Всюди влазю• 14 сентября 2025
Чи треба нести довідку в садок, коли дитина хворіє?
У нас державний садочок
А якщо просто соплі і горло, без температури і сидимо вдома?
Барабан для дорослих• 14 сентября 2025
Смотря сколько вы дома сидите. 2-3 дня, мы без справки, если неделю, то нужно. Вы сообщали в сад?
Всюди влазю
• 14 сентября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ми просто тільки почали ходити в садок, декілька днів і от. Вихователю повідомляла, вона нічого не казала про довідку, я сама щось згадала якраз. Ми вже 3 дні просиділи, але мабуть завтра ще не підемо, та й далі не знаю. Треба буде перепитати її мабуть
Поумничка• 14 сентября 2025
Ответ дляВсюди влазю
У таких випадках беруть довідку: дитина здорова,дитячий колектив відвідувати може
ХвостПистолетом• 14 сентября 2025
У нас так: є чат групи, якщо туди заявили, що дитина вдома через хворобу, то потім треба довідка від педіатра, що вже здорові. Якщо хтось не хоче до педіатра, то пишуть в чат про відсутність за сімейними обставинами чи взагалі причину не вказують.
Всюди влазю
• 14 сентября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
О дякую, що написали
Я писала лише вихователю, не в чат загальний. Перепитаю її мабуть
Сижуревувшоке• 14 сентября 2025
У нас не вимагали довідку навіть якщо тиждень і більше хворіли. Просто казали, що хворіли і все