Солоденька цукОрка• 15 сентября в 09:36
Син і сімейні проблеми. Історія обʼємна. Якщо є бажання дати пораду дочитайте…
Син і сімейні проблеми… Не те щоб я проти, але мені здається, що його використовують і «їздять на ньому верхи», як заманеться. Мій син 1998 року народження, як і його «дівчина». Вони були разом із 2018 року. Спочатку зустрічалися, потім певний час жили разом, і на початку 2022 року він зробив їй пропозицію — через майже чотири роки після початку стосунків. Усе було чудово, і вони планували влітку 2022 року зіграти весілля, але потім сталося 24 лютого, і все перевернулося догори дригом.
Спочатку ми були в Києві, але згодом їй запропонували пройти стажування за кордоном. Вона музикантка за фахом, і там існувала певна програма з обміну досвідом, яка давала можливість пройти стажування в одній із європейських країн. Вона погодилася і в травні 2022 року поїхала. Спочатку планувалося, що це буде лише пів року, і наприкінці 2022 року вона мала повернутися додому. Але, на жаль, потім їй запропонували залишитися на довший термін, і вона постійно погоджувалася.
Син дуже болісно пережив цю розлуку, адже стосунки на відстані дуже хиткі. Перші пів року вони спілкувалися онлайн, і він чекав її повернення. Але наприкінці 2022 року, коли вона заявила, що затримається ще на невизначений час, йому стало ще гірше, і їхні стосунки почали псуватися. Ще через пів року, навесні 2023 року, після низки конфліктів вони вирішили розійтися як пара або поставити стосунки на паузу. Йому було дуже погано психологічно: він певний час нічого не їв, не пив, не виходив на вулицю. Я навіть хотіла відвести його до психолога. Він схуд майже на 10 кілограмів за цей час, на відміну від неї. Не можна сказати, що їй було сумно від їхнього розлучення, принаймні, судячи з її соціальних мереж і того, як вона там проводила час, які фото виставляла. Здавалося, вона взагалі цього не помітила.
Я порадила сину забути про це і жити далі. Мовляв, дівчат багато, але йому було важко це зробити. Проте згодом ця психологічна рана затягнулася. Він почав жити далі своїм життям. У цей час його колишня дівчина там «відривалася на повну» і так «відривалася», що приблизно наприкінці 2023 — на початку 2024 року завагітніла від якогось місцевого чоловіка. На той момент їй було 25 років. Тобто від іноземця. Хто батько її дитини, ніхто достеменно не знає, окрім неї, але тепер я точно знаю, що це якийсь місцевий німець (бо вона перебувала в Німеччині). Про факт її вагітності я дізналася лише постфактум, адже іноді заходила до неї в соціальні мережі — ми були підписані одна на одну. Народила вона у вересні 2024 року, що може свідчити про те, що дитина була зачата в грудні 2023 року, приблизно на різдвяні чи новорічні свята.
Ну що ж? Народила від іноземця — і народила. Мої вітання! Хай дитина росте щасливою і здоровою. Але тут виник один невеликий нюанс. Як виявилося, батькові цієї дитини (цьому німцеві) ні вона, ні ця дитина особливо не потрібні. Одружуватися з нею він не збирається, жити разом також. Можливо, він навіть умовляв її зробити аборт, але вона не захотіла. Можливо, він давав їй якісь гроші, але не більше. Тобто, по суті, вона залишилася в чужій країні з маленькою дитиною, нікому не потрібна. Пробула вона там ще пів року після народження, а потім навесні 2025 року повернулася до України. І як ви думаєте, до кого? Звісно, до мого сина. Зі сльозами, вибаченнями і пропозицією «розпочати все спочатку», одружитися, як вони хотіли до війни, і жити разом, виховуючи дитину.
А найцікавіше, що мій дурень ледь не впав перед нею на коліна, почав вибачатися, сказав, що її не відпустить і буде працювати на трьох роботах , аби дитина ні в чому не мала потреби. Сказав, що виховуватиме її і стане для неї батьком. Мені він заявив, що її дитина — це моя онука. Сказав, що факт, що він не є біологічним батьком, мають знати лише ми, і ніхто більше, а для всіх інших — він батько дитини. Сказав, що вони хочуть одружитися, і привітав мене з онукою. І я так розумію, так буде до наступного разу, поки вона не захоче знову зачати дитину від якогось іншого чоловіка, щоб мій дурень ще одну виховував за свій рахунок, правильно?
