Поддакиваю иногДА• 14 сентября 2025
Ремонт- фігура ангела не дає спокою. Знімати чи ні?
Стіни фарбуємо в відтінок білого +ангел білий..
Як воно буде
Є можливість перештукатурити стіну в ідеал
Як воно буде
Результат:
вже голосів:
50 (64.1%)
Знімати ангела
28 (35.9%)
Залишаємо
СережкинаЯ• 14 сентября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Теж сміюсь)) іноді здається, що в уяві теперішньої молоді 35+і 80+ -це фактично один і той самий вік:)))
Мне 35, странно думать что в 35 вы еще девушка. Ну д, тут же в 50 думаю что выглядят на 18 и алко не продают
Заздрість то погано• 14 сентября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
А я молодша і мені подобається, але мені ще в 15 років дуже подобалися статуї Діви Марії і невелики каплички на Заході України, в цьому для мене, є свій колорит.
І? До чого ваш допис? Що ви мені хочете довести?
аглая-аглая• 14 сентября 2025
Я бы оставила, освежила краской и все. Если вы за границей где-то, то без разрешения хозяев и нельзя сбивать такие вещи. Но лично у меня после 3,5 лет жизни не в Украине вкус изменился. Мне посчастливилось побывать в очень многих домах ’с историей’ , и квартиры у немцев, французов, итальянцев отличаются от наших тем, что каждая имеет свой характер и неповторимый стиль, индивидуальность. Теперь после вылизанного-стандартного - новомодного очень тянет на такие вот вещи, они прекрасно вписываются в любой интерьер, даже самый минималистичный (в белом цвете,как у вас), или даже лофт (в цвете бетона, например). Конечно, например, в золотом варианте больше в церковь подходит. А так - оставила бы. Это изюминка интерьера, которой будет приятно любоваться, и гости всегда будут останавливаться возле.
Помаранчова душа• 14 сентября 2025
Ответ дляКокошинЭль
В Європі такого точно немає ніде. В Українв в глухих селах можливо і є
Ні, в глухих точно нема. Це щось по багатому. Може якась сєкта московських прихожан?
Комиссия50%• 14 сентября 2025
Ответ дляСережкинаЯ
А у вас між дівчина і пенсіонерка взагалі інших вікових характеристик нема? Для мене 35- це молода жінка. І так, в тому числі в моєму оточенні, є немало жінок, які в 35 виглядають краще, ніж в свої 25.якщо ми про зовнішність. Ці жінки вже мають гроші, для якісного догляду, розуміють і відчувають власний стиль, а ще нарешті розвивають внутрішню зрілість, певний життєвий досвід, освіченість і начитаність. Тому спілкуватись з ними- суцільне задоволення) і це сумно, якщо для вас мірилом молодості/немолодості є якісь такі поняття на кшталт, «не продають алкоголь»..