Солоденька цукОрка• 15 сентября в 09:36

Син і сімейні проблеми. Історія обʼємна. Якщо є бажання дати пораду дочитайте…

Син і сімейні проблеми… Не те щоб я проти, але мені здається, що його використовують і «їздять на ньому верхи», як заманеться. Мій син 1998 року народження, як і його «дівчина». Вони були разом із 2018 року. Спочатку зустрічалися, потім певний час жили разом, і на початку 2022 року він зробив їй пропозицію — через майже чотири роки після початку стосунків. Усе було чудово, і вони планували влітку 2022 року зіграти весілля, але потім сталося 24 лютого, і все перевернулося догори дригом.
Спочатку ми були в Києві, але згодом їй запропонували пройти стажування за кордоном. Вона музикантка за фахом, і там існувала певна програма з обміну досвідом, яка давала можливість пройти стажування в одній із європейських країн. Вона погодилася і в травні 2022 року поїхала. Спочатку планувалося, що це буде лише пів року, і наприкінці 2022 року вона мала повернутися додому. Але, на жаль, потім їй запропонували залишитися на довший термін, і вона постійно погоджувалася.
Син дуже болісно пережив цю розлуку, адже стосунки на відстані дуже хиткі. Перші пів року вони спілкувалися онлайн, і він чекав її повернення. Але наприкінці 2022 року, коли вона заявила, що затримається ще на невизначений час, йому стало ще гірше, і їхні стосунки почали псуватися. Ще через пів року, навесні 2023 року, після низки конфліктів вони вирішили розійтися як пара або поставити стосунки на паузу. Йому було дуже погано психологічно: він певний час нічого не їв, не пив, не виходив на вулицю. Я навіть хотіла відвести його до психолога. Він схуд майже на 10 кілограмів за цей час, на відміну від неї. Не можна сказати, що їй було сумно від їхнього розлучення, принаймні, судячи з її соціальних мереж і того, як вона там проводила час, які фото виставляла. Здавалося, вона взагалі цього не помітила.
Я порадила сину забути про це і жити далі. Мовляв, дівчат багато, але йому було важко це зробити. Проте згодом ця психологічна рана затягнулася. Він почав жити далі своїм життям. У цей час його колишня дівчина там «відривалася на повну» і так «відривалася», що приблизно наприкінці 2023 — на початку 2024 року завагітніла від якогось місцевого чоловіка. На той момент їй було 25 років. Тобто від іноземця. Хто батько її дитини, ніхто достеменно не знає, окрім неї, але тепер я точно знаю, що це якийсь місцевий німець (бо вона перебувала в Німеччині). Про факт її вагітності я дізналася лише постфактум, адже іноді заходила до неї в соціальні мережі — ми були підписані одна на одну. Народила вона у вересні 2024 року, що може свідчити про те, що дитина була зачата в грудні 2023 року, приблизно на різдвяні чи новорічні свята.
Ну що ж? Народила від іноземця — і народила. Мої вітання! Хай дитина росте щасливою і здоровою. Але тут виник один невеликий нюанс. Як виявилося, батькові цієї дитини (цьому німцеві) ні вона, ні ця дитина особливо не потрібні. Одружуватися з нею він не збирається, жити разом також. Можливо, він навіть умовляв її зробити аборт, але вона не захотіла. Можливо, він давав їй якісь гроші, але не більше. Тобто, по суті, вона залишилася в чужій країні з маленькою дитиною, нікому не потрібна. Пробула вона там ще пів року після народження, а потім навесні 2025 року повернулася до України. І як ви думаєте, до кого? Звісно, до мого сина. Зі сльозами, вибаченнями і пропозицією «розпочати все спочатку», одружитися, як вони хотіли до війни, і жити разом, виховуючи дитину.
