задумчивая мордочка• 12 сентября 2025
Вы заметили, что люди с более низким доходом
Больше склонны перекладывать ответственность на других?
Відкушу все що стирчить• 13 сентября 2025
Так і є. А ще часто мають тенденцію знецінюювати старання інших якимось міфічним ’повезло’. В стилі ’тобі повезло, що ти вільно спілкуєшся іноземними мовами/ тобі просто повезло знайти адекватну роботу/ тобі повезло знайти квартиру по гарній ціні у вдалий час/ просто тобі повезло вчасно отримати корисну інформацію’ і т.д.
Напевне, таким чином просто зручніше пояснювати й виправдовувати свою системну лінь.