Анонимарик• 14 сентября 2025
На каком дефиците кк вы худеете,
И какой при этом у вас рост?
Ласковая_львица• 14 сентября 2025
я худею на 1400, контролирую БЖУ, особенно белок. мой базовый обмен 1510 - была у диетолога, сделал распечатку после измерений. в начале лета было 78,5кг, сейчас 72,5кг, рост 169 см, 49 лет
Бойова• 15 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
рост 176 вес 80,за лето 12 сбросила
А возраст?
Бойова• 15 сентября 2025
Ответ дляМанкоголік
Виключила сіль, жирну їжу, ковбаси всякі, смажену їжу і солодощі, цукор по мінімуму, солодке якщо дуже хочеться то їм пару фініків або протеїновий батончик. Не заради схуднення, а через атеросклероз. Але бонусом схудла помітно.
От соли и колбасы не толстеют, я ем это и норм вес. Ем на 1700 калл.
Суцільна зрада• 19 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
На дефіциті їжі.
Ну і не дивуйтеся,що вага ваша «стоїть» і не рухається з місця ні на крок.Якщо ще такого немає то цілком може бути.Чому?Тому що ви написали «дефіцит їжі»,а не «дефіцит калорій».
Суцільна зрада• 19 сентября 2025
На дефиците калорий.И ещё когда не лежу,не сижу,а постоянно что-то делаю.
Несу добро людям• 19 сентября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Калоріїї я навіть боюсь рахувати..бльше 3000. Голоду не відчуваю, просто поступово прибмрала прийом їжі, бо не хотілось.
Анонимарик
• 19 сентября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
А це шо не одне і те ж ?
Суцільна зрада• 19 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Нічого страшного.Приберіть 1 або 2 прийоми їжї (краще прибирати ті,що о другій половині дня) тоді вам буде легше худнути і вага повинна по логіці піти вниз.Я так робила і мені допомогло.
Суцільна зрада• 19 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
А це шо не одне і те ж ?
Звичайно ні.Можна зʼїсти наприклад 500 грамів овочевого салату без олії і соусів.І також можна зʼїсти бургер,який важить 500 грамів.Звичайно,що в бургері буде більше калорій,але вам буде здаватися,що зʼїли ви менше.А салат - велика порція і калорій мало,але зʼїли ви багато і будете ситі.Особливо якщо в салат додати відварені яйця,відварене куряче або індиче мʼясо.
Суцільна зрада• 19 сентября 2025
Ответ дляБойова
Колбаса - это переработанная еда.Ваш организм не затрачивает энергию,чтобы ее переработать.Задумайтесь над этим.Не лучше кусок мяса съесть?
Несу добро людям• 19 сентября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Почитайте мої пости..я давно схудла і вага тримається вже 4роки саме на інтервальному.
Суцільна зрада• 19 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Правильно робите.Повністю підтримую вас!
Анонимарик
• 19 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
А з яким інтервалом ви їсте ?
Несу добро людям• 19 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
А з яким інтервалом ви їсте ?
Та по різному..зараз можу один раз поїсти о 15.00, а так два рази їм об 11.00 та о 17.00.
Один раз їм коли працюю.