А найцікавіше, що мій дурень ледь не впав перед нею на коліна, почав вибачатися, сказав, що її не відпустить і буде працювати на трьох роботах , аби дитина ні в чому не мала потреби. Сказав, що виховуватиме її і стане для неї батьком. Мені він заявив, що її дитина — це моя онука. Сказав, що факт, що він не є біологічним батьком, мають знати лише ми, і ніхто більше, а для всіх інших — він батько дитини. Сказав, що вони хочуть одружитися, і привітав мене з онукою. І я так розумію, так буде до наступного разу, поки вона не захоче знову зачати дитину від якогось іншого чоловіка, щоб мій дурень ще одну виховував за свій рахунок, правильно?
У мене питання: яка ваша думка з цього приводу? Невже мій син такий дурень, що не бачить цього?
Сама вумна тутички• 15 сентября в 11:51
Ответ дляСизоока бестія
1. Я сказала. Автор задается вопросом и спрашивает моего совета. Таков мой ей совет.
Всё остально даже не хочу отвечать… развлекайтесь …
А ви хто така?
Сизоока бестія• 15 сентября в 11:52
Ответ дляСама вумна тутички
А ви хто така?
Я та, у кого спросили совета.
Такая же как и Вы, в данном случае, Советчица.
Вумна, аж страшно• 15 сентября в 11:55
Син на емоціях!
Дуже добре було б умовити сина не робити ’визнання батьківства’ над цією дитиною, проте ви не можете заводити про це мову, бо він зробить навпаки.
Вони поживуть радісно якийсь час, в потім дівчина роззирнеттся і зрозуміє, що Україна не дасть ті можливості, які у неї були в Німеччині навіть з дитиною на руках і сама знову покине вашого сина! Синові доречі скоро в армію і під мобілізацію, то ж вона знову ж таки його не чекатиме і розчиниться в повітрі при перших проблемах
Раджу зберігати стосунки з сином!
Сама вумна тутички• 15 сентября в 11:56
Ответ дляСизоока бестія
Я та, у кого спросили совета.
Знаєте, якщо в житті мені хтось, щось говорить, що мені придется, чи може кого треба любити і як, я одразу нах... посилаю. Ви завжди робите те, що вам радять? Може дати вам пораду? Кожна людина, з власними почуттями здатна розібратись самостійно. Але відповідальність також має нести сама
Сизоока бестія• 15 сентября в 11:56
Ответ дляХачапууури
Дівчатка, то троль. Текст написаний ШІ.
Это замечательно))), а то такая история не приятная.
Автор вкинула и ушла в закат) за 5 страниц ни единого ответа 😂
Сизоока бестія• 15 сентября в 11:57
Ответ дляСама вумна тутички
Найдите себе другого собеседника.
Баба_Воля• 15 сентября в 11:58
Ответ дляНеваляшкина
я тоже с ребенком вышла замуж и шо
И вы тоже встречались с мужчиной , потом его бросили , загуляли с другим , от другого родили ребёнка , а потом с этим ребёнком вернулись к предыдущему мужчине с предложением принять вас с ребёнком ? )
Баба_Воля• 15 сентября в 11:59
Ответ дляДжонсонюк
Подавати на стягнення аліментів з біологічного батька
Если отец ребёнка не зарегистрировал на себя , то никаких алиментов там не будет.
Баба_Воля• 15 сентября в 12:00
Ответ дляСизоока бестія
Если хотите нормально общаться с сыном, придётся принять его решение и полюбить чужого ребёнка, как внука.
А если душа болит настолько, что будете упорствовать и доносить своё видение… он вычеркнет Вас из своей жизни, если он нормальный мужик, конечно.
Уж простите 😞
Автор может принять решение взрослого сына жить с той, с кем он хочет и не мешать ему. Но зачем ей принимать чужого ребёнка ?
Сизоока бестія• 15 сентября в 12:02
Ответ дляБаба_Воля
Тема себя изжила. Читайте дальше, там всё есть.
