Бетаргін — дієтична добавка з аргініном і бетаїном: Баланс обмінних процесів, детоксикація

Сучасний темп життя вимагає постійної витривалості та енергії. Фізичні навантаження, інтенсивна робота, зміни у харчуванні чи вживання алкоголю можуть призводити до відчуття перевтоми. У такі періоди доречним стає використання додаткових джерел підтримки. Саме для цього створено Бетаргін — дієтичну добавку з аргініном і бетаїном, яка допомагає зберігати баланс обмінних процесів та сприяє детоксикації.
Що таке Бетаргін?
Бетаргін — продукт компанії Vorwarts Pharma, виготовлений за міжнародними стандартами якості. Він представлений у зручних форматах — питні ампули та стіки, що дозволяє обрати варіант відповідно до способу життя.
Основні компоненти
Аргінін
бере участь у виробленні енергії
впливає на процеси кисневого обміну
підтримує тонус м’язів
допомагає адаптуватися до фізичних і розумових навантажень
Бетаїн
сприяє функціонуванню печінки
регулює жировий обмін
допомагає контролювати рівень гомоцистеїну
бере участь у підтримці водного балансу шкіри
Коли варто звернути увагу на Бетаргін?
Дієтична добавка може бути актуальною як додаткове джерело аргініну та бетаїну у таких випадках:
для підтримки функцій печінки
у програмах детоксикації
при підвищеній втомі та астенії
після надмірного вживання алкоголю
при ацетонемічному синдромі у дітей
як частина здорового способу життя
Як приймати Бетаргін?
Форми випуску — стіки та ампули. Склад однаковий, відмінність лише у форматі.
Дорослим: по 1 стіку чи ампулі 2–3 рази на день після їжі, розчиняючи у 100 мл води.
Дітям: при ацетонемії — по 2 стіки чи ампули на добу за рекомендацією лікаря.
Перед застосуванням ознайомтеся з інформацією на упаковці.
Асортимент Бетаргіну
На сайті Vorwarts Pharma доступні такі варіанти:
Бетаргін в ампулах, 10 шт
Бетаргін у стіках, 20 шт
Бетаргін в ампулах, 20 шт
Часті запитання (FAQ)
Яка форма зручніша — стіки чи ампули?
Склад однаковий. Стіки зручніше брати із собою, ампули — класичний варіант для домашнього застосування.
Чи можна приймати після тренувань?
Так, аргінін у складі може бути корисним після фізичного чи інтелектуального навантаження.
Чи підходить дітям?
Застосування можливе з 3 років. Перед використанням бажана консультація педіатра.
Який курс прийому?
У середньому курс може тривати 7–10 днів, але за потреби — довше. Остаточні рекомендації залежать від індивідуальних особливостей та способу життя.
Бетаргін — це зручна дієтична добавка для дорослих і дітей на основі аргініну та бетаїну. Вона стане доречним рішенням у періоди інтенсивних навантажень, втоми чи змін у щоденному ритмі.