Сама собі лікар• 09 сентября 2025
Факапи на роботі, з наслідками чи без
А розкажіть про свої або чужі гучні факапи, і які вони мали наслідки? А може комусь і на краще обернулися.
Щось так погано на душі, бо на днях зробила помилку, оскільки роботи було дуже багато, а сил якраз ні. Хочеться почути що не я одна така умотана тією роботою.
Я инженер, меряю от 1• 09 сентября 2025
В монобанку виставили помилковий курс долара, банк за 15 хвилин влетів на мільйон. Нікого не звільнили.
Губки-уточкой• 09 сентября 2025
Колега, начальник відділення банку, не побачила підставу від касира, який пограбував банк на багато мільйонів…
Губки-уточкой• 09 сентября 2025
І ще поклали в касети видачі готівки купюри більшого номіналу, ніж потрібно було, теж вльот на сотні тисяч
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Нифига себе
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляГубки-уточкой
И как разруливается?
Губки-уточкой• 09 сентября 2025
Ну мій банківський досвід ще знає багато історій подібного характеру, але там не сильно великі суми. Тому не хвилюйтесь, помиляються усі, головне, щоб можна було виправити без глобальних наслідків. Усе інше дрібниці
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
И как разруливали?
Губки-уточкой• 09 сентября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
И как разруливается?
В тому випадку поклали відповідальність на людину, яка помилилась. А взагалі можуть і списати, то вже від структури залежить
Я инженер, меряю от 1• 09 сентября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
И как разруливали?
Не знаю. Але вони про це писали.
Сама собі лікар
• 09 сентября 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Мій промах може й не вилізе, а може вилізти масштабно. Тут вже як вийде... Дякую.
Я инженер, меряю от 1• 09 сентября 2025
Так що всі помиляються. У мене тиждень тому був фокап. Продала дуже дорогу річ. Оплата по терміналу. Тут сирена, ракети на нас. Я дала людині чеки, вигнала всіх в укриття. Вечором звіт не зійшовся. На щастя зранку жіночка принесла гроші готівкою. Побачила що на чек було відхилено.
Кондуктор маршрутки• 09 сентября 2025
Деньги не туда перевела, к счастью, вернули - лишили месячной премии
При сокращении сотрудников программа неверно посчитала выходное пособие, а я не проверила. Сотрудников много было, у некоторых довольно приличные оклады были. Деньги вернули не все, увольнение по соглашению сторон 1 днем, выплаты по увольнению удержали в счет переплаты, но остальное хоть не обязали погашать
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ну и о каких суммах идёт речь и как их погашать почку продавать?
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляСама собі лікар
Співчуваю. В мене постійно помилки(
Не финансовые слава богу. От них ушла , было немного , но нервы трепались.
Сама собі лікар
• 09 сентября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Співчуваю. В мене постійно помилки(
Яка сфера?
Може, надто велике навантаження?
Ще помітила, що від нічних тривог падає уважність (((
Може, надто велике навантаження?
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ох неприятно. А как дальше вы работаете в той же сфере?
Млинці зі смайликом• 09 сентября 2025
Ответ дляСама собі лікар
Яка сфера?
Може, надто велике навантаження?
Та не знаю из за чего. Из за всего наверно.
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
нет, сменила