v.melnik_km• 10 сентября 2025

Шахеди на Польщу

⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
Incol• 10 сентября 2025
Ответ дляIn limbo
Прогнозовано негативна для нас. І всі ці «спрердоляй»-настрої для біженців тільки посиляться.
Невже відторгнення замість прозріння, що може очікувати і їх.
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Думаю, що це прощупування кордонів НАТО «випадковим» зальотом через Україну. Завжди можна відбрехатися про РЕБи
Ну РЕБи то таке… кожен захищається як може. Хтось щитом, а хтось РЕБами
Ariervil• 10 сентября 2025
Ответ дляavenueL
От так новини, тепер зовсім не спиться. Як думаєте, що буде далі і які наслідки?
для нас - фиговые, для остальных - никаких. Для пострадавших поляков - это вопрос, да.
Riesling• 10 сентября 2025
Ответ дляIn limbo
Зможе. Ще й як зможе. Він же від самого початку, ще в період праймеріз топив за політику ізоляціонізму. Ну не існує для Трампа історії, як науки. Він не розуміє, що велич Америки побудована на уламках 1 та 2 Світових воєн, а не на «острівній» політиці.
Мага планомірно йдуть до того, щоб зруйнувати вщент старий світопорядок. А в кого ще такі ж погляди на геополітику? Питання риторичне.
Він би зміг нічого не робити, якби не вихвалявся, яка америка сильна, а він всемогутній і все закінчить за 24 години.
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
Його більше жодна країна не буде сприймати, якщо він і це проковтне, а головний ворог сі взагалі насере на голову.
In limbo• 10 сентября 2025
Ответ дляAriervil
Вы в курсе, что Трамп не всегда был республиканцем?)) Когда-то он был с демократами. У него нет вообще никаких взглядов, он настоящее политическое животное, он скажет все что угодно чтобы прорваться к власти и удержаться у власти. И не забывайте, что для него этот президентский срок еще и защита от уголовного преследования.
Думаю, він зараз взагалі робить все, щоб в штатах виборів більше не було взагалі. Як би зараз це не звучало, як нісенітниця.
СашаНаташа• 10 сентября 2025
6 вересня була тема, про те що глушать сигнали, дівчина писала, що бережно з польотами на літаках.
Renata Ft• 10 сентября 2025
А що там місцеві тарологи , шамани і ясновидців казали і кажуть ?😏
Incol• 10 сентября 2025
Ответ дляIn limbo
Маразматики розхитують світ, от наслідки того, що після 60-ти потрібно заборонити займати керівні посади, бо в голові у одних кисіль у інших холодець, а світ мучиться.
avenueL• 10 сентября 2025
Як вже всіх задовбала ця нахабна дика рашка зі своїми невігласами, коли її вже поставлять на місце
Thatsme• 10 сентября 2025
Мда. Ладно, поки замовлення саджанців відміню
Life-game• 10 сентября 2025
Ответ дляRenata Ft
Про третью мировую говорят, что будет
Но завтра ли.....не факт
На октябрь кто-то писал. Хотя, там же ещё инопланетяне в ноябре
fruhling007• 10 сентября 2025
Ответ дляPaolla
Бляяя, зараз всі обісруться і взагалі перестануть Україні допомагати. Трамп своєю миротворчістю такі крила хуйлу надав, що він вже Польщу не боїться бомбити.
Можливо, якраз навпаки. Може, зрозуміють, що Україна таки, на жаль, є щитом Європи і озброять, і дадуть можливість та засоби бити вглиб.
Хоча все-таки схиляюсь до думки, що публічної реакції не буде жодної. Наші мають справу із 700 шахедами за ніч. Ну, зайшло 10 на територію Польщі. Подумаєш. Буде реакція, як у трьох буддійських мавпочок: : «Якщо я не бачу зла, не чую про зло і нічого не говорю про зло, то я захищений від нього».
In limbo• 10 сентября 2025
Ответ дляIncol
Можливо я помиляюсь. Але у мене таке дике розчарування, що нехай ми краще приємно здивуємось, аніж будемо знову розчаровуватися.
Dumky• 10 сентября 2025
А так переживали за енергетику в цю ніч.
Тут он яка суєта
Incol• 10 сентября 2025
Ответ дляavenueL
Після китайських зустрічей всі знову кріпко задумалися.
ТайТаке• 10 сентября 2025
Ответ дляavenueL
Кого всiх??
In limbo• 10 сентября 2025
Ответ дляRiesling
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
Він це переживе.
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляСашаНаташа
А нас яка різниця до літаків? Ми їх маже 4 роки не бачили
Incol• 10 сентября 2025
БпЛА курсом на Бровари
БпЛА курсом на Обухів
2х БпЛА курсом на Красятичі
БпЛА курсом на Жукин
2х БпЛА курсом на Іванків

можна заспокоїтися і йти спати, ці вже до нас, чекаємо вранішніх реакцій світу
Шеллар• 10 сентября 2025
Дуже занепокоєна і стурбована. Ну що ж, хай кав´ярні і спортзали закривають разом з ресторанами, поки головна їх фанатка грудьми стоїть на їх захист.
СашаНаташа• 10 сентября 2025
Ответ дляopium_black
Так, згодна, але це тема була для тих хто подоражує. І що це не просто так
Teonaa• 10 сентября 2025
Ответ дляIncol
Взагалі дуже дивно, що Польща перша. а не Балтія, бо друге було дуже очікувано.
Да що «перша». Ще нічого там нема.
Плюс може бути «абменньім путьом», щоб чекали польшу, а на спраді Балтія
Freya_8• 10 сентября 2025
Ответ дляv.melnik_km
Вже зовсім скоро:

Привид Варшави
Доброго вечора, ми з Польщі
Пес Копернік
ЖурекМобіль

Щоб не плакать, ми сміялись
Teonaa• 10 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Я так понимаю атакуют все те страны, через которая идёт оружие в Украину, нам тупо перерезают логистику-поставки оружия ПВО и так далее
Шахедами?
havealook• 10 сентября 2025
https://youtube.com/shorts/EpUUaPkq5DE?si=yvbBWGPt...
Нічого не буде. Поляки вже говорять що то випадково. А боти (чи реальні придурки) пишуть що то Українські дрони....
Riesling• 10 сентября 2025
Ответ дляIn limbo
Він це переживе.
Справа не особисто в ньому.
Америка - не диктатура. І всі прекрасно розуміють, що буде далі.
KittyTow• 10 сентября 2025
’Літак ВПС Італії піднявся з Естонії та рухається в бік Польщі: це борт раннього радіолокаційного спостереження.

А до кордону з Україною летить нідерландський літак-заправник Airbus A330 MRTT. ’
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляKittyTow

Треба солярку злити
СашаНаташа• 10 сентября 2025
Ответ дляhavealook
Ну це очевидно
mievjtyt• 10 сентября 2025
Обновлено в 02:00

Также в Польше закрыли аэропорт ’Жешув’ из-за ’незапланированной военной активности’.