Сорока-ворона• 12 сентября в 22:24

Прогноз-з 26 зростуть тарифи на електроенергію, газ, опалення та гарячу воду...

НБУ прогнозує, що тарифи на електроенергію, газ, опалення та гарячу воду залишаться незмінними до кінця 2025 року, а з 2026-го почнеться їх поступове приведення до економічно обґрунтованого рівня.
📍Голова ССКП Олег Попенко: підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги неминуче, оскільки ці тарифи надто відірвані від ринкових.
📍Проте в Україні з 2022 року діє мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду на період воєнного стану і шість місяців після нього.
📍Але мараторій не поширюється на електроенергію, холодну воду та вивезення сміття.
--
Все ж цікаво, невже мораторій на газ відмінять? Будинки як будемо опалювати??
Смайликівна• 12 сентября в 22:26
Якось так
А я кумедна• 12 сентября в 22:37
Не буду платити якщо не буде вистачати грошей, а що робити? Я їх на відміну від ’дівчат’ на фото не друкую і не краду
Я такая - жду трамвая• 12 сентября в 22:37
Да,не сладко нам будет оставшимся,будем на всем экономить
Пукимончиг• 12 сентября в 22:37
А зарплати з пенсіями так і будуть заморожені на рівні 21 року?
Ответ дляА я кумедна
В суд подадут(
А я кумедна• 12 сентября в 22:38
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В суд подадут(
Нехай відрізають. Я вже перестала паритися, бо чи інфаркт чи онко. Може завтра дрон в будинок влетить
автор Сорока-ворона • 12 сентября в 22:39
Ответ дляА я кумедна
Ну так пеню включать...а потім буквально перекриють усе. Там ,начебто,при 10 денній затримці оплати за газ, якраз і можуть відключить.
Барбітта• 12 сентября в 22:39
Ну раз здобулы,то что делать? Придётся платить
Lizavel• 12 сентября в 22:40
Пиндос
А я кумедна• 12 сентября в 22:41
Ответ дляСорока-ворона
І що? А якщо немає чим? В мене за розомблений будинок в прифронтовому місті нараховують за газ, а шо такоє вся їх відповідь. Кажу йдіть перевірте лічильник на вулиці забор розбитий, та нафіга воно їм
ЭтаваНиМожетБыть• 12 сентября в 22:41
В приватному будинку таки легше.
Крим мій• 12 сентября в 22:43
Мелитополь, Мариуполь как вы там? По чем бензин? Свет, газ, коммуналка в общем? Хотите назад?
Треба ось так• 12 сентября в 22:43
Мені тільки одне цікаво, кому не подобаються ціни і тарифи в інших темах бойові патріотки?
Просто таке враження, що люди в 2022 не розуміли, що війна потягне такі наслідки.
Хто навоювався, як я, щирі співчуття. Котимося в прірву і надії нема.
Наизнанку• 12 сентября в 22:43
Ответ дляА я кумедна
А не можна розірвати договір на газопостачання?
Крим мій• 12 сентября в 22:44
Ответ дляТреба ось так
Какие последствия? Олигархам тяжечко стало?
Барбітта• 12 сентября в 22:44
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В приватному будинку таки легше.
Чим?
Пукимончиг• 12 сентября в 22:45
Ответ дляLizavel
Пиндос
Це що?Мінімальна зарплатня? Так вона менша, 6160 грн на руки, це приблизно 127 євро, а не 164.
Царівна Жабка• 12 сентября в 22:45
Насправді жопа є, буде і далі гірше
Це розуміють всі
Бо можновладці деруть, деруть і все не нажеруться... Хоча мали б...
В страждає простий пересічний люд... Ми з вами(((
А я кумедна• 12 сентября в 22:45
Ответ дляНаизнанку
Тут тіки треба смайл - сміх крізь сльози(. Треба їхати туди. І жити там поки не зроблять відключення. Ну це якщо зроблять
Барбітта• 12 сентября в 22:47
Ответ дляКрим мій
Да,Ахметов всего одну виллу на Лазурном берегу купил,а планировал 5
Наизнанку• 12 сентября в 22:47
Ответ дляА я кумедна
А в режимі листування не можна все оформити? Це взагалі ні на яку голову не налазить, платити за послуги у знищене житло (((
Треба ось так• 12 сентября в 22:48
Ответ дляКрим мій
Прибутки впали в олігархів. Це тільки владі добре, та силовикам зп попіднімали, їм і в 90 тих платики, коли всі голодали
Крим мій• 12 сентября в 22:48
Ответ дляБарбітта
Я все таки думаю, что технологии для таких, дошли до того, что они будут жить вечно
ЭтаваНиМожетБыть• 12 сентября в 22:49
Ответ дляБарбітта
Чим?
Альтернативними видами опалення газ/ тверде паливо. Сонячні панелі .
Гаряча вода з бойлера, який гріє твердопаливний котел- витрати мінімальні.
Утеплений будинок.
Крим мій• 12 сентября в 22:49
Ответ дляТреба ось так
У нас власть это и есть олигархи
А я кумедна• 12 сентября в 22:52
Ответ дляНаизнанку
Нажаль ні.
tala-li• 12 сентября в 22:55
фигня
главное, не Порошенко
Царівна Жабка• 12 сентября в 22:56
Ответ дляПукимончиг
Буде гірше. Бо ціни вверх, а соц виплати і зп дій боже на тому є рівні.
Царівна Жабка• 12 сентября в 22:57
Ответ дляСорока-ворона
Хай тваррі не отримають наших коштів, далі побачимо що буде..вони ж живуть виключно за наші податки
Царівна Жабка• 12 сентября в 22:57
Ответ дляТреба ось так
І?...