Да Щас же• 14 сентября 2025
Сходила на узд в пʼятницю, з тих пір плачу постійно. Підтримайте мене
Ніколи в житті я не мала проблем з печінкою, а пʼю алкоголь я максимум раз в 2 місяці, а то і рідше.
Пішла до гастроентеролога, вона відправила мене на узд, і лікар там знайшов ось це. Новоутворення на печінці.
Каже, 99% що доброякісна, але я не можу відійти від шоку…це ж доброякісна може перейти в злоякісну колись, треба сходити на кт, але поки не маю фінансів, зможу піти аж через місяць.
Як жити цей місяць у цій паніці та істериці я не знаю, постійно плачу і не можу прийти в себе.
Хто розуміється в цьому - як ви вважаєте, все серйозно, чи з цим живуть?
Може я дуже вразлива, але ніяк не можу це прийняти, мені тільки 24, звідки воно взялось? Узд робила вперше в житті.
Оновлена версія• 14 сентября 2025
Ось одне з більше ніж десятка моїх УЗД на той час. Поодинокі пікселі тоді насторожили лікарку і тим більше мене. Це щось з кровотоком. Тут вона засумнівалась чи це Гемангіома. Але таки вона, як виявилось
КонхфЭдкаТузик• 14 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Сімейний НЕ дає направлення на безкоштовне КТ
Тітці давав на кт легень, але без контрасту. Робили. Саме сімейний
Да Щас же
• 14 сентября 2025
Ответ дляОновлена версія
Дуже дякую що показали!!
Дуже схоже на мій висновок
Але гемангіома, якщо вірити гуглу, не переростає у злоякісне. Тоді все добре і можна спокійно жити.
Ви через півроку на повторне узі за показами пішли?
Дуже схоже на мій висновок
Оновлена версія• 14 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Дуже дякую що показали!!
Дуже схоже на мій висновок
Так, я ходжу на УЗД кожні пів року. Зимою робила КТ також. Дві невеликі Гемангіома в мене ще. Поки що не росли більше. Ось восени знову треба на УЗД
Оновлена версія• 14 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Дуже дякую що показали!!
Дуже схоже на мій висновок
Все у вас буде добре. Пишу вам, тому що прекрасно розумію ваш стан. В мене був страшенний переляк тоді, коли це виявили.
Да Щас же
• 14 сентября 2025
Ответ дляОновлена версія
Дуже дякую вам!!!
Так страшно йти на кт…
Кукусикиииииии• 14 сентября 2025
Как вас поддержать? Материально? Чтобы вы выполнили рекомендации и пошли к гастроэнтерологу? Или на халяву ждёте консультацию?
Гидроусилитель руля• 14 сентября 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
З 01.09.25 вже не може дати взагалі ні на яке кт. Тільки вузький спец
Стервочка• 14 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Яких воно розмірів?
Дякую, ви трішки заспокоїли мене
Мені тяжко бо ніколи нічим складнішим за простуду не хворіла
Дякую, ви трішки заспокоїли мене
И кисты тоже не перерождаются
Да Щас же
• 14 сентября 2025
Ответ дляСтервочка
И кисты тоже не перерождаются
Так у мене і не кіста
У них всередині рідина
Стервочка• 14 сентября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
цена КТ с контрастом на 3 области в районе 3000-4000 грн. . лучше сделать чем плакать в неизвестности
Я делала в частной в апреле на 3 области с контрастом, вышло 4100
Стервочка• 14 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Так у мене і не кіста
У них всередині рідина
Я читала ранее ваш пост 9, там вы и кисту упоминали
КонхфЭдкаТузик• 15 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Зрозуміло, дякую
дама_из_декрета• 15 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
А я не буду вас успокаивать. Можно погуглить и увидеть,что у вас неровные края и смешанный кровоток у образования. Поэтому ноги в руки к семейному врачу за направление, а не ходить по частным и терять время. По направлению сделают вам бесплатно и новое узи и кт
Бесплатное кт это очередь и очень долго