У мене питання: яка ваша думка з цього приводу? Невже мій син такий дурень, що не бачить цього?
Советчица Года• 15 сентября в 14:34
Ответ дляДжонсонюк
А чому? А як вони виконують свій обовʼязок по утриманню дитини?
Государство заставит там. Только если он безработный, то за него будет платить государство, но потом ему должок будет
Боневтікла• 15 сентября в 14:37
Ответ дляВсе будет, но потом
В автора син ледь пережив втрату цієї дівчини перший раз. Був в депресії. Зараз вона повернулась та він сам хоче з нею бути родиною. Звісно, вона може ще раз піти та як схоче забрати дитину (раптом син автора полюбить цю дитину), то в нього залишуться хоч якісь права (якщо йому це буде потрібно, без прав взагалі то якось стрьомно жити та працювати на трьох роботах, щоб підняти дитину, яка за документами ніхто). Якщо ж автор вважає, що шанси є відмовити сина або потягнути час, щоб пара пройшла випробовування часом, тоді інша справа. Якщо ж вони вже скоро одружуються, тоді треба офіційно. Бо якщо дівчина чухне закордон або батько дитини почне через років 10 претендувати на дитину, а в сина автора не буде документів, то буде сумно, в першу чергу, сину автора, якщо він виховає та полюбить дитину як свою власну.
Никаких прав ,никто не запретит девушке идти в суд и отменять отцовство , ДНК тест и снова никаких прав. Не идеализируйте
Головний кошак• 15 сентября в 15:00
Ответ дляСолоденька цукОрка
Що ви хочете знати? Привіт
Коли реальна людина створює тему, то вона в ній спілкується, а ви троль 💯
ГейТуда• 15 сентября в 15:03
Ответ дляСама вумна тутички
Син ваш лох, співчуваю. Невістка паскуда звичайно, дитина вам не онук. Автор живіть своє життя. Насрала один раз, зробить це ще раз. З віком у сина відкриються очі. Почекайте, просто зачекайте.
В этом сомнении нет. В том-то и проблема, что на это у него уйдут годы, и автор меньше всего хочет чтобы сын вляпался, на энное количество лет, в обеспечении жизни хитропопы девушки и её ребёнка, растил как своего, а потом всё вернулось на круги своя. У меня и такой есть у друзей опыт
Маю сечі• 15 сентября в 15:54
Автор, ваш син зараз діє більше серцем, ніж розумом. Так, є ризик, що він бере на себе надмірну ношу, а дівчина користується його відданістю. Але заборонити чи «відкрити йому очі» напряму, не спрацює. Важливіше допомогти йому подумати про практичне: як вони житимуть, хто за що відповідає, чи готова вона теж брати відповідальність, а не тільки він.
Спокійно для початку поговоріть і задайте декілька питань, наприклад
Що буде, якщо через рік дівчина знову вирішить поїхати за кордон? Який у вас план Б?
Ти кажеш, що дитина це твоя донька. Це гарний вчинок. Але ти готовий до того, що біологічний батько може колись з’явитися?
Чи відчуваєш ти, що вона так само готова вкладатися у ваші стосунки, як і ти?
Що ти отримаєш від цих відносин, окрім обов’язків? Ти будеш щасливим чоловіком чи лише відповідальним батьком?
Сенс у тому, щоб він сам почув себе і свої відповіді. Не ви говорите «це погано», а він починає замислюватися.
