БезникаЯ• 11 сентября в 11:43
Порадьте електрика, Київ
Треба акуратно провести розетки зі штробленням стін, замінити люстру. Можливо, хтось вам проводив такі роботи і ви залишились задоволені, здайте контакти. Дякую.
Правий берег.
Пффф 100%• 11 сентября в 12:17
093 646 68 89 Максим
Правий берег, район соломянський.
Знаєме його кілька років. Проводив нам розетки, штробив стіни, пробивав отвори. Підключив ЗУБРа та налаштував. Чинив мені посудомийку та швейну машинку. Вішав стельові карнізі та нову люстру підключав. Можу впевнено рекомендувати, бо робить все якісно
Правий берег, район соломянський.