Пишу каліграфічно• 13 сентября в 22:28
У ребенка температура. Нужно делать тест на коронавирус?
Сегодня первый день у ребенка болит горло, заложен нос и температура 37,6. Педиатр выходная до понедельника. Нужно делать тест на корону? Или ждать понедельника? Ребёнку 10 лет, в школе много болеют, в классе есть и корона
Попразендовна• 13 сентября в 22:32
261 шк, київ, є ковід.. мені донька принесла🤬спочатку вона ’вірусом’ хворіла. Через 3 дні я почала. Зробила собі тест - ковід блін. Вона швидше одужала, а мене тиждень кошмарить. В них пів класу хворіє на цей ’вірус’, або мовчать або тест не роблять.
месяцкие• 13 сентября в 22:33
мінімум на 3й день, якщо потрібен тест. Корона мутувала, набагато слабше зараз. Лікування симптоматичне.
Попразендовна• 13 сентября в 22:36
Я робила на 4ий день вже... коли дуже фігово було і не ставало краще ні на грамм за всі дні
ДлинноНожка• 13 сентября в 22:46
Ответ дляПопразендовна
Ой, мамо, Ви як в перший раз
Дитина підтерла соплі і побігла, а маму/тата ще тиждень-два плющить капець як, Ви що, забули як воно в садочку було?
ЯсноВидящая• 13 сентября в 22:49
Задайте собі питання - Що робитимете якщо Ковід, чим відрізнятиметься лікування?
Нічим. То навіщо тест?
Ізоляції зараз немає, спец лікарняних теж. Тест зараз нічого не дає, окрім складних випадків.
Нічим. То навіщо тест?
Пишу каліграфічно
• 13 сентября в 22:58
Ответ дляLacrimo
А різниця? Лікується симптоматично. У мого теж була підозра на корону, але не маю куда його відселювати , так і прохворів біля мене в кімнаті.
А якщо симптоми минуть за 3 дні і піде в школу, а там корона? Щоб знати скільки вдома тримати
Пишу каліграфічно
• 13 сентября в 22:59
Ответ дляЯсноВидящая
Нічим. То навіщо тест?
Щоб знати скільки вдома тримати, якщо за пару днів минут симптоми. Чи зараз немає карантину такого?
Ответ дляПишу каліграфічно
Так його до лікаря треба було зводити як і я зробила, бо побачила, що не на 2 дні це все, а у нас без довідок не пускають на 3 день. Там лікарка і лишила ще на тиждень вдома. То така корона зараз , що нею всі хворіють і досить легко, я б сказала по 5 раз в рік. Що грип, що корона до 2 тижнів сидять і випускають всі лікарі, якщо нема ускладнень у вигляді опускання в легені.
ЯсноВидящая• 14 сентября в 00:14
Ответ дляПишу каліграфічно
Немає нічого.
Ось нещодавно племінниця хворіла, студентка. В поліклініці всім робили тести, позитивний. У неї горло поболіло два дні без температури - лікарняний не дали, вчилась, а у подружки тест негативний, але прохвлріла два тижні.
dahashutka19• 14 сентября в 00:52
Запишитесь к педиатру на вторник или среду. Осмотрит и на следующий день в школу