А шо сталося?• 10 сентября 2025
Ваші однокласниці трійочниці/хорошистки ким стали?
Як склалося їх життя?
Брюльтик• 10 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
50 тысяч это для вас успех?
Так бухгалтер и медсестра тоже могут столько получать, смотря где будут работать
Все едем в Киев за нормальными зп. Спасибо, что намекнули
Брюльтик• 10 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
В Україні 1200$ цілком пристойна зарплатня 🤔
Всмысле? Средняя 15 в обл центрах
Душка-свекрушка)))• 10 сентября 2025
З тих, кого знаю і з ким підтримую звʼязок - однозначно краще, ніж у відмінників, один з яких спився і помер, а інша - все життя в злиднях((.
Черговий по кухні• 10 сентября 2025
Вот и получается, что каждый по-своему понимает успех)
Для меня успех - это иметь то, что ты планировал иметь в своей жизни, заниматься тем, чем ты хочешь. И не всегда успех измеряется в деньгах и высоких должностях
ОноВамнадо• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюльтик
Всмысле? Средняя 15 в обл центрах
Тому і пишу, що у порівнянні з середньою сумою в 15 000 гривень (400$) зарплатня 1200$ – це нормальні гроші
До того ж, у багатьох куточках світу
ОноВамнадо• 10 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Мені здається, важко займатися не тим, чим хочеш, тільки якщо ти не умовна заручниця в мусульманській країні 😅
Людина незалежно від моральних орієнтирів і матеріальних статків прагне робити те, що бажає, і що, характерно, найчастіше робить
Черговий по кухні• 10 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Не всегда
Я бы даже сказала, что редко люди занимаются тем, чем хотят - многие ходят на работу как на каторгу и все равно ничего не меняют в своей жизни
Черговий по кухні• 10 сентября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
какая интересная тема
Эта тема тут повторяется каждые полгода-год
Брюльтик• 10 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Когда то к нам в агентство обратился один из успешных менеджеров сети магазинов - детская мечта стать певцом. Ему помогли записать песни, сделали концерт, выпустили диск. Но пел он плохо, люди ходили только бесплатно, по приглашениям.
Побаловался немного и вернулся в свою жизнь. Но денег ему это не принесло. Скорее больше потратил
Просериарила молодость• 10 сентября 2025
по школе: в городе 0.5 млн - троишницы пошли в обычные профессии: бухгалтера, маляры, медсестра, продавец. пару вышли замуж зарубеж (Кипр, Польша). у одного парня родитлеи торговали агропродукцией- оставили ему хороший семейн. бизнес, + торговля цветами на рынке. как правило, поднлись или за счет замужества, или активные родители помогли
из отличниц: юрист, психолог (+ удачно замуж), логист, помощник нотар, бухгал в общепите, финансист на круп пред-х. Эти все сами+ мужья
по институту: отличники ушли в реальный бизнес + гос.служба (со всеми плюшками, котор там бывают), троишники остались предподавать в вузе.
поэтому с юмором вспоминаю тот пиитет, который мы на 1 курсе питали к преподавателям. к 5 курсу уже разобрались. кто они...))))
дама_из_декрета• 10 сентября 2025
З наших трієчниць: продавці, секретарка, в турагенції хтось там. Але і відмінники теж звичайні люди, ніхто особливо в нас не стрибнув: логопед, викладач, парамедик, банківські робітники, автоінструктор, швея
дама_из_декрета• 10 сентября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
І хто ж вони? Може, просто бізнесова хватка не у всіх? Може, просто люди вчилися,щоб бути саме викладачем?)
Ответ длядама_из_декрета
більшість преподів - учорашні троішники., які оцінюють сьогодняшніх відмінників ))) не без виключень звісно...
Там-тарарам• 10 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А я розумію, що діти 90х мали набагато меньше можливостей зорієнтуватись в майбутній професії, інформації ніякої не було, мої однокласники майже всі були забиті і недооцінювали себе. Я сама дуже посередньо вчилась, але в результаті свій бізнес + робота по сумісництву .
дама_из_декрета• 10 сентября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Ви спираєтесь на своє оточення і робите по ньому висновки
Мию чакри щоденно• 10 сентября 2025
Ті що вчилися на 3 в нас лише 2 - одна продавець після торгового технікума була, інша все життя ненькою в дитсадочку. Хто на 4 та 5 по-різному. Інженери, бухгалтери. Як в них склалося життя не знаю, не спілкуємось близько. Знаю що майже всі повиходили заміж, є дітки, а чи щасливі вони я не знаю. Знаю що одна з золотою медаллю закінчила психологію, бачила у ФБ що працювала в якісь консалтинговій компанії, потім HR в доволі великій компанії, але заміж так і не вийшла, подруг як не було так і немає. Інша медалістка лікар, бачу іноді її з чоловіком та 2 дітьми чисто візуально в неї все дуже добре
Ответ длядама_из_декрета
так, це саме у нашій сфері, юриспруденція. хто може - йде далі, судді прокурори, адвокати, керівники. держ служба. можливо в інших сферах цк не так.....
західний_діалект• 10 сентября 2025
Про всех не знаю. Одна троечница стала зав.кафедрой в МАУП, я была удивлена. Она хорошая, но вот прям чтоб зав.кафедрой). Хотя с другой стороны, я отличница, диплом с отличием после 9 класса, дипломы с отличием бакалавра, специалиста и магистра, и второе ВО тоже есть, уже диплом без отличия). Комплекс отличницы преследует всю жизнь, не стоит оно того
Відмінниці удачно вийшли заміж в Києві. За бохатих, по крайній мірі фінансово забезпечені. 3 - шники бізнес, закордон ( бізнес), високі керівні посади. Такі, як я, які не дотягували ні туда, ні туда - так і лишились - ні риба , ні мʼясо. Але таких як я, одиниці. В Україні практично не залишилось ні родичів, ні однокласників/ одногрупників мого віку - всі виїхали.
Сама не знаю• 11 сентября 2025
Ответ дляБрюльтик
Это еще уметь надо подстроиться и заставить людей поверить, что энергия васту и четверговая соль творят чудеса.
Я немного завидую этим людям, это реально талант - на фигне деньги делать. У меня одногрупницы получили все по второй вышке и все равно особо не реализовались...вероятно просто негде -в городе кроме пиваса и экономпропозиции работать негде. А девочки умные, но даже вторая вышка по экономике не дала возможности девушке подняться выше касира в банке и обменнике
Ні, дурити людей не важко.
Важко так затуляти носа, щоб самій собі не смердіти за ті гроші. Оце талант.
КаваЗМолоком• 11 сентября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
закономерность не найдена до сих пор.