Мой завтрак• 10 сентября в 17:10

Расскажи мне о себе

Часто встречаюсь с этим вопросом. Но сегодня он меня прям выбесил. Познакомилась на сз. Ещё ни разу не виделись. Прощупываем почву. И тут бац, вынь да положь. Я про него ничего не знаю,но мне надо всю свою биографию выложить? Незнакомцу? Даже если мы встретимся,то не факт что это куда то заведет. А если пару раз встретимся,то мне каждому встречному все рассказывать? Мне и скрывать нечего. Но само ощущение некомфортно, что какой то мужик, который в лучшем случае ищет секс на пару раз, хочет от меня историй. И ещё и дописал в конце. Я тебя слушаю.
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:41
Ответ дляРекламама
Не подобається, але відповім. Так замужь не втерпежь?
Не. Просто так тяжело обычного адекватного найти.
Попразендовна• 10 сентября в 17:41
Ответ дляМой завтрак
Наверное. То есть я должна как на витрине быть. А он почешется и подумает, купит или не купит
А ви не так робите???
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:42
Ответ дляПопразендовна
Я вже трохи співчуваю чоловіку... Ви з одного банального питання для підтримки розмови, за нього надумали, навішали власних комплексів, підозр, встигли надутися, роздратуватися і навіть дещо образитися...
Он не единственный,кто такое спрашивает. Оно уже на подсознании отложилось,что ничем хорошим не пахнет
Попразендовна• 10 сентября в 17:44
Ответ дляМой завтрак
Ну я ж і кажу то виключно ваше світосприйняття, ваш особистий ярлик котрий ви навішуєте і потім з цього ж і дратуєтеся. Мужик навіть не курсі...
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:44
Ответ дляВидящие_помогите
Да кому вы всрались), мужик еле вымучил что-то умное, а у вас истерика.)
Мне спать хочется. И совсем не хочется ему сочинение писать
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:45
Ответ дляПопразендовна
Ну це вам так треба. А я навпаки краще попереписувати, щоб не витрачати час на побачення. В переписці можна багато чого з´ясувати. Він можливо аналогічної думки. Якщо то для вас не той формат так і скажіть йону, а не додумуйте і не вішайте ярлики...
Иногда переписка так и останется перепиской. Если есть Ред флаг,как тут любят писать. Но иногда так все мило и хорошо, а встреча унылая
Попразендовна• 10 сентября в 17:46
Ответ дляМой завтрак
вас силою змушують відповідати? В чому проблема. Не пишить.
. І питання вирішене.
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:46
Ответ дляПопразендовна
ВИ ж самі собі притирічите... А якби ван то розказав у пересипці ви б скоріше всього на побачення б і не пішли. То навіщо ходити на побачення з людьми котрі вам на х..й не впали, замість того аби то з´ясувати ще в онлайні і витрачати час?
Все равно в переписке всего не расскажешь. По любому нужна встреча вживую
Я на хвилинку• 10 сентября в 17:47
Ответ дляМой завтрак
Ой всё. А должна как аниматор
Спец для вас шукала
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:47
Ответ дляПопразендовна
Да ви просто бАгіня флірту...
Как не ответь ,все равно обосрут
Попразендовна• 10 сентября в 17:47
Ответ дляМой завтрак
так це лайт варіант! Куди гірше побігти на зустріч після привіт-привіт. А там пистец якийсь... краще б цей пистец ще в пересипці з´ясувався.
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:48
Ответ дляПопразендовна
Зустріч все ж таки передбачає гарний настрій і доброзичливість обох... Якщо ви бу-бу-бу, то нащо такі побачення...
А шо есть гарантия,что он будет не бубубу?
Попразендовна• 10 сентября в 17:49
Ответ дляМой завтрак
І? Як одне заважає іншому? В форматі СЗ це як раз взаємо допвнючі речі. ВИ ж коли в Макдональдс йдете не оборюєтеся що атм алкоголю немає... Ну формат закладу такий. Йдіть в ресторан! То-то знайомтесь в іншому форматі, що передбачає одразу зустріч.
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:50
Ответ дляПопразендовна
А те що вам подобається то не про себе? А про кого?Навіть цікаво...
А то вы не знаете. Откуда ты, где живёшь, где работаешь. Дети есть. Когда были последние отношения. Куда ездишь в отпуск.вот что они хотят услышать
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:50
Ответ дляПопразендовна
А ви не так робите???
Я никому не пишу так прямо,расскажи о себе. Я предпочитаю наблюдать и немного выждать.
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:51
Ответ дляПопразендовна
Ладно,щас шото наклацаю ему
Попразендовна• 10 сентября в 17:52
Ответ дляМой завтрак
Якщо треба гарнтії то 100% варіант - не ходити на побачення і не спілкуватися з М (і Ж певно також). Тоді точно ніхто нічого не винюхає і не буде бу-бу-бу...
’если у вас нету тети - ее вам и не потерять’ (с)
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:52
Ответ дляЯ на хвилинку
Спец для вас шукала
Не ну прелесть. Мне такое подходит
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:53
Ответ дляПопразендовна
Писец обычно позже вылазит.
Салт• 10 сентября в 17:54
Ответ дляМой завтрак
Вот мы планировали встречу. Почему нельзя увидеться и понять,о чем дальше говорить и говорить ли вообще. Может мы друг другу не понравимся.
А він вже знає, скільки Вам років, що у Вас котик і Ви любите ромашки... Який жах, так розкриватися перед незнайомим чоловіком
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:54
Капец то капец
Попразендовна• 10 сентября в 17:55
Ответ дляМой завтрак
І? Тому усі повинні робити так само як ви?
автор Мой завтрак • 10 сентября в 17:56
Ответ дляПопразендовна
Ладно, не надо наезжать. Можно подумать,что вы на все запросы отвечаете легко и с улыбкой
Попразендовна• 10 сентября в 17:56
Ответ дляМой завтрак
Я тамада по одному з видів своєї проф. діяльності, мені легше :)))
Видящие_помогите• 10 сентября в 17:56
Ответ дляМой завтрак
Так скажите, задавай вопросы
Я на хвилинку• 10 сентября в 17:57
Ответ дляМой завтрак
Чоловіки клюють на легкість та посмішку. А бубубубу мало кому подобається.
Ви ж для чого там сидите?
Бабуся Бетман• 10 сентября в 18:01
тю, нормальне питання, абсолютно. Це навряд чи питання про те ким ви працюєте, на якій вулиці живете і скільки в вас грошей на депозиті, а про світогляд, хобі, рід занять. Бо наприклад якби я спілкувалася з чоловіком і виявилося що він веган, практикує афірмації, медитації, харчування по годинах, має 5 дітей від різних шлюбів і тримає вдома наприклад рептилій то далі б ми просто не витрачали час одне одного. І хотіла би я дізнатися це відразу.
автор Мой завтрак • 10 сентября в 18:03
Ответ дляПопразендовна
Повезло
автор Мой завтрак • 10 сентября в 18:03
Ответ дляВидящие_помогите
Так скажите, задавай вопросы
Ответила ему уже. Пусть читает
Попразендовна• 10 сентября в 18:04
Ответ дляБабуся Бетман
Автор чомусь того не розуміє.... вона вважає для того треба на побачення сходити... А тут вже я не розумію навіщо...