младокошкина• 12 сентября в 15:56
Греція в жовтні.
Чи комфортно відпочивати в Греції в жовтні? Морський відпочинок. Цікавлять пляжі з приємним заходом в море. Для НЕплаваючих. Просто розслабляюяий релакс.
Пи Пи Пилюля• 12 сентября в 16:03
Розслабитися можна в теплому морі. А в жовтні вже прохолодно буде.
младокошкина
• 12 сентября в 16:04
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую.
НаБалКоніХодять• 12 сентября в 16:16
я планую Кіпр на кінець жовтня, вода повинна бути ок. а в Греції була в липні-серпні на Халкідіках - вода була просто райська: дуже тепла, прозора як сльоза, блакитна як на Мальдівах.
Руда ліса• 12 сентября в 16:20
Ответ дляНаБалКоніХодять
А де саме були на Халкідіках?
НаБалКоніХодять• 12 сентября в 16:21
Ответ дляРуда ліса
А де саме були на Халкідіках?
жили в Неа Фокеа, але брали машину в оренду, тому їздили по різним пляжам
Шкварочка• 12 сентября в 17:23
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви вже були на Кіпрі? Бо теж розглядаю куди б поїхати в жовтні, окрім Єгипту/Туркіш/Оае
НаБалКоніХодять• 12 сентября в 18:07
Ответ дляШкварочка
була в 21 році, але в липні-серпні, були пожежі якраз, спека неймовірна, але і вода суперська була. і ми в горах жили - не так жарко ввечері і вранці. а як буде цього разу - подивимось. житло поряд з пляжем майже, дуже сподіваємось купатись багато і подивитись цікавого поїздити більше без спеки.
Шкварочка• 12 сентября в 23:30
Ответ дляНаБалКоніХодять
А яке житло і де обрали? Бо думаю чи варто готель з олл ін чи апартаменти
НаБалКоніХодять• 13 сентября в 22:31
Ответ дляШкварочка
я завжди відпочиваю лише в апартаментах, на airbnb брала