить щипач і шахрай???