Бензопирен• 12 ноября в 17:20

Читаю фентезі, але вже набридли однакові світи з ельфами й магами.

Є щось оригінальне й не клішоване?
фрау Гітта• 12 ноября в 17:21
Міняйте жанр
Ні за холодну воду• 12 ноября в 17:23
Рей Бредбери.
Фантастика, которая заставляет задуматься.
Или фентези и фантастика - это разное?
Вкаблучках• 12 ноября в 17:22
Щоденники вбивцебота
Гостра на язик• 12 ноября в 17:24
Серія Інший світ Максим Чаттам.
Постапокаліптичне фентезі .
Без образів• 12 ноября в 17:25
Андре Нортон серия Колдовской мир
фрау Гітта• 12 ноября в 17:25
Ответ дляНі за холодну воду
Рей Бредбери.
Или фентези и фантастика - это разное?
Різне
Коханозадовільна• 12 ноября в 17:28
Дракони підходять?
Вкаблучках• 12 ноября в 17:29
Ответ дляфрау Гітта
Різне
Воно й різне, але фентезі все базується на легендах, міфах, магії і якщо автору набридло саме те, що складає основу фентезі, то треба переходити на фантастику, яка базується на майбутньому та наукових припущеннях
В гости звали?• 12 ноября в 17:32
Автор, дивіться книги автора Іларіон Павлюк
Цікаво він пише
Це не зовсім фентезі, але цікаво
Особливо Танець недоумка
Це фантастика, про життя в космосі
фрау Гітта• 12 ноября в 17:40
Ответ дляВкаблучках
Тобто на інший жанр
Госпожа Белладонна• 12 ноября в 17:41
Ответ дляКоханозадовільна
Дракони підходять?
так, давайте
Рогнеда Карповна• 12 ноября в 17:43
Пратчет
Плоский мир
Госпожа Белладонна• 12 ноября в 17:44
Автор, писатель Чайна Мьевиль, его миры клишированными не назовешь.
Вкаблучках• 12 ноября в 17:46
Ответ дляфрау Гітта
Тобто на інший жанр
Так. Бо жалітися на фентезі через те, що набридла магія, ельфи і т.п. те ж саме, що жалітися на те, що в романтиці набридло кохання, а в детективах - розслідування
Леди Г• 12 ноября в 17:54
Панов ’ Тайный город’
Дьяченко ’ Ла вита ностра’
Ну шо не так?• 12 ноября в 17:56
Попробуйте про фейри, более мрачно и беспросветненько - авторы Холли Блэк, Сара Дж. Маас, Ли Бардуго
Весела моль• 12 ноября в 17:59
Щось авторства Брендона Сандерсона читали? Серія Mistborn про спробу купки крадіїв повалити злобну, несправедливу імперію, але серед цих крадіїв є такі що можуть їсти різні метали і набувати незвичайних здібностей таким чином, серія Stormlight archive (Хроніки буресвітла) про звичайних людей, які застрягли в багаторічній війні, але незвичайні магічні істоти надають їм надлюдські здібності (але у ворогів теж такі є), серія Skyward про дівчинку, яка мріяла стати пілотом комічного корабля як і її батько, але вона невеликого зросту і має погану репутацію через те, що її батька безпідставно звинуватили у зраді, коли він був убитий (в неї теж є незвичайна здібність, інакше це було б не фентезі), ще є Steelheart, це по-моєму одна книга, а не серія, вона про світ, у якому у багатьох людей неочікувано почали з´являтися супересили, але це призвело до того що хтось з них почав намагатись підкорити собі інших і захопити владу над цілими містами, але є група бунтівників, які намагаються виправити несправедливу ситуацію і звільнити людей від напасті.
Швидкоруч• 12 ноября в 18:02
Ответ дляНу шо не так?
О, Маас, 5 книг прочитала. Прям советую👍🏻
Салт• 12 ноября в 18:08
Джаспер Ффорде:
серія про Четверг Нонетот (дуже оригінальна серія з купою алюзій на британську літераткру і не тільки британську)
Серія ’Відтінки сірого’ - про світ з купою дальтоників
Треба ось так• 12 ноября в 18:21
Тю, так вам фентезі як жанр набрид, а не ельфи
Наизнанку• 12 ноября в 19:23
Почитайте китайських авторів, Ерху наприклад. Мене затягнуло конкретно
LediBlac• 12 ноября в 19:30
Откройте В.Белянина ’Богдадский вор’ - юмористическое фэетези.
Е.Петрова ’Лейна’, ’Стать Демиургом’.
Если нравится философское- найдите ’Игры Демиургов’ П.Бромов.
У Лукьяненко есть двухтомник ’Звезды- холодные игрушки’ космическая фантастика про иные цивилизации, очень наполненнач книга- и смех, и грех, и много мыслей...
Їжак в панчохах• 12 ноября в 19:29
Ответ дляКоханозадовільна
Дракони підходять?
Драконів я люблю.
Що про драконів порадите?
LediBlac• 12 ноября в 19:31
Ответ дляЇжак в панчохах
Драконів я люблю.
Що про драконів порадите?
И я послушаю
Коханозадовільна• 12 ноября в 19:43
Ответ дляЇжак в панчохах
Драконів я люблю.
Що про драконів порадите?
Вершники Перна, там ціла серія.
Гостра на язик• 12 ноября в 20:14
Ответ дляВесела моль
Ого, потягнула у вибране.
Дякую.
Їжак в панчохах• 12 ноября в 20:42
Ответ дляКоханозадовільна
Вершники Перна, там ціла серія.
Дякую!