Все будет, но потом• 15 сентября в 12:04
Автор, історія сумна. Але зараз є плюси. Ваш син дуже благородний. Таких зараз мало. Ваш син щасливий зараз з нею? Я так розумію, що весь цей час він її не забув. Він користується популярністю у дівчат? Хоча це і не так важливо. Якщо він пробачив та він хоче, щоб так було, тут ви нічого не вдієте. Лише сина можете втратити, якщо будете перешкоджати. Вони вже одружилися чи тільки планують? Він дитину хоче всиновити? Бо плани то плани, а дії то дії. До речі, як він ставиться до дитини? Буває так, що прокидаються батьківські почуття щирі. І тоді, дійсно, буде все добре. Єдине що, щоб дитина по документам стала його, бо буде дуже образливо, якщо ваш син замінить батька, а по документам він буде ніхто, тоді цю дитину (раптом він її полюбить) в нього заберуть, це буде ще удар для нього. Тому спостерігайте за ситуацією. Раптом дівчина одумалася. Я знаю в житті такі історії. То там далі вони одружилися та народили спільних дітей. Тобто щастя є. Але ж вам, як мамі, дуже важко буде прийняти цю дівчину. Так вже природа влаштована. І це зрозуміло. А є хтось, хто знає цю дівчину ближче, бо пройдисвітів (сподіваюсь, ваша не така, а просто закохалась) якось видно одразу. Якщо розпитати друзів, приятелів.
Лукава Кішка• 15 сентября в 12:12
Що тут можна порадити?
Не лізьте в життя сина, якщо ви його любите. Нічого страшного не трапилось - всі живі та здорові. А син ваш дуже хороша людина та гідний чоловік. Він вже дорослий і це його свідомий вибір. Прийміть його.
Точная копия плова• 15 сентября в 12:18
Десь до моменту, пока німець почав умовляти на аборт, я думала, що це дійсно пише якась навіжена мати корзиночки, якій до сих пір погано від того, що маленького кинули.
Але після того, як автор вирішив додати перцю подробицями, які ніхто не міг би знати про людину, на яку усього лише підписаний в інсті, стало не смішно, а дивно.

Що треба мати в голові, щоби так ретельно придумувати такі дурні історії?
Багатословність дуже схожа на нескінчений серіал про свекруху і невістку.
Але там хоча би був правильний розрахунок на те, що свекрух тут не люблять за замовченням.
А на що ця історія розрахована? На аудиторію Говорить Україна?
Точная копия плова• 15 сентября в 12:21
Ответ дляГимли
Тире как у чата джипити?
Я теж сподіваюсь, що автор не стучала/стучав пів години по клаві, щоби народити цю пришелепкувату Дику Розу
Графиня Шезвездицкая• 15 сентября в 12:27
Это ж надо))даже период зачатия мамО посчитала.
Интересно, мама сыночку ногтики на ногах не стрижет?
бедный парень.....
На_оба_рот• 15 сентября в 12:27
Авторе,розумію ваш біль. Дівка блудлива с..ка, яка шукає де тепліше. Не думаю ,що на цьому зупиниться, просто зараз залиже рани і з часом піде шукати кращого. Вам потрібно відступитися, ви нічого не вдієте, бо станете ворогом для свого сина. Єдине не допістити,щоб цю дитину він записав на себе. Час все розтавить на свої місця,набиріться терпіння.
Язикувата Хвеська• 15 сентября в 12:31
Світ жорстокий. Тільки в книжках оті всі риси виставляються, як приклад. В житті порядними людьми користуються і викидають, як непотріб. Доброта сприймається як слабкість. Тут вам понаписували всякої маячні типу не лізьте, син дорослий, він щасливий. Закінчиться ця історія погано, бо два рази увійти в одну ріку неможливо. Але ви нічого зараз не зможете змінити, тільки мовчки спостерігати, як вашу дитину мають( Мені шкода вас і вашого сина, але так буває...
ЦібаФу• 15 сентября в 12:32
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
бедный парень.....
Ви з таких невісток ?
Мурзилка• 15 сентября в 12:32
Ответ дляСолоденька цукОрка
Що ви хочете знати? Привіт
Как ваш сын собрался работать на трёх работах и одновременно прятаться от ТЦК?
Дайте подуться• 15 сентября в 12:32
Автор, лучше такие истории не писать. Вас не то что опустят ниже плинтуса, ещё и напишут всё то, что вам не нужно
Боневтікла• 15 сентября в 12:33
Ответ дляКрошка Енот
А чого це саме ваш син дурень?
