⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Думаю, що це прощупування кордонів НАТО «випадковим» зальотом через Україну. Завжди можна відбрехатися про РЕБи
Ну РЕБи то таке… кожен захищається як може. Хтось щитом, а хтось РЕБами
Ответ дляIn limbo
Зможе. Ще й як зможе. Він же від самого початку, ще в період праймеріз топив за політику ізоляціонізму. Ну не існує для Трампа історії, як науки. Він не розуміє, що велич Америки побудована на уламках 1 та 2 Світових воєн, а не на «острівній» політиці.
Мага планомірно йдуть до того, щоб зруйнувати вщент старий світопорядок. А в кого ще такі ж погляди на геополітику? Питання риторичне.
Він би зміг нічого не робити, якби не вихвалявся, яка америка сильна, а він всемогутній і все закінчить за 24 години.
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
Його більше жодна країна не буде сприймати, якщо він і це проковтне, а головний ворог сі взагалі насере на голову.
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
Ответ дляAriervil
Вы в курсе, что Трамп не всегда был республиканцем?)) Когда-то он был с демократами. У него нет вообще никаких взглядов, он настоящее политическое животное, он скажет все что угодно чтобы прорваться к власти и удержаться у власти. И не забывайте, что для него этот президентский срок еще и защита от уголовного преследования.
Думаю, він зараз взагалі робить все, щоб в штатах виборів більше не було взагалі. Як би зараз це не звучало, як нісенітниця.
СашаНаташа• 10 сентября 2025
6 вересня була тема, про те що глушать сигнали, дівчина писала, що бережно з польотами на літаках.
Ответ дляIn limbo
Маразматики розхитують світ, от наслідки того, що після 60-ти потрібно заборонити займати керівні посади, бо в голові у одних кисіль у інших холодець, а світ мучиться.
fruhling007• 10 сентября 2025
Ответ дляPaolla
Бляяя, зараз всі обісруться і взагалі перестануть Україні допомагати. Трамп своєю миротворчістю такі крила хуйлу надав, що він вже Польщу не боїться бомбити.
Можливо, якраз навпаки. Може, зрозуміють, що Україна таки, на жаль, є щитом Європи і озброять, і дадуть можливість та засоби бити вглиб.
Хоча все-таки схиляюсь до думки, що публічної реакції не буде жодної. Наші мають справу із 700 шахедами за ніч. Ну, зайшло 10 на територію Польщі. Подумаєш. Буде реакція, як у трьох буддійських мавпочок: : «Якщо я не бачу зла, не чую про зло і нічого не говорю про зло, то я захищений від нього».
Ответ дляRiesling
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
Він це переживе.
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляСашаНаташа
А нас яка різниця до літаків? Ми їх маже 4 роки не бачили
СашаНаташа• 10 сентября 2025
Ответ дляopium_black
Так, згодна, але це тема була для тих хто подоражує. І що це не просто так
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляKittyTow
’Літак ВПС Італії піднявся з Естонії та рухається в бік Польщі: це борт раннього радіолокаційного спостереження.
А до кордону з Україною летить нідерландський літак-заправник Airbus A330 MRTT. ’
Треба солярку злити
СашаНаташа• 10 сентября 2025
Ответ дляhavealook
Нічого не буде. Поляки вже говорять що то випадково. А боти (чи реальні придурки) пишуть що то Українські дрони....
Ну це очевидно