Доброго дня! Комусь вдалось отримати безкоштовні подарунки з тему ? Скільки друзів потрібно активувати та старих користувачів ?
Ответ дляMerilyn
Ещё ни разу никаких подарков не получила.
Я так и не поняла 2-3 подарка выскакивали написано все равно надо набрать минималку 413 грн помимо подарков из того списка что дают, а там цены завышены
Ні то інше 6 подарунків де потрібно поділитися з друзями та додати друзів нових користувачів сайту.