Умничка-помощничка• 09 сентября 2025
Пластинки для вирівнювання зубів
Вітаю! Підкажіть будь ласка, хто ставив дитині пластинку на верхню і нижню щелепу, скільки коштувала система (Київ)? Ставили в приватній стоматології чи на Зоологічній?
Зупка_цем• 09 сентября 2025
ставили на зоологічній на початку цього року, ціна, на скільки памʼятаю, десь близько 8-9 тис грн
Умничка-помощничка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЗупка_цем
🙏 дякую! ви ще я так зрозуміла в процесі вирівнювання? Як вам там лікарі? Бо тут багато відгуків читала що не рекомендують…
Зупка_цем• 09 сентября 2025
в дитини досить складна ситуація, саме тому ми пішли на зоологічну, так як там профільне направлення і великий досвід. Після пластинки будуть ще брекети, але покращення вже очевидні. Лікар і відношення подобаються, але ж немає з чим порівняти
Умничка-помощничка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЗупка_цем
Дякую за інформацію! Так в кожного індивідуальний випадок і лікування
Умничка-помощничка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЗупка_цем
+ нам дуже зручно добиратися туди
А нам от не дуже…. Дуже далеко їхати ( ми з пригороду
Мстящий за Зайца• 09 сентября 2025
Пойдите в частную в своём городе, спросите рекомендации знакомыми мам с площадки. У кого был опыт. Там ездить минимум раз в мес. Ну и идти надо на конкретного врача
Пошли в частную, зоологическ рассматривала. Там и очередь и неответ на звонок был
Гопница-Советчица• 09 сентября 2025
Якщо ви про систему типу біоблок Мью, то ми почали її 3 міс тому. З верхньої, поки що.
Фантастичний результат за місяць вже був. За 3 міс дуже розширилася верхня щалепа. Зуби вже майже рівні. Великий плюс, що біоблок і розширює і вирівнює одночасно, навідміну від Марко Росса. Зараз закріплення результату,
вже не розширюємо. Просто носимо і чекаємо, щоб підтягувалась нижня. Можливо, доведеться і на нижню поносити якщо не дотягнеться сама. Бо зараз нема правильного зчіплення верхньої і нижньої, без пластини не удобно навіть жувать. Такий швидкий результат за 3 місяці.
10 тис нам обійшлась верхня пластинка в Броварах.
Я дуже довольна
Умничка-помощничка
• 09 сентября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Я дуже довольна
Не знаю як називається, але сказали що знімна пластинка, яку потрібно носити 16год на добу на верхню і нижню щелепу..