Оновлена версія• 26 августа в 00:36
Малоіжки
Діти, які їдять малий список продуктів. В кого є такий досвід, коли вони починають їсти нормально? Наразі дитині 8, розумна, розвинена, але як їла мало продуктів, так і їсть…
Оновлена версія
• 26 августа в 00:39
Їсть сирники, млинці, молоко, йогурти. Вівсянка (любить), хліб, арахісова паста, плавлений сир, піца, ковбаса, банани, компот з журавлини і лимону. Додаю рибʼячий жир і віт С.
Оновлена версія
• 26 августа в 00:40
Ответ дляКривая спроса
Ну то й що. Хай їсть те, що їй до вподоби. В чому проблема?
Переживаю, не їсть мʼяса і риби
Солоденька цукОрка• 26 августа в 00:41
Моя малоїжка почала їсти в 15 правда, все одно перебирає, але хоч деякі овочі почала вживати і не плюється
Кривая спроса• 26 августа в 00:42
Ответ дляОновлена версія
Переживаю, не їсть мʼяса і риби
Взагалі? В будь-якому вигляді? Мої рибу і м´ясо теж не їдять, зате піца з м´ясом і нагетси на ура залітають. Можна голубці, фаршировані перці, варіації з котлетами (я в них навіть кукурудзу добавляла), пельмені.
Оновлена версія
• 26 августа в 00:43
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я роблю смузі, вафлі бельгійські і підмішую сік моркви, винограду і тд
Оновлена версія
• 26 августа в 00:44
Ответ дляКривая спроса
Взагалі
Сорока-ворона• 26 августа в 00:44
Ответ дляОновлена версія
Так у вас еще много.
У меня младший ест еще меньший список продуктов.
Иногда задалбывает однообразие и то, что всегда надо готовить ему самой - и на отдыхе тоже
Мульйонерша• 26 августа в 00:44
13 лет. Рыбу ест в суши, мясо в Маке и в виде СК колбасы в пицце и бутербродах. Из овощей огурцы и капусту, из ягод клубнику, арбуз, питахайю, редко виноград. Надеюсь, когда-то станет нормальным едоком)
Кривая спроса• 26 августа в 00:45
Ответ дляОновлена версія
Взагалі
Творогу, сир, яйця, бобові їсть? Що навіть в Макдональдс і не їсть ні бургери, ні нагетси?
Мульйонерша• 26 августа в 00:46
Ответ дляСорока-ворона
Так у вас еще много.
У нас было похлеще: я в Египет тащила сосиски, сыр и свою творожную запеканку! Там малая ела вареные яйца, выпечку, макароны, огурцы, рис, сухие завтраки.
Кривая спроса• 26 августа в 00:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Моя років в 12 тільки почала салати їсти, а до цього їла максимум огірок, молодший і огірки не дуже їсть, овочі взагалі не вживає, навіть картоплю
Оновлена версія
• 26 августа в 00:47
Ответ дляСорока-ворона
Так у вас еще много.
От ви сказали правильне слово… мене це дуже виснажило морально. Молодша дитина їсть все. А оце постійно думка чим нагодувати, який сік влити в вафлі, компот, щоб не відчутно випила
Оновлена версія
• 26 августа в 00:48
Ответ дляКривая спроса
Лише картоплю, кекс, морозиво
Карамелька• 26 августа в 00:48
Ответ дляОновлена версія
В общем, любит все вкусное)
Кривая спроса• 26 августа в 00:48
Ответ дляОновлена версія
М´ясо не їсть, але їсть ковбасу. Піцу овочеву їсть, теж без м´яса?
Кривая спроса• 26 августа в 00:48
Ответ дляКарамелька
В общем, любит все вкусное)
Бо дають це смачненьке.
Оновлена версія
• 26 августа в 00:48
Ответ дляМульйонерша
Ми везли заморожені палички сирні на море, заморожені піци.. батончики зі злаків. Йогурти лише ванільні
Оновлена версія
• 26 августа в 00:50
Даю рибʼячий жир і віт С. Банан може зʼїсти по настрою.
Карамелька• 26 августа в 00:50
Ответ дляКривая спроса
Бо дають це смачненьке.
Так, але там цілий список різних смаколиків, і схоже, що їх занадто часто давали. Таке потрібно давати як смаколик - коли дитина вже з´їла основну їжу - суп, кашу, курку тощо.
Оновлена версія
• 26 августа в 00:52
Ответ дляКривая спроса
Бо дають це смачненьке.
Загалом постійно їмо салати, зелень, мʼясо, модша дитина теж, старша ні. І от я вже з меншою побачила, що в старшої не було харчового інтересу ніколи.
Карамелька• 26 августа в 00:52
Згадала свою кішку - вона обожнює смаколики в стіках Але я привчила - спочатку їсть основну їжу, і тільки потім смаколик.
Оновлена версія
• 26 августа в 00:53
Ответ дляКарамелька
В мене двоє дітей і обох вчила одинаково. Молодша їсть залюбки броколі, салати, - вчила їх обох та ж я)
Кривая спроса• 26 августа в 00:56
Ответ дляОновлена версія
Сирники (солоденьке, смачненьке), млинці туди ж, йогурти теж, арахісова паста, плавлений си (! Фото корисний продукт), піца (надіюсь домашня. З чим?), ковбаса (! Я теж не здорово).
Яйця теж не їсть, каші, овочі? М´яса взагалі, взагалі ніколи?
Ms. При теле• 26 августа в 00:56
Ответ дляОновлена версія
Моя к 12 годам периодически меняет то, что любит, к сожалению все скатилось с постоянной гречки в сторону Макдональдса, теперь разгребаем со здоровьем.
мясное ест например только киевские котлеты из ашана, потом и те перестали годится, ела из одного кафе, теперь уже я езжу за киевскими котлетами в другой район в пузата хату. Борщ только бабушкин.
Но я б не назвала малоёжклй это- может литр сесть за раз.
Но в компании ест лучше- в гостях например меньше перебирает.
А у Вас из-за отсутствия мяса жирок на животе не нарастает?
Оновлена версія
• 26 августа в 00:57
Ответ дляКривая спроса
Вівсянку їсть щодня з молоком. Сир твердий, молоко
Кривая спроса• 26 августа в 00:58
Ответ дляОновлена версія
Важливо не вчити їсти щось корисне, важливо не привчати до некорисно. Колись в мене дитина щодня їла супчик, каші, м´ясо, рибу, з 15 їсть всякий непотріб, нормальну їжу взагалі не їсть (спасаємося домашніми нагетсами і домашньою піцею з м´ясом)
Оновлена версія
• 26 августа в 00:59
Ответ дляКривая спроса
Моя менша їсть щодня зелень, моркву, яблука, супи, борщ і тд. Не їсть солодкого взагалі…
Пилосмок працює• 26 августа в 01:02
Мой аутист 10 лет на данный момент ест наггетсы из Мака, плов, оладьи из цветной капусты, очень редко пиццу. Плов вообще может 3 раза в день есть. Шоколад подъедает (сникерс, твикс). Всё
Еще недавно ел яйца, колбасу домашнюю, сыр твердый, уже не ест