Я б в ціх стосунках розглядала б вашу персону. Та робила ці висновки саме про вас.

Найкраща порада - немає чого лізти в їх життя.
А вы живёте и мечтаете воспитывать чужого внука ,от предательницы ,которая однажды уже делала больно вашему ребёнку? 🙈😨
КапитанльнаЯ• 15 сентября в 12:34
Ответ дляХомо_сапиенс
Лох и дурак. Сам гробит свою и Вашу жизнь.
+1, гуляща баба - це діагноз на все життя. Або як казала моя бабуся, ’курва - то до гробу’
КапитанльнаЯ• 15 сентября в 12:35
Ответ дляГомосноб
Що ви можете вдіяти? Лише не прийняти внука. Решта - синове життя, якщо йому ок - хай живе, як хоче...
Якого внука? Називайте речі своїми іменами - нагуляного байстрюка
А шо сталося?• 15 сентября в 12:38
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
бедный парень.....
Да при чем здесь это. Троль не троль, все бы офигели от такого. И жизни там нормальной не будет. Это предательство, измена и бонус. Многие женщины жалуются, что мужики тряпками стали. Обычный пример и дело не в ребенке. Просто уже доверять этому человеку нельзя. Ну, решил себе жизнь угробить-флаг в руки.
Боневтікла• 15 сентября в 12:39
Автор,вы воспитали оленяку ! Ваш сын куколд,она будет ему изменять и дальше ,а он ещё и прощение просить .
Абстрагируйтесь,будьте вежливы , пусть делает ,что хочет взрослый уже ,это его выбор .
У внуку относиться нейтрально ,как у любому ребёнку.🤔
woman Warrior• 15 сентября в 12:39
Да, ваш сын идиот.
Уж простите.
И таким воспитали его вы.
Без достоинства, без своих границ, ьез самоуважения и всегда готовым подставиь свои спину для вытирания чьих то ног.
Вот так можете ему и сказать.
Бабенка наблядовала. и ваш сын ей нафиг не тарахтер, а сейчас и подавно-по сути.
И скажу вам, что будет дальше.
Ребенок ей тоже нафиг не здался, пойдет блядовать дальше, а сын и вы будете заниматься чужим вам всем ребенокм.
На_оба_рот• 15 сентября в 12:45
Ответ дляКоролева ганделику
Я б тоже не приняла. Ато лох какой-то. Он ее ждал так, любил так сильно, а она просто фестивали да, вперёд и с песней, пусть дальше продолжает. И что что ребенок есть, теперь каждая вторая одна ребенка будет воспитывать, потому что мужья или на войне умерли или в доме под завалами, а эта просто имелась и жила свою лучшую жизнь. В утилизацию ее, пардон за грубость. И не надо на меня всех собак спускать, это мое личное мнение. Что она там не осталась жить??? Почему аборт не сделала???
Вона ж знала,що є лох ,який оближе і прийме обісрану назад.
Советчица Года• 15 сентября в 12:46
Если она родила от немца, то ребенок должен иметь второе немецкое гражданство. А она может получить ПМЖ в Германии до его 18 лет я и жить там не работая на пособии все эти годы. Так же ей положены 250 евро на ребенка ежемесячно. Да, даже при том что она уехала в Украину, как ребенку немцу. Если ваш сын официально усыновит ребенка ещё и от мобилизации откосит. Одни плюсы.
Боневтікла• 15 сентября в 12:46
Все пишут тролль ,а я знаю случай ,мамины знакомые ,ещё в советское время
Встречались ,обещала ждать с армии ,не дождалась ,вышла замуж ,родила сына ,он вернулся и пошёл к ней , её муж в командировке , закрутилось по новой .
Приехал муж ,а тут любовничек армейской форме ,забираю Валю с дитём и Валя согласна ,глазки потупила .Муж в ахуе ,отпустил её . Вот такая история , оленей или романтиков полно ,можно называть как угодно
Бавовнятко• 15 сентября в 12:47
Ответ дляЦарівна Жабка
да, но ради сына можно спокойно сыграть эту роль.
З якого доброго дива?