Бажаю Вам мудрості в рішеннях
Бавовнятко• 15 сентября в 16:20
Ответ дляВсе будет, но потом
Я не знаю, той коментар про курву писала жінка чи чоловік. Тому і написала, що жінка жінку повинна розуміти. Щоб завагітніти, наприклад, достатньо одного разу. Тут курвою бути необовʼязково. Особливо, якщо дівчина сина автора - музикант. Зазвичай творчі люди відірвані від реальності та відповідальності. Але це інша тема. Можливо, автору б звернутися до психолога спершу самій. Потім якось сина налаштувати. Щоб попрацювати ці моменти і страхи. Він же важко переживав втрату її перший раз. Я так зрозуміла, що так і не пережив. Досі має якісь почуття. Бо одруження та чужа дитина - це відповідальність. Там вже нема місця бути ображеним чи ще якимось. Дитина - це як моральна, так і фінансова відповідальність, це не мʼячик для тенісу. Можливо, в цій ситуації автору варто поговорити з батьками дівчини. Що там за родина? Чи зможуть допомагати з дитиною? Які в доні плани? Бо автор в шоці, дівчина курва, син в депресії, а дитина тут причому. Шкода, і сина автора, що хоче бути благородним, і дитину цю, від якої відмовився батько (який живе в мирній країні, та це немовля привезли у війну). Вибачте, це не до вас. Щось думки нахлинули. Згодна, ситуація так собі.
То в дитини є мати. Виходячи з Вашого допису, вона і матері не потрібна, чого повинна бути потрібною чужому чоловікові?
В шоколаде• 15 сентября в 16:26
А звідки ви знаєте ,що саме німець батько дитини?
Може вона там від українця завагітніла
Бибер-анонимер• 15 сентября в 16:40
Ответ дляДжонсонюк
Примусово стягують аліменти. Вчорну ж майже ніхто не працює. Які проблеми з офіційного доходу вираховувати аліменти?
Допоки питання вирішується то аліменти платить держава, але як тільки у батька знайдуть дохід, зразу всі борги йому згадають.
Ну хоча в основному німці і не морозиться від аліментів, бо ті, хто має дітей, має і податкові знижки. Суттєві.
Блиск думки• 15 сентября в 16:55
Ну я б не прийняла ні потаскушку, ні її дитину. Син може робити зі своїм життям все, що вирішить, бо він дорослий і повнолітній. Їх стосунки я б не псувала і не лізла, слова б поганого не сказала - одного разу сказала б, що ні її, ні її дитину у себе не прийму і до неї не піду, тому з онукою мене вітати не потрібно. І все. Його дитину прийняла б.Зрозумійте мене, якби син привів жінку з дитиною, прийняла обох, як моя мама прийняла. А так як у вашому випадку - не змогла б, гидувала б такою невісткою. Хіба що років за 10 щасливого життя, смогла б пробачити. І спадок тільки після днк - тесту рідним онукам, бо від такої всього можна очікувати. Знову ж- будь то просто жінка з дитиною, не розділяла б дітей, а від тої, що так з моєю дитиною - не змогла б.
Блиск думки• 15 сентября в 16:57
І на весілля б не пішла. Нащо? Зіпсувати свято? Я не хочу. Якщо ця ...його щастя- ок, нехай буде щасливий, але я осторонь постою - ні їй, ні її дитині я нічого не винна.
бибизяна• 15 сентября в 18:18
В 9 утра эта тема и ни одного коммента автора. И не лень было придумывать и писать?
Несу добро людям• 15 сентября в 18:34
Ответ дляСолоденька цукОрка
Що ви хочете знати? Привіт
Мене мій доволі не бідний чоловік ’взяв’ ніщу сироту з дитиною- метнальним інвалідом. Я розуміла чому свекруха біситься бо мало яка мати схоче таке в своїй родині. Але. Коли бізнес посипався та виникли борги були десятки тисяч доларів і він сказав що не зможе дати нам те життя на яке я їхала до нього, я покрутила біля скроні і почала працювати. Верніше- вйобувати наряду з ним. Я вивчила нову професію, яка геть не була за моєю освітою, а ночами слідкувала щоб він собі нічого не заподіяв, готувала по власному кулінарному меню яке називалось 100рецептів з куриних кісток, навіть на свята в нас було вино (з коробки звісно). І ми вибрались за декілька років. Навіть купили собі квартиру, а потім і свекрусі побільше і під себе. А коли прийшла війна і нас окупували, то першою після себе і дитини висмикнула свекруху (через тиждень). Раніше вона на мене казала СНОХА. Не знаю що це, може якась частина тіла чи шо (жартую, знаю). Зараз я в неї ДОНЯ.
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября в 18:48
Конкретно дана тема звісно ж троляча, створена щоб тут пукани палали і були баталії. Але. Ситуація досить таки життєва і реальна. Що найцікавіше: не маючи жодної інформації і підтверджених фактів окрім того що дитина була народжена і коли, матуня вже все придумала і домалювала - і дитина від німця місцевого (бляха, інших же національностей бути не може), і гроші давав, і на аборт вмовляв)))
Тобто варіанта, наприклад, що дівчину згвалтували, або чоловік іншої національності, взагалі навіть не промайнуло
Все будет, но потом• 15 сентября в 19:34
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Шкода, що більшість жінок пишуть злі коментарі. Зато, мабуть, правдиві. Тому й не дивно, що рідко яка жінка підтримає іншу.
Файна_зупка• 15 сентября в 19:51
Надеюсь, у этой девушки хватит ума никогда с вами больше не общаться. И уехать от вас максимально подальше.
Курочка• 15 сентября в 20:02
Принять выбор сына.
Но вы не бабушка этому ребенку и пусть сын смирится с вашим решением, как вы смирились с его
Я такая - жду трамвая• 15 сентября в 20:05
Ответ дляНеваляшкина
я тоже с ребенком вышла замуж и шо
тут трішки інше, я теж вийшла якщо що, але не так, щоб спочатку стосунки, потім народити від іншого, а потім дитину принести першому, це збочення якесь
Не зви чайна• 15 сентября в 20:35
Ответ дляГимли
Ясное дело
Так вот как вы поняли, что автор тролль. Рыбак рыбака?
Не зви чайна• 15 сентября в 20:39
Ответ дляПосудомойка
История, которую я видела лично. Девушка в 22м году, выехала в Польшу с двойняшками, 3х лет. Муж остался дома. Начала мутить с поляком, он её прокидал. Она вернулась домой на большом сроке беременности. Родила, по документам это третий ребёнок в браке. Муж простил и оформили отсрочку. Живут дальше.
Ахахах, я такого еще не слышала
Inconvenient• 15 сентября в 20:40
Ответ дляТишком нишком
Автор, вам тут напихали уже за сепарацию и сыночку... А я вас прекрасно понимаю, потому что у меня тоже есть сын подобного возраста.
Да, стерва пригрелась, так сказать, на груди и использует вашего сына в своих целях. Одно дело быть одной с ребенком на руках (я сама это все проходила), а другое- приехать, упасть на уши и сесть на все готовое. Хорошо же, правда?
Только вот, если бы у нее все нормально сложилось там, за гранийей, то он и не вспомнила бы про вашего сына. Думать бы даже забыла.
Да, ваш сын дурак. Ему только 27 лет. Он имеет возможность устроить свою жизнь абсолютно по другому, как он хочет и выбрать девушку, с которой начнет все сначала, а не объедки со стола подбирать. Я не говорю сейчас о женщинах с детьми, которые повторно вышли замуж. Тут ситуация кардинально другая. Они уже были в отношениях, отношения были окончены, он был не нужен. А сейчас резко понадобился и любофф воскресла. Низко это с ее стороны.
Но мы не знаем вашего сына и его характер. Понимаете, вот мой сын бы ни за что на подобное не согласился, он гордый, самостоятельный и в меру эгоистичный, чтобы портить себе жизнь осознанно. А может быть ваш мягкий, ведомый. Про это говорят те факты, что он прямо так долго страдал за ней, хотя обычно в молодом возрасте это проходит менее болезненно у мужчин.
Но вы все равно в этой ситуации сделать ничего не можете. Варианты событий могут быть разные, но если вы будете вмешиваться то останетесь врагом в любом случае. Может они поживут и она найдет нового спонсора жизни и уйдет. Тогда сын будет страдать еще сильнее. Последствия тоже могут быть разные от запоя до еще чего похуже, раз он такой ранимый у вас. А может быть, она смирится и будет ради благополучия жить с вашим сыном. Вариант наличия здесь любви с ее стороны я не рассматриваю в принципе. Я понимаю Вас как мать, но... смиритесь и просто наблюдайте. Вам просто надо его как-то готовить к тому, что может случиться, потому что вам потом его из этой ямы вытягивать.
Почему не может? Если квартира принадлежит маме, то просто отправить их на съем, и отношения быстро закончатся. Но это придуманная история, женщина в такой ситуации не возвращается, получает от немца прекрасные алименты и живет в бесплатной квартире. Ей оставаться намного выгоднее, чем с бесхарактерным мужчиной жить.
Элька-Карамелька• 15 сентября в 21:12
Видимо зациклился на ней, хочет верить в ту лапшу, которую она ему навешала, вы с этим сделать ничего не можете, раз он так упорно хочет наступить на эти грабли. Остаётся только надеяться, что она оценит то, что он принял её обратно. Вы, как мать, можете конечно сказать ему что думаете, без скандала, типа ’скажу это один раз, она тебя использует и если найдёт вариант получше, выбросит снова, но жизнь твоя, если ты не хочешь этого видеть, я ничего сделать не могу’. Это ничего не изменит, но считаю, что если человек, по вашему мнению, совершает ошибку, надо ему об этом сказать, кто ещё это сделает, если не близкие, а решение все равно за ним. Что касается ребенка, тут уж увольте, считать внуком вы его не обязаны, требовать от вас этого никто не может, опять же, это не означает какое-то плохое отношение, этот ребенок точно ни в чем не виноват, но общаться с этим ребенком, называть себя его бабушкой, вы не обязаны, не ломайте себя. А дальше будете поддерживать ровные отношения, что вам ещё остаётся.
Элька-Карамелька• 15 сентября в 21:20
Ответ дляПосудомойка
Фиг бы он её простил, если бы не отсрочка.
ЯблокоРаздора• 15 сентября в 21:25
Забавная история,но ваш сын взрослый человек и сам должен принимать такие решения.Вы только врагом станете , если будете пытаться отговаривать.
Я бы приняла ситуацию, но ясно, что с невестой у вас отношения теперь будут непростые.
Най хоч раз• 15 сентября в 21:35
Автор, сочувствую. Сын глуп и очень любит барышню. А она очень не промах. И в будущем будут снова и снова вещи неприятные от нее. Что делать не знаю. Но вы в лоб не вздумайте говорить. Станете врагом.
ТАЗератти• 15 сентября в 21:51
Якась дивна історія. Жінка з дитиною, з роботою, соціалом приїхала з Німеччини куди? В країну, де оренда коштує як зарплата і 860 на дитину? І ’німець не захотів’... Хто б його питав, там вам не тут, якщо батько є, то держава з нього все вижме, щоб не тратитись на ту дитину. А встановити факт батьківства взагалі нічого робити. Якась ця історія... дуже драматична
Нульовий сантиметр• 15 сентября в 21:54
Знаете, автор, у знакомой похожая история с сыном. Он встречался с девушкой, мама была не в восторге, она вышла замуж за другого, родила, развелась. Он оказался однолюб и они снова начали встречаться втайне от мамы. А недавно он просто внезапно умер и его мама неутешна.
И пусть бы он жил с кем хотел, лишь бы был счастлив. Оставьте его автор, а лучше поддержите, сколько случаев, когда мужчина больше никогда не создает семью, а то и злоупотребляет чем-либо.
КоКоКоКоКоКо...• 15 сентября в 21:58
Хех, прочитала тему, резюме: мужчина, если он сын, который воспитывает чужого ребенка - олень и дурачок.
Но если вдруг мужчина - не сын, а потенциальный муж, то принимать и любить и воспитывать ребенка женщины от предыдущих отношений - его святая обязанность, а если вдруг такой мужчина пишет про рсп (разведенка с прицепом), и не хочет чужих детей - его сжигают на праведном костре
Понятненько😆
Нульовий сантиметр• 15 сентября в 22:00
Ответ дляБоневтікла
А вы живёте и мечтаете воспитывать чужого внука ,от предательницы ,которая однажды уже делала больно вашему ребёнку? 🙈😨
Я готова.
Мой сын встречался и даже год жил с девушкой, потом они разошлись и она вышла замуж и родила ребенка, развелась. А сын однолюб и я хотела бы, чтобы он имел счастливую семью с любимой женщиной, пусть и с ребенком
В идеале, конечно, умная красивая девственница, но реальность другая
ТАЗератти• 15 сентября в 22:06
Ответ дляКротоТо
Вот я лично не верю, что такой хороший мужчина не мог найти мать своему ребенку. Это при том количестве женщин, которые у нас имеются) может просто женщины видели, что ребенок у него на первом месте, а она так, прислуга и придаток к ребенку?
Все досить просто. Жінки не люблять чужих дітей, таких лічені одиниці, тож шанси насправді мізерні