60 метрів сметани• 10 сентября в 10:21
Вбито школярів в Шаргороді по дорозі у школу
Подвійне вбивство у Шаргороді: зловмисник у розшуку…
UPD: Зловмисника, який може бути причетний до смерті підлітків, затримали. На місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлюються усі обставини трагедії.
Ранок у Шаргороді обернувся страшною трагедією. Близько 7:30 у центрі міста, неподалік лікарні, невідомий молодик жорстоко вбив двох підлітків - безневинних дітей, учнів 10 та 11 класу, які йшли до школи, ймовірно це був довіз з сусіднього села Копистирин до Шаргорода. Нападник дітям завдав смертельних ножових поранень і зник з місця злочину.
Правоохоронці вже встановили особи потерпілих дітей. На місці працює слідчо-оперативна група, проводяться розшукові заходи для встановлення і затримання підозрюваного.
Трагедія сколихнула всю громаду: безневинно загиблі школярі стали страшним символом жорстокості, яка увірвалася у мирне життя.
Чому психів не тримають примусово та не лікують?
Айболитная• 10 сентября в 10:36
Ответ дляСвідок Перемоги
а где доказательства что юноши 10 и 11 класса такие уж и безневинные? Может быть что угодно! И месть тоже!
Навіть якщо допустити, що ці загиблі діти в чомусь були винні, то це має встановити суд, а не чинити самосуд якийсь неадекват
Співчуття родинам і друзям цих дітей
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:38
Ответ дляХачапууури
Пишуть, що вбивця - їх колишній вчитель англійської, з яким був конфлікт
Де пишуть, скиньте посилання, бо в офіційних даних- вбивця молодик, нічого про вчителя не було
Та легко!• 10 сентября в 10:40
Страшная трагедия, очень жаль детей. Вполне вероятно и был конфликт, дети сейчас за словом в карман не полезут. Может даже на улице матом громко разговаривали, он им сделал замечание, они в ответ, а у этого неадеквата нож оказался (( иногда убийства происходят по самым глупым причинам (( мои соболезнования родным (
Живчик-счастливчик• 10 сентября в 10:40
Ответ дляСвідок Перемоги
И? Конфликт-повод убивать?
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:41
Ответ дляХачапууури
Знайшла таке на Суспільному, але там про те, що вчитель може бути причетним, а не сам скоїв вбивство...жах...
Белоснежко• 10 сентября в 10:41
Примусово? У нас позакривали стаціонари кругом, тут бажаєш не полікуєшся, а примусово тим паче.
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:43
Ответ дляБелоснежко
От цікаво, навіщо позакривали такі заклади...
Хачапууури• 10 сентября в 10:43
Ответ для60 метрів сметани
В коментарях місцеві пишуть
Белоснежко• 10 сентября в 10:43
Ответ для60 метрів сметани
Для економії бюджету певно.
Та легко!• 10 сентября в 10:44
Психбольницы не заинтересованы в размещении у них на лечение настоящих психов. Врачам это финансово невыгодно, поэтому они сами педалируют этот процесс. Куда выгоднее брать алкоголиков, наркоманов, родные которых хорошо платят в карман за лечение. Информация от бывшего любовника, который на тот момент работал психиатром. И, судя по тому, что он явно не на зарплату жил, дело на тот момент обстояло именно так
Живчик-счастливчик• 10 сентября в 10:44
Ответ дляТа легко!
Человек, способный на убийство- уже неадеуват. Глупо предполагать, что могут быть виноваты дети. Для этого есть. Полиция, в силах которой ставить таких детей на учёт и на место.
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:44
Ответ дляХачапууури
В коментарях місцеві пишуть
дякую
Хачапууури• 10 сентября в 10:46
Ответ дляТа легко!
З коментів місцевих там зовсім інша ситуація. Той вчитель вдарив одного з цих хлопців, на нього написали заяву і звільнили. Він їх цілеспрямовано вичікував, щоб помститися
Гостра на язик• 10 сентября в 10:47
Ответ дляХачапууури
В ’батьки SOS’ написали, що вчитель фізкультури
Алина-eb61• 10 сентября в 10:48
помню на московии было наоброт два школьника убили убили учителя из-за плохих оценок - лет 12 назад
меня эта история поразила - подкараулили и зарезали
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:49
Ответ дляГостра на язик
ого....вчителя пішли...а яким чином він причетний пишуть, як він вбивцю натравив на дітей?
Та легко!• 10 сентября в 10:49
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Дети в любом случае не виноваты. Все конфликты должны решаться без применения силы. Но если вы уже заговорили о полиции, да нифига она на них не в состоянии повлиять. И подростки, особенно из неблагополучных семей, это знают. Представьте, идете вы по улице и вам в адрес летят оскорбления от какого-то подростка, причем на всю улицу. И что вы сделаете? Приятного мало, но проглотить и пойдёте дальше. Я так точно. Потому что повлиять на них нельзя, а ввязываться в конфликт - сам же еще и отгребешь неприятностей. Описанное мной, конечно, не имеет никакого отношения к сегодняшней трагедии, а то сейчас начнут тут писать…
Алина-eb61• 10 сентября в 10:49
сегодня за три года первый раз сильно обстреляли винницу но этот случай прям затмил это
Гостра на язик• 10 сентября в 10:50
Ответ для60 метрів сметани
Вчитель фізкультури їх вбив
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:52
Ответ дляГостра на язик
Вчитель фізкультури їх вбив
ого, нічого собі новина, в ЗМІ офіційних не написали, що саме вчитель вбив, ппц повний
Дюймовочка• 10 сентября в 10:53
Ответ для60 метрів сметани
Де таке написали? Сьогодні зранку тільки вбили дітей, наразі підозрюваний у слідчих
А вы только кидстаф читаете? Попробуйте открыть другие новости.
Гостра на язик• 10 сентября в 10:53
Ответ для60 метрів сметани
Діти зараз складні, але вчителі є реальні неадеквати :(
60 метрів сметани
• 10 сентября в 10:55
Ответ дляГостра на язик
Не тільки вчителя, згадайте неадеватну директорку з Києва у джинсі, яка публічно знущалася над дітьми
Живчик-счастливчик• 10 сентября в 10:55
Ответ дляТа легко!
У моей дочки бывшие одноклассники именно такие.
Идём мы по улице с дочкой, ее двоюродный братом и сестрой мужа моего и орут эти одноклассники какие-тт гадости дочке, ее брат им в ответ что-то сказал, те ’ты сын пидараса’ и т.д... мы сказали детям молчать и прошли дальше. Школу поменяли. Это быдло неисправимо. Поэтому, вы правы. Себе дороже. И убийство - это дело рук психопата.
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября в 10:56
Ответ дляСвідок Перемоги
Зразу подумалось, що це діти тцкашників
Дюймовочка• 10 сентября в 10:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
И? Конфликт-повод убивать?
У всех разная психика. Нужно об этом помнить всегда. Кто-то просто ответит. А кто-то накинется и задушит, это лайт вариант будет.
Или под в шею. Чего сейчас достаточно в новостях. Люди едут кукухой.
Гостра на язик• 10 сентября в 10:57
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Зразу подумалось, що це діти тцкашників
В селах, де нема шкіл, тцк нема точно
Дюймовочка• 10 сентября в 10:57
Ответ для60 метрів сметани
Бабла нет.
Коржик• 10 сентября в 11:00
Ответ дляSo_so
1. Правові режими примусової психіатричної госпіталізації пацієнта:
1) невідкладний, що дозволяє лікування без згоди — стосується особи, у якої діагностується психічне захворювання (на рівні психотичних розладів) і поведінка якої вказує на те, що у зв’язку із психічною хворобою це безпосередньо загрожує її життю (суїцидальні тенденції) або життю чи здоров’ю інших людей (агресія);
2) невідкладний, що дозволяє діагностику психічного стану — стосується особи, поведінка якої вказує на те, що у зв’язку із психічними порушеннями це безпосередньо загрожує її життю або життю чи здоров’ю інших осіб, але виникають сумніви, чи вона є психічно хворою, а госпіталізація має на меті прояснити ці сумніви — в обох вище наведених випадках необхідність госпіталізації оцінюється суддею;
3) на основі дійсного вироку суду — стосується психічно хворої особи, якщо:
а) дотеперішня поведінка цієї особи вказує на те, що ненадання їй стаціонарного лікування призведе до значного погіршення психічного стану;
б) вона нездатна до самостійного забезпечення основних життєвих потреб, та є підстава вважати, що стаціонарне лікування принесе покращення стану її здоров’я.
2. Хто може подати заяву про госпіталізацію: чоловік/дружина, найближчі прямі родичі хворого, законний представник, фактичний опікун, органи соціальної опіки, інші особи. Має бути долучене засвідчення психіатра, у якому детально обґрунтовується підстава для стаціонарного психіатричного лікування. Заява яка направляється в суд лікарем психіатром після огляду, за місцем знаходження закладу, повинна містити «висновок лікаря психіатра».
Нажаль реалії інші.
60 метрів сметани
• 10 сентября в 11:01
Ответ дляХачапууури
Який жах, вчитель- вбивця дітей